0

"Nasz" człowiek, Eusebio Sacristán, trenujący RSSS zrobi wszystkim cules prezent poświąteczny, gdyby urawał punkty Realowi :)

0

Rulli zawodnik meczu!

0

Szkoda, że Real nie gra z Atletico, bo dziś grają jakby byli po imprezie z Roldanem :D Czekam na tweeta Pique po tym meczu :)

0

Brawo Bruma :) Prawdziwe golazo!!!

1

Sądząc po jakości i interpunkcji komentarza mogę z pewnością stwierdzić, że to nie ja jestem chory, wręcz przeciwnie :) Radzę dokładnie obejrzeć powtórkę(ręka nie była przy ciele, zmieniła tor lotu i zminimalizowało zagrożenie pod bramką Rulli'ego), i realnie zbadać sytuację, a nie jak kilkadziesiąt procent osób na tej stronie sugeruje się tym, że Real już miał raz karnego, i za sam fakt, że został podyktowany na korzyść Blancos.

4

Ludzie gdzie macie oczy? Ręka ewidentna, karny zasłużony! Pierwszy karny...fakt sędzia się pomylił, ale drugi to już ewidentny błąd piłkarza Sociedad!

1

Nie no trzeba przyznać, że ręka była i ten karny jak najbardziej zasłużony dla Realu.

0

A gdzie Real? Hahaha zapomniałem, już biali odpadli, życzę ekipie Cadiz, by zaszli daleko w tych rozgrywkach :)

0

Uprzejmość Granady? Raczej Malagi, bo to ona ograła Atletico 1:0 i pozwoliło zachować lidera PD.

0

Mecz meczowi nie rowny :)

3

Bardziej mnie cieszy pozycja lidera Barcy, i strata punktow Atletico. Denerwuje mnie, ze na tej stronie wiecej pisze sie o wysokiej wygranej Realu, niz o zdobyciu przez Barce KMŚ.

6

Brawo Malaga :) Barca liderem i mecz mniej :)

1

Policja z Brooklynu znalazła 50 cegieł kokainy z podpisem "Messi". :D

0

Bardziej cieszyłoby mnie, gdyby Malaga wygrała z Atletico. Wtedy Barca byłaby nadal liderem i mecz mniej :)

0

Aaa...i czy Wy też słyszyście głos w tle Żewłakowa w...Canal +?

2

Ależ akcja Wolfsburga, w stylu Barcelony :) Obrona ManUTD rozmontowana z dziecinną łatwością :)

1

Dopiero grudzień, a Real juz za burta w CdR :) To juz lepiej przegrac legalnie z Alcorcon 4:0 hihi :D

6

"Najpierw Neymar zmarnował okazję sam na sam z bramkarzem" - to Suarez zmarnował okazję "sam na sam"!!!

0

Barca obecnie gra futbol nieosiągalny dla innych drużyn :)

0

Ciekawa statystka, Barca strzeliła co najmniej jednego gola w każdym w dwunastu meczach La Liga (6 meczów u siebie i 6 na wyjeździe) :)

1

Pany wczoraj w pubie Drukarnia we Wrocławiu przeżyłem niezapomniany wieczór, świetni cules, świetna atmosfera i przepiękny mecz!!! Pozdro dla Wszystkich cules!!! :)

0

Dziś mamy 18 listopada 2015r., Suarez zadebiutował na stadionie Realu 25 listopada 2014r., a więc jest to PRAWIE(czyli tak jak jest napisane w newsie) :)

0

Kurczę irytuje mnie Pique, lubię gościa, styl bycia, wypowidzi, ale jego gra woła o pomstę do nieba. Który to już raz gra słabo. Szkoda, że Lucho nie daje szans Bartrze, bo myślę, że zagrałby lepszy mecz, udowadniając, że jego brak w pierwszym składzie jest błędem. Myślę, że Bartra po sezonie powinien zmienić klub, w którym grałby częściej, bo niestety, ale Marc w Barcie trochę się marnuje, widząc go na ławce :/

0

Dobra dopiero zauważyłem, że jest w nawiasie symbol procentu, dzięki :)

0

Najwięcej podań celnych zanotował Alba z tego co widać w statystykach, więc nie rozumiem przedostatniego zdania dotyczące Busquetsa.

0

Barca!!! Barca!!! Barca!!!

0

Przypominam, że dziś w Canal + leci program "FC Barcelona - pasja i biznes" :)

0

Jakakolwiek ranga tego meczu wczorajszy gol Neya mi przypomina gol Ibracadabry :)

3

Zlatan też nie był :)

11

Gol Neymara i asysta Roberto przypomina mi gol Zlatana Ibrahimovicia i asystę Daniego Alvesa w Gran Derbi z sezonu 2009/2010 :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?