17

Jedyny plus w tym wszystkim to to, że trochę odpocznie i na końcowe miesiące sezonu wróci wypoczęty :)

0

Obyś się mylił co do jego gry w Barcie :) W Sevilli grał świetnie także z mocnymi rywalami (dołożył cegiełkę do zwycięstw w Lidze Europy) :)

3

Czytanie ze zrozumieniem sie klania :) W tamtym artykule opisane byly poprzednie sezony Eibaru z "Wielka trojka" :) W tym radza sonie troche lepiej.

0

Wiesz wg mnie Roberto ma godnego rywala. Ogladalem Vidala w Almerii i w Sevilli i niewątpliwie ma umiejętności na grę w Barcy. Ale to tylko moja opinia i nie każdy musi się z nią zgadzać :)

1

Podoba mi się skład zaproponowany przez Sport. Sergi Roberto niech czuje, że ma godnego konkurenta po prawe jstronie obrony. Poza tym Roberto zagrał w czwartek w trudnym meczu na Anoeta i odpoczynek dobrze mu zrobi. Kolejnym argumentem jest forma Vidala. Dostał okazję tydzień temu i nie zawiódł. Dużo akcji przechodziłą przez niego, zaliczył bodajże najwięcej odbiorów w drużynie i strzelił ładną bramkę :) Życzę mu, by w końcu trener stawiał na niego częściej :)

0

Hisoryczna wygrana :) Mecz walki, mecz niekoniecznie ładny, ale zwycięski :) Duży krok do półfinału :)

0

Forma rzeczywista i idealna? Pressing pisze się jednakowo przez dwa "s". Jakieś inne formy nie istnieją, a przynajmniej nie ma ich w jakichkolwiek słownikach j. polskiego itp. Ewentualnie jak się mylę podaj mi linka do definicji tych form i definicji, że słowo "presing" - dopuszczalne wg Ciebie istnieje :)

2

Cb można czepić się słowa "Pressing" :)

1

Rakitić jest wyraźnie pod formą. Andre Gomes ostatnio zaliczył dobry występ i może na niego warto postawić w tym meczu? :)

2

Wzruszyła mnie bramka Aleixa i to podanie Paco Alcacera :) Dobry występ także Andre Gomesa :) Wreszcie zmiennicy pokazują na co ich stać :)

1

Mundial to nie tylko faza grupowa! Więcej meczów będzie w fazie pucharowej.

13

Nie lubię Tebasa, ale w tym momencie się z nim zgadzam. Wolę oglądac więcej klubowej piłki, ponieważ jest na wyższym poziomie. Poza tym tyle państw na mundialu to obłęd. Ucierpi na tym futbol i piłkarze. Tyle minut rozegranych przez zawodników w ciągu roku, piłka straci na atrakcyjności. Dla FIFA liczy się tylko kasa, co jest bolączką współczesnych czasów :/

0

Ostatnio przerwał niesamowitą passę zwycięstw Chelsea strzelając 2 gole. Świtny gracz, lecz wg mnie nie pasujący do stylu gry Barcy.

0

Dzięki za info. Smutna informacja, ale oby przezwyciężył chorobę przy wsparciu rodziny, kibiców i piłkarzy!

1

Pytanie mam, co się dzieje z piłkarzem Athleticu Bilbao, który się nazywa Yeray Alvarez?

2

Powodzenia w Middlesbrough :) Widziałem Go w towarzyskim meczu z Lechią i myślałem, że będzie szlifował swój talent w Barcie. Drybling i szybkość to bez wątpienia jego atuty :) Zawsze dobrze życzę ex-barcelonistom (z wyjątkiem, gdy mierzą się z Barceloną) :)

33

Denis Onyango przed Ter Stegenem? Któż to taki? I czym się wyróżnia?

1

Również życzę Redakcji i cules Wesołych Świąt, wielu pozytywnych emocji, wielu radości i miłości w kolorze Blaugrana :)

14

Raczej konferencja po meczu z Herculesem :) A ostatnie zdanie z zaspiewaniem kolędy...Luis Enrique wymiata :D

0

Raczej, by NIE trafił do własnej bramki :)

3

Masche pewnie czuje, że strzeli gola jutro :) Życzę mu tego :)

0

Zawodnicy z nr 10 na plecach nie "leżą" Realowi :)

6

Gdyby sędzia uznał słusznego gola strzelonego przeciwko Maladze, byłaby to drużyna na równi z Espanyole pod tym względem.

0

Nie podobają mi się. W ostatnich latach według mnie ładniej wyglądają koszulki wyjazdowe, niż domowe.

0

Racja, sugerowałem się tym, że dwa lata grał dla Barcy B, lecz wcześniej reprezentował Celtę B i Manchester City. Wracając do meritum myślę, że dostaje za mało czasu na grę i prezentuje na chwilę obecną lepszą formę od Gomesa, czy Rakiticia.

1

W środku pola widziałym tercet wychowanków: Busquets - Denis Suarez i Iniesta. Denis udowodnił, że przy Inieście gra fajny futbol :)

0

Droga Redakcjo :) Kiedy będzie news dotyczący wyników 1 klasyfikacji ligi typerów?

1

W PSG w głównej mierze odpowiedzialność za grę bierze Veratti, jest to dla nich "Iniesta" Barcelony. Więc pisanie, że zespół z Paryża może zagrozić jedynie Cavanim to błąd.

2

Niewątpliwie PSG - Barca to jeden z hitów 1/8 finału LM, choć Bayern - Arsenal również można zaliczyć to takich meczów. Arsenal ma znów pecha. Pewnie myśleli, że po awansie z pierwszego miejsca nie trafi się europejska potęga ( w tamtym roku Barca, teraz Bayern). Co do Realu. Mam nadzieję, że po KMŚ złapią zadyszkę i zaczną gubić punkty w lidze i przegrają z Napoli. Myślę, że jak Milik wróci do składu to Napoli (mając w składzie również utalentowanego Hamsika), zagra fajny, ekscytujący mecz.

0

Pisz za siebie. Nie wszyscy tak twierdzą, więc w Twoim zdaniu wystarczy użyć słowa "większość" lub "niektórzy" :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?