3

Tu się skończy z 5-0 jak nic

1

Trzy podania i atletico ma czystą pozycję XD śmiechu warte

3

I cyyyyyk poprzeczkaaaaaaaa jedziemyyyyyyy

3

Fermin 38 raz faulowany przez tych ….. i dalej bez kartki xD elegancko

0

Ależ nas pięknie rozwalcują dzisiaj

0

@BARCA1899Messi tak tak, tory były złe, szyny były złe

0

Najlepszy bramkarz świata i tak kiks?XD

0

Oczywiście sędzia kartek nie ma, jeszcze z 5 fauli na żółtą po stronie Atletico, potem pierwsza żółta ale dla Barcy

1

Ależ będą ciężary, oni w ogóle wiedzą że grają mecz czy nie?

1

To jest ten sędzia co daje najwięcej kartek ta?XD

1

@Comentateiro jak walniesz kawę o 21 to nie wiem czy będziesz musiał się kłaść

0

@capoN fakt, umknęło mi xD to napewno

0

Kto pierwszy do sprzedaży w pierwszej połowie meczu na La Bambie? Ja obstawiam Torresa i Cubarsiego

0

@kocuur wszystkie

7

@Krzysztof1987 Kukawką kalifornijską:

1

@BORO_12 dlatego, że skoro gość jest tak zafiksowany na punkcie tabelek, perfekcyjnego planowania i strategii to w momencie w którym trzeba będzie zaryzykować, pójść all-in w jakiejś sytuacji to gość będzie się wahał, bo mu kalkulator albo tabelka źle pokaże. Laporta jest jaki jest ale nie boi się zaryzykować czy zaimprowizować w trudnych momentach

1

@BORO_12 no nie wiem, przeczytałem ten tekst i super, fajnie że gość jest finansistą, ogarnia analizy, wszystkie techniczne rzeczy w tych kwestiach na tip top - ale wg mnie pasowałby bardziej do klubu który ma stabilną sytuację finansową, a nie do takiego rollercoastera jaki jest w Barcelonie

0

Hary Magłaja forma mutant

1

Chyba na chłopca podającego piłki

2

Puszka z konselwom została otwałta xD

0

Można wyłączyć

5

Pozwala dziś glać albalo locha

7

Mbappe fauluje i jeszcze coś szczeka xD
Niesamowici są

11

Teraz przewinienie taktyczne i według komentatora powinna być kartka, jak Real wali stemple i faule taktyczne to cichosza.

0

Coś takiego, akurat dzisiaj Realowi nie wychodzi atak pozycyjny xD

0

@IAmLegend wszystko po staremu, męczenie były z jednej i drugiej strony

0

Czekałem aż w tej akcji mbappe padnie jak rażony piorunem, zawiodłem sie

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

2

Uwaga odpalam mecz Realu, dzisiaj nie mogę się dać ponieść bo znowu zjadę na tygodniowe wakacje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?