Vegeta88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2020
Białystok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gronek mieszkam za granicą więc podam kwotę w €, plus-minus jest to roztrzał między 100 a 400 euro, szczerze to nie pamiętam kiedy nie wydałem mniej niż 100e w jeden dzień, ale jestem zbyt leniwy żeby jeździć po sklepach i wydawać niewiadomo ile pieniędzy, wiec przewaznie zatrzymuje sie na czterech stówach - weekendów do tego rozrachunku nie wliczam , bo to inna bajka.
Edit : 11 marca wydałem mniej niż 100€ (81), właśnie sprawdziłem :p
0
@pride1899 bo to są chyba cytaty.
0
@Criss18Barca
Sławomir Mentzen: 55% zgodności
Grzegorz Braun: 18% zgodności
Szymon Hołownia: 9% zgodności
Adrian Zandberg: 9% zgodności
Rafał Trzaskowski: 9% zgodności
Magdalena Biejat: 0% zgodności
Karol Nawrocki: 0% zgodności
1
@sergio5 @kuz nie wiem czy było, ale zmarł 21 kwietnia, w 3ci poniedziałek miesiąca, o godzinie 7. Mamy "nasze" 2137
1
@fart jak już wyrywamy z kontekstu, to rozumiem że jeśli nie zgadzasz się z Mentzenem to uznajesz gwałt za przyjemność, tak? Podobny tok "rozumowania" do Twojego.
1
@fart nie odwracam kota ogonem, mówię o tej samej wypowiedzi. Dosłownie minutę wcześniej powiedział, że gwałt jest "straszną tragedią". Ma to powtarzać co pół minuty żebyś był zadowolony? czy używać tego zwrotu zamiast przecinków w zdaniu?
1
@fart minutę wcześniej, w tym samym wywiadzie nazwał gwałt "straszną tragedią", ale rozumiem że o tym już ciężko było wspomnieć. A później sami piszecie że Sławek wyrwane z kontekstu Mentzen, a tak naprawde to wyrywacie z kontekstu słowo "nieprzyjemność ", ehh xd
0
@jacobFCB Król Lew, scena gdy ginie Mufasa.
0
@FcPortoFan1999
Ok, prorosyjskość :
"Jednym z możliwych powodów rosyjskiej napaści na Ukrainę i postawy Putina mogło być ‘szczekanie pod drzwiami Rosji przez NATO" - gdyby mój sąsiad przyszedl do mojego domu nieproszony, wybił mi część rodziny i zajął jeden z pokoi, a w odpowiedzi od papieża usłyszałbym ze to wszystko dlatego, bo inni sąsiedzi w okolicy założyli u siebie drzwi antywłamaniowe i kratki pod napięciem w oknach, a jeden kupił broń, to uznal bym go po pierwsze za niepoczytalnego a po drugie za conajmniej nie obiektywnego, ba moglbym użyć nawet słów ze faworyzuje "lekko" sąsiada- agresora.
Potępienie Rosyjskiego ataku - tu żadnego cytatu nie zapodam, bo takiego poprostu nie ma. Jakoś nie po drodze mu to było potępić, przez kilka lat.
Proimigranckość -
„Ci, którzy systematycznie i wszelkimi sposobami starają się odeprzeć imigrantów, popełniają grzech ciężki” - potępianie walki z nielegalną migracją i nazywanie to grzechem ciężkim .
I jeszcze przyklad z Belgii - "Z Belgii, która była i nadal jest miejscem docelowym dla tak wielu migrantów, Papież ponowił swój apel do Europy i wspólnoty międzynarodowej, aby „potraktować zjawisko migracji jako okazję do wspólnego wzrastania w braterstwie”. Zachęcił wszystkich, aby w każdym bracie i siostrze migrancie dostrzegli oblicze Jezusa, „który stał się gościem i pielgrzymem pośród nas”.
Jeśli brak potępienia nielegalnej migracji przy jednoczesnym potępianiu ludzi z nią walczących nie nazwiesz postawą promigracyjną, to nie wiem co trzeba zrobić żebyś to nazwał po imieniu.
"Lewacka agresja" -
Watykan daje zielone światło do błogosławienia par homoseksualnych, przypomnę tylko że niezależnie od upodobań Franciszka, w bibli akt seksualny osób tej samej płci jest grzechem (w starym jak i w nowym testamencie)
I ja nigdzie nie porównałem go do Adolfa. A co do antyamerykańskości, tak jak mówiłem - przyjmijmi że był proamerykański. W dalszym ciągu, nazywanie tego tweeta kłamstwem jest grubym nadużyciem skoro 4 z 5 podpunktów nie mija się z prawdą.
