0

@Stinger_ podsumuje to tak, nie bądźmy jak kibice realu i nie pchajmy na siłę swoich zawodników do zp, faworyzując ich. A hakimi ciągnął za uszy psg do finału czy dembele?

0

@mkord jak już tak wyliczasz to widać dwie rzeczy, męskie rysy twarzy u Pani po prawej i zaawansowaną otyłość u Pani po lewej.

0

@Stinger_ wszyscy po finale ligi mistrzów na tej stronce byli zgodni że złota piłka w tym sezonie idzie do Dembele, nie wiem co wam się pozmieniało od tamtej pory :p mówienie że yamal miał lepszy sezon to jakieś nieporozumienie, już rapha bardziej by zasługiwał od yamala na zlota piłkę. Ale to tylko moje zdanie, możemy się nie zgadać.

1

@messi33 bez wygranej z mallorca można stawiać domy na karnego dla białych.

1

@Eklerek Manchester United united brałby od razu :p

7

@Colon Najlepszy.

0

@JohnKennedy a są tu ludzie (nieobiektywni) którzy pchają Yamala na pierwsze miejsce :p

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Hshdhrhdh wolałem inaczej.

10

Tottenham, Tottenhamowi, Tottenhamem.

1

@Piotr,1985 niebezpieczny wynik, cytując klasyka.

0

@Arden Ale to nie wyklucza Twojej definicji, bo to że nawiązałeś relacje z 3 osobami nie znaczy że nie masz z tym problemu.

0

@Barca_Big_Moment jeśli mówisz że Dembele nie był w Top3 piłkarzy w tym sezonie to nie mam po co kontynuować z Tobą rozmowy. Miłego wieczoru.

0

@Arden a jak ktoś jest w udanym związku, ma dzieci ale nie lubi życia społecznego i ma problem z nawiązywaniem relacji (ale ten jeden raz ze swoją kobietą mu się udało) i mu z tym dobrze, to dalej jest samotny? :p

0

@Kapitan hawk nie zasłużył w tym roku na złotą piłkę, bądźmy obiektywni - Dembele w tym sezonie był najlepszy.

8

@Arden to samo WHO które izolowało ludzi przez 2 lata :p

1

@Kazragore lepiej czepiać się słówek niż zwrócić uwagę na realny problem.

1

@PatrychoO ale nie wybuchają :p

0

@Borneo aż musiałem dwa razy przeczytać tą odpowiedź żeby uwierzyć. Bardzo ładnie napisałeś, bezbłędnie. Można? Można.
A nie męczyć tu nas tymi hieroglifami. Miłego wieczoru.

0

@Walpiano możecie się śmiać, ale myślę że United będzie 3 albo 4 :p

5

@Kgorecki2500 oby tak Natanahu skończył.

1

@Borneo tylko idioci jeżdżą przeszkadzać strażakom w walce ze skutkami powodzi :p tam trzeba było rąk do pracy a nie panów w garniturach którzy gadają głupoty.

0

@Borneo o wreszcie się przyznałeś jaki ma stosunek o Polaków xD "fizycznie miał w dupie", brawo ! Jeszcze zrobię z Ciebie konserwatystę, trochę poćwiczymy i będzie okej :p

0

@Karol145 no to musimy mieć jako kraj wielkie nieszczęście, bo parlamentarna koalicja to idiota na idiocie na czele z największym debilem i nieudacznikiem.

0

@Destroyer_of_Worlds w doktrynie zaprzeczenia nasz premier jest mistrzem. Zaprzeczał że nie wyzywał Trumpa od agentów rosyjskich, zaprzeczał że nazwał Polaków zjebami, zaprzeczał że nie nie ostrzegł Polaków przed powodzią, zaprzeczał że wiedział o Amber Gold :p jego ego nie pozwala na przyznanie się do winy, nie ten typ czlowieka.

1

@Kondziubarca kolega wyżej zapomniał dodać że jeszcze premier nazwał Polaków zjebami, chyba mu się zapomniało. Starość nie radość.
Taki klimat.

2

@kosiarz92 teraz to akurat z nudów i żeby się trochę pośmiać :p

2

@Kondziubarca on to do jakiejś kampanii antynarkotykowej by się nadawał, jako ten którego zmiotło z planszy :p

4

@Borneo Ja z kolei nie słyszałem żeby premier jakiegoś kraju miał w dupie swoich rodaków aż tak bardzo, żeby nie ostrzec ich o klęsce żywiołowej o której wiedział ;)

0

@Criss18Barca ale przecież wiesz ze gdyby chcieli, to by wygrali. Ale im sie nie chciało poprostu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?