Tridente2015
Dołączył/a: czerwiec 2015
6 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Cola zero to jeszcze większy syf od tej z cukrem, ponieważ cukier zastępowany jest słodzikami, a one bardziej szkodzą.
0
Raczej nie skorzystają(na zdrowiu) :)
36
Firma Nestle i zdrowe żywienie "kłóci się" ze sobą. Jest to propaganda, sprawdźcie sobie w składzie produktów tej firmy ile jest chemii (w tym utwardzony olej palmowy - zakazany w niektórych krajach, syrop glukozowo-fruktozowy i inne pierwiastki i aromaty). Nigdy nie podam swoim dzieciom takiej żywności, ponieważ nie jest to element zdrowej żywności, a wręcz przeciwnie. Żywności nie polecam, ale zastrzyk gotówki tej firmy owszem :)
0
Poczekaj w derbach wszystko jest możliwe. Jeszcze zostało drugie 45 minut. Poza tym jest jeszcze wiele kolejek i nawet jeśli Real wygra, nie da jej to mistrza na tym etapie ligi :)
3
Przed meczem jeszcze miaem wątpliwości, ale teraz ich nie mam po tym meczu, a mianowicie rola zmienników. Nie dają tego - co drużyna walcząca o wszystkie trofea - powinni wnosić. Denis Suarez, Andre Gomes, Paco Alcacer, Digne zawodzą. Muszą się poprawić, a ten mecz musi być odniesieniem do lepszej gry na przyszłość. Pozytyw? Pique, Mascherano, choć w obronie niewiele mieli pracy, plus za ofensywne wejścia.
2
Pamiętacie ten mecz? Jeden z najwspanialszych momentów Barcelony w sezonie 2009/2010. Gola strzelali: Iniesta, Henry i właśnie Marquez :) Dla Francuza był to jeden z niewielu udanych występów (lepszy był tylko w meczu z Valencią i porównywalny z Xerez), okraszony golem. Iniesta przełamał klątwę Stamford Bridge w niełatwym dla niego tamtym okresie okraszonym kontuzjami, a Rafa pokazał, że jest obrońcą kompletnym, przy wolnym niesamowicie skoncentrowany i oddany obowiązkom profesjonalisty. VeB!!!
0
Slaba gra linii pomocy zadecydowala o tej porazce. Busquets sporo strat, kluczowych strat i zle ustawienie, Rakitic totalnie wylaczony z gry, a Gomes nie czuje gry i rytmu, w tym meczu momentami nie wiedzial co robic, a majac pilke - spowalnial akcje kolegow. Na plus Neymar i Ter Stegen.
1
Oby w futbolu było podobnie, lecz jest to zadanie awykonalne :)
2
Dostają większą kasę za F1 to transmitują, a komentator eleven uspokaja, że mecz na eleven extra, to tak jak informacja, że żwirek kręci z muchomorkiem...niby wiesz, a nie wiesz.
0
Nie tylko na Mestalla słychać tego typu wyzwiska, na Bernabeu zawsze jak przyjeżdża tam Barca to słychać te wyzwiska. Jeśli karać to sprawiedliwie, teraz Valencię, ale Realowi odpuszczą.
0
Barca gra w europejskich pucharach, a Espanyol - nie. Poza tym(dla porównania) w Anglii Puchary ligi, czy inne rozgrywki - tam grają rezerwy, więc nie widzę problemu w wystawianiu rezerwowego składu, zwłaszcza, że są rozgrywki o wyższych celach i piłkarze kluczowi powinni odpocząc, jeśli jest taka możliwość. Espanyol nie inspiruje do takich celów jak Barca i w ciągu roku gra w znacznie mniejszej ilości meczów.
2
Pamiętacie gola Busquetsa w 94. minucie dwa sezony temu? Taką samą radochę mam jak tamten gol :) King Leo :) Vamos!!!
0
Ok, sorki za błąd, dzięki :)
0
Uraz kolana po ostrym wejciu Garaya.
0
Nieuznany to powiniem być Twój wpis, z takim "bykiem" ortograficznym :)
0
City 5 pomocnikami gra. Widać Guardiola chce mieć przewagę w środku pola.
4
Spoza pola karnego Rafinha strzelił gola przeciwko Leganes, nie przeciwko Sportingowi Gijon! Przeciwko Sportingow strzelił szczupakiem w polu karnym :)
1
Sergi Roberto - Man of the match!!!
0
Marc Bartra strzela dla BVB!!!
0
Szkoda, że Ligi Mistrzów nie ma do typowania w lidze typerów :/
0
Viguera, byly pilkarz Athletic Bilbao, strzelil swoja pierwsza bramke w debiucie w zespole Gijon.
0
Cóż Alcacer dobry napastnik, lecz polityka klubu z pozbywaniem wychowanków jest niepokojąca :/ Barca traci powoli tożsamość :/
31
Jakby Real kupił Gomesa na pewno by zagrał :D
1
Ko(s)miczny mecz :DDD
1
Mając dwóch Suarezów, rywale aż drżą :)
0
Super, brawo Neymar, brawo Barca, Visca el Barca!!!
0
Więc wiem :) A czytałeś wywiad z kibicem Rayo?
http://www.fcbarca.com/68711-fcbarcacom-w-madrycie-barca-obroni-caly-tryplet.html
Tu cytat: "Jeżeli chodzi o zespoły z Madrytu, nie mamy z nimi dobrych stosunków, zarówno z Atlético, jak i z Realem. Myślę, że gorzej mamy się z tymi drugimi."
0
Rayo stylem i grą bliżej do Barcy. Zawsze z Realem walczą, a nie Getafe, które dostaje manitę. Dla porównania Espanyolowi "bliżej" do Madrytu.
3
Getafe spada z ligi :) Przynajmniej nie będą narzekać na Halloween :) Gratuacje Sporting, aż ich trener ( Abelardo) popłakał się ze szczęścia. Szkoda mi Rayo, bo gra ładny futbol, ale cóż sport bywa brutalny.
47
EURO, Igrzyska i Copa America przed nami, więc na brak emocji nie można narzekać :)