Tridente2015
Dołączył/a: czerwiec 2015
6 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Nasz" człowiek, Eusebio Sacristán, trenujący RSSS zrobi wszystkim cules prezent poświąteczny, gdyby urawał punkty Realowi :)
0
Rulli zawodnik meczu!
0
Szkoda, że Real nie gra z Atletico, bo dziś grają jakby byli po imprezie z Roldanem :D Czekam na tweeta Pique po tym meczu :)
0
Brawo Bruma :) Prawdziwe golazo!!!
1
Sądząc po jakości i interpunkcji komentarza mogę z pewnością stwierdzić, że to nie ja jestem chory, wręcz przeciwnie :) Radzę dokładnie obejrzeć powtórkę(ręka nie była przy ciele, zmieniła tor lotu i zminimalizowało zagrożenie pod bramką Rulli'ego), i realnie zbadać sytuację, a nie jak kilkadziesiąt procent osób na tej stronie sugeruje się tym, że Real już miał raz karnego, i za sam fakt, że został podyktowany na korzyść Blancos.
4
Ludzie gdzie macie oczy? Ręka ewidentna, karny zasłużony! Pierwszy karny...fakt sędzia się pomylił, ale drugi to już ewidentny błąd piłkarza Sociedad!
1
Nie no trzeba przyznać, że ręka była i ten karny jak najbardziej zasłużony dla Realu.
0
A gdzie Real? Hahaha zapomniałem, już biali odpadli, życzę ekipie Cadiz, by zaszli daleko w tych rozgrywkach :)
0
Uprzejmość Granady? Raczej Malagi, bo to ona ograła Atletico 1:0 i pozwoliło zachować lidera PD.
0
Mecz meczowi nie rowny :)
3
Bardziej mnie cieszy pozycja lidera Barcy, i strata punktow Atletico. Denerwuje mnie, ze na tej stronie wiecej pisze sie o wysokiej wygranej Realu, niz o zdobyciu przez Barce KMŚ.
6
Brawo Malaga :) Barca liderem i mecz mniej :)
1
Policja z Brooklynu znalazła 50 cegieł kokainy z podpisem "Messi". :D
0
Bardziej cieszyłoby mnie, gdyby Malaga wygrała z Atletico. Wtedy Barca byłaby nadal liderem i mecz mniej :)
0
Aaa...i czy Wy też słyszyście głos w tle Żewłakowa w...Canal +?
2
Ależ akcja Wolfsburga, w stylu Barcelony :) Obrona ManUTD rozmontowana z dziecinną łatwością :)
1
Dopiero grudzień, a Real juz za burta w CdR :) To juz lepiej przegrac legalnie z Alcorcon 4:0 hihi :D
6
"Najpierw Neymar zmarnował okazję sam na sam z bramkarzem" - to Suarez zmarnował okazję "sam na sam"!!!
0
Barca obecnie gra futbol nieosiągalny dla innych drużyn :)
0
Ciekawa statystka, Barca strzeliła co najmniej jednego gola w każdym w dwunastu meczach La Liga (6 meczów u siebie i 6 na wyjeździe) :)
1
Pany wczoraj w pubie Drukarnia we Wrocławiu przeżyłem niezapomniany wieczór, świetni cules, świetna atmosfera i przepiękny mecz!!! Pozdro dla Wszystkich cules!!! :)
0
Dziś mamy 18 listopada 2015r., Suarez zadebiutował na stadionie Realu 25 listopada 2014r., a więc jest to PRAWIE(czyli tak jak jest napisane w newsie) :)
0
Kurczę irytuje mnie Pique, lubię gościa, styl bycia, wypowidzi, ale jego gra woła o pomstę do nieba. Który to już raz gra słabo. Szkoda, że Lucho nie daje szans Bartrze, bo myślę, że zagrałby lepszy mecz, udowadniając, że jego brak w pierwszym składzie jest błędem. Myślę, że Bartra po sezonie powinien zmienić klub, w którym grałby częściej, bo niestety, ale Marc w Barcie trochę się marnuje, widząc go na ławce :/
0
Dobra dopiero zauważyłem, że jest w nawiasie symbol procentu, dzięki :)
0
Najwięcej podań celnych zanotował Alba z tego co widać w statystykach, więc nie rozumiem przedostatniego zdania dotyczące Busquetsa.
0
Barca!!! Barca!!! Barca!!!
0
Przypominam, że dziś w Canal + leci program "FC Barcelona - pasja i biznes" :)
0
Jakakolwiek ranga tego meczu wczorajszy gol Neya mi przypomina gol Ibracadabry :)
3
Zlatan też nie był :)
11
Gol Neymara i asysta Roberto przypomina mi gol Zlatana Ibrahimovicia i asystę Daniego Alvesa w Gran Derbi z sezonu 2009/2010 :)