1

@Eklerek a więc nie jestem sam xd

1

@Popitek12 bojan

5

@draxidox też tak macie że jak widzicie ze ktoś coś odpyerdala na drodze to mówicie sobie po cichu że to pewnie kobieta i w 90% okazuje że to naprawdę kobieta? :p

1

@clyde człowiek z united wyjdzie, united z człowieka nigdy.

1

@BezglutenowyPedri powinna być czerwona.

0

@Nazio_87 to uj nie kibice.

1

@Coutinho007 dobra, bo pierwsza przepisowa.

0

@Pablozeusz to się w pale nie mieści.

2

Hansie Ditierze Flicku, ufam Tobie.

2

@Sau_Ron zasada La Bamby mówi jasno :
Komu @Kessie rower przetrzymuje, tego później trafiają huye.

2

@Sau_Ron ja niestety go kupiłem, chcesz odkupić? Na początku wydawał się fajny, ale po tym jak @Kessie wyjął z niego łańcuch i założył na siebie, mówiąc że mu bardziej pasuje to nie mam jak na nim jeździć.

0

@Borneo to w nocy mają te parady robić? Na wojnie tez przerwy sobie robią jak jest za gorąco i wychodzą się przewietrzyć poza czołgi?

0

@KrychaFCB ja bym powiedział nawet, że jemu pewna męska część ciała, włożona w inną męską część ciała pasuje :p no ale czołgi złe, nie pasują.

1

@Kessie jestem za, a nawet przeciw.

6

@Luciano99 po avatarze to taka trochę tajlandzka ta Ona :p

0

@BillyButcher Polecam. Tam jest napisane czarno na białym (dosłownie) jak bardzo "prorosyjski" jest Braun. Ludzie w tych czasach mylą brak miłości (jedynej słusznej) do Ukrainy, z prorosyjskością.

0

@AnqFCB tego nie wiem, pierwszy raz usłyszałem o typie jak Marianna go owinęła wokół palca :p

1

@Kgorecki2500 a to lipa, nie wierzę już w miłość :p

0

@Kgorecki2500 efek uboczny Marianny Schreiber :p

0

@BillyButcher czytałeś książkę Brauna - od Lenina do Putina?

2

@Kgorecki2500 naogląda się tych zdradzieckich mord w sejmie a później wyładowuje to wszystko na biednej Karinie :p oczywiście w ten pozytywny sposób :p

2

@mekston pod zimne piwko wszystko dobre, nawet gołąbki.

0

@lithotripter to nie jest formalne prawo a przyjęta zasada. Na podstawie tej zasady, możemy np wydać Niemcom osobę (nie koniecznie Polaka) ktora zbeszcześciła ich flagę na terenie Polski.

0

@lithotripter jest coś takiego jak zasada wzajemności bezczeszczenia flag państwowych.
Polska mogłaby nychmiast starać się o to by ten jegomość został zatrzymany. Ale do tego trzeba mieć cohones, a nie wchodzić w tylek Izraela jak Zdradosław Sikorski.

0

@lithotripter gdybyśmy mieli tak ogarniętego Ministra spraw Zagranicznych jak np Izrael to ten typ nie wyszedłby ze stadionu jako wolny człowiek, kwestia chęci i zaangażowania. Ale nie, dajmy dalej pluć na Polską flagę i ją ruc**ć, dbając przy tym o wszystkie przepisy i traktaty, które inne państwa mają w dupie (patrz - ludobójstwo w gazie), to napewno już takich incydentów nie będzie.

2

@Maciej_7 jako brat kibica Manchesteru United (który kibicuje im od czasów Alexa Fergusona), szkoda mi Was, bo klub zaliczył chyba największy upadek w historii 21 wieku, jeśli chodzi o czołowe kluby europejskie. Pozdrawiam.

0

@mekston nie, państwo Singapur nie straciło żadnego obywatela Ameryki ani Izraela ale tu raczej nie chodzi o to że tamci mają broń nuklearną, bo stracenie Anglika (którzy też mają broń jądrowa) im nie robiło problemu.
Rozumiem argumentację że w Ameryce, Koreańczycy nie ścigali by kogoś kto im zalazł lekko za skórę, ale ich dzieła tysiące km. A to się działo dosłownie za naszą granicą, jeśli nasze służby współpracują (w ramach Unii i Interpolu) z Węgrami to ten człowiek nie powinien opuścić stadionu jako wolny człowiek.

1

@FabianekMrozek ale wiesz ze powinni być wykluczeni z rozgrywek za wojnę napastniczą i ludobójstwo, a nie za transparent? Wiesz, prawda?

0

@marcin62 nie ma to jak być adwokatem "państwa" które ma Cię w dupie :p

0

@mekston Singapur nie ma broni nuklearnej i wieszają obywateli innych państw jak swoich. Czy tam jest dyktatura? To kwestia szanowania się jako narodu i państwa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?