0
@FcPortoFan1999 nawet przyjmując że był proamerykański, to na 5 punktów masz rację tylko w jednym a nazywasz całego tweeta kłamstwem cytując Cię "gdzie tutaj masz prawdę?"
0
@FcPortoFan1999 nie wiem czy we wspieraniu hord nie chodziło o uchodźców napierających na Europę, Rosja, a napewno duża jej część leży w Europie więc raczej we wpisie właśnie chodziło o uchodźców. Jeśli tak to rozumieć, to nie zgadzasz się już tylko z antyamerkańskością a to że JD Vance był u niego znaczy tyle co wizyty Zelenskiego u Trumpa, czy ktoś nazywa Trumpa Proukraińskim tylko dlatego że prezydent ukrainy do niego jeździ?
8
@tomek8756 @FcPortoFan1999 w czym się nie zgadzasz? Poza ostatnim zdaniem oczywiście, bo rzeczywiście nie za mądre to.
0
@QQL5 i jego żony.
0
@Derean akurat chyba na Lewym to sporo jest odgwizdywanych fauli, nie mam żadnych statystyk, ale tak mi się kojarzy że raczej gwiżdżą właśnie, gdy wchodzą mu w plecy łokciem/kolanem gdy Lewy się zastawia.
0
@Gaz wielki talent, pamiętam jak się nim jarałem gdy wchodził z drzwiami i futryną do pierwszego składu. A teraz jest mi go szkoda strasznie, tak po ludzku. Gdyby nie te pieprzone kontuzje.. :/
4
@Awtameok_Klana @MesQueUnClub96 też obiecywał...
1
@RafiVeB Widzę właśnie, że trzeba ignorować. A tekst o byłej tylko potwierdza ostry matrix pod kopułą.
2
@Koperek01 jaka była odpowiedź ministerstwa na tą interpelację?
10
@arasz1819 kończą się argumenty (nie żeby jakoś specjalnie się u Ciebie w ogole zaczynały no ale.. xd ) to wchodzi ad personam xD
4
@D10SLEO niestety przekonuję się właśnie o racji płynącej z Twojego komentarza.
12
@arasz1819 Jak gość napisał, i jaki gość w ogóle? Ja Ciebie cytowalem. "Dostał instrukcje za co Krzyś brał pieniądze " - tego sformułowania w ogóle nie rozumiem, ktoś Dostał instrukcję brania pieniędzy przez Stana? Xd czy stano dostał instrukcję jak ma brać pieniądze? Ty się chyba razem z @Borneo uczyłeś. Rozumiem że byłeś w tym pokoju ze Stanem, Kaczyńskim, Ziobro i Obajtkiem i słyszałeś, jak to dostawał od nich polecenia, które poglądy ma szerzyć xD dobry jesteś, naprawdę xd
24
@arasz1819 "Czyli dokładnie to co napisałem. Stanowski się przyznał..." - nie no, Ty ewidentnie żyjesz w swoim świecie i swoich teorii spiskowych xd
0
@jacobFCB " nie dość że się nie przyznał, to zaprzeczył i wszystko pięknie wytłumaczył.
Chodzi o walkę bodaj z cyberprzestepczoscia i reklamowanie jej w mediach, które dostały na realizację tego jakieś pieniądze.
I nie chodzi o samego Stanowiskiego tylko o Kanal Sportowy." - to wiem. Myślałem że nasz Sherlock ma jakieś newsy.
3
@jacobFCB jeszcze żeby ona była zasłyszana, mi się wydaje że on sam je wymyśla.
23
@arasz1819 Kiedy Stanowski przyznał się, że był opłacany przez PiS? Chyba trochę mi umknęło ostatnio.
0
@lampa16 miałem, ale jakoś +/- miesiąc temu, samo mi się naprawiło. Ale miałem ten problem przez kilka tyg.
0
@Kasy musiałby mieć Tusk na nazwisko :p
1
@Azi śledziła* (15 znaków)
0
@Borneo a po ile złotówka stoi w tym Twoim matrixie?
0
@MesQueUnClub96 domyślam się że na tego co biję matkę, bo akurat ten obieca Ci najwięcej . Obrońca kobiet.