0

@Hasszz Najlepszy defensywny napastnik w historii

0

@Gall on i sześć innych osób xD

0

@Giwera co to ma wspólnego z moim komentarzem?XD naucz się czytać ze zrozumieniem, połącz kropki i potem możemy dyskutować

0

@kanver_ widziałeś tą akcję? Czemu abstrakcja?

12

Karnego z dupy im dadzą jak nie będzie szło i gituwa.

0

@Chimera pewnie tak, można tylko gdybać. Fakty są takie że dali 20mln ale z tą 300tysieczną tygodniówką to juz nie wypada tak fajnie XD

1

@Luciano99 on pobiera 300k tygodniowo?
No to kurczę kłopot, nie wiedziałem

1

20mln funtów to była promocja za takiego obrońcę jak Guehi

0

Jak to było? Z haalandem to Yamal by miał już czterdzieści asyst..

1

@FcPortoFan1999 co kto lubi, włączyłem radomiaka w 81 minucie i juz mam dość piłki na cały wieczór XD

2

Ale ta ekstraklasa to jest kopanina XD oczy krwawio

0

@FcPortoFan1999 realu madriiiiid

0

@MOLESTA co xd jakie pralnie pieniędzy?;V

0

@kuz przecież on ma zerowe wyświetlenia, kogoś to obchodzi że sobie powrzuca jakieś debilne filmy? chyba że sobie bardziej działa na tiktoku czy innym instagramie i ma miliony wyświetleń;V

1

@kuz aa to sory, ja nie w temacie xd widziałem tylko że decybelas takie coś robi

0

@BorzyKrzys co to jest za komentarz XD?

0

@kuz chodzi o decybelasa? on przed challenge z nie ścinaniem włosów robił live na tiktoku z oglądania meczy, komentowania pomeczowego czy zwykłej integracji z widzami. Sam mówił na live że jeśli się uda to wraca do starego formatu

0

@Czyhrynski ehh coś bym napisał na ten temat ale dopiero wróciłem z tygodniowych wakacji XD

3

@626 ale jak to? Przecież tydzień temu jak ograli chujowe jak barszcz Monaco to to był najlepszy trener, a Vinicius podobno wrócił do swojego prime XDDDD

1

@draxidox ale ciary miałem jak on trafił, teraz przy powtórce to samo
Piłka nożna to piękny sport

3

Alvaro „biorę pełną odpowiedzialność” Arbeloa to jest jednak pan trener XD

0

Czemu on tego nie kończy?

0

Rodrygo z czerwoną ahahahahah

1

@majkiii ona blondyn on blondyn

1

@July_6_BcN teraz skupiają się na lidze.

0

Ale przyłożył, przepieknieerr

0

Wchodzi El Tiburon. Ciekawe czy coś ukąsi

0

Cancelo w takiej akcji jak Balde wystawia patelnię lewemu sam na sam

1

Co to jest za karny widmo XDDDDDD

0

@Stagiryta szkoda ze chyba nie może grać na tym etapie LM.On w pierwszym meczu po powrocie zrobił więcej niż Balde przez cały sezon

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?