1

@barcuśl nie no Święcicki nie

3

Komentarz usunięty

5

Jak tam Kylianek, dupka piecze co?

10

@blondasek gdzie było widać że coś odwali? Do momentu czerwonej kartki Holender rozgrywał top zawody. To bylo spotkanie w stylu jak nie on.

18

Alonso tak ma wbite w puchar Tymbarka, ze spowrotem ściągnął do Arabii Mbappe i wpuścił go przy wyniku 3-2 hehe

0

@szymon6847 naprzyklad kogo?

2

Zawodnicy Realu w żółtych trykotach już z medalami.

0

La rambla w szoku po meczu, aż zaczęło zacinać

1

@Puziol tak jest :D

0

Rashford piłka meczowa

6

Szykujcie się na 10min doliczone, czyli gramy 105 minut łącznie

1

@Technik kolana

0

Mbappe wchodzi, będą ciężary

2

Courtois jak zwykle xddddd

2

Te …… jeszcze mają czelność na sędziów narzekać

0

Ależ nasi mają pełne portki

0

Araujo co się tam przyprul do asystenta xD kapitan wraca


2

Pedri co dal podanie w uliczkę

0

Kounde co za placek xdd

0

Komentarz usunięty

0

Już widze jak nasze asy z zarządu kupują drugiego dembele, coutinho, ląglę czy innego griezmanna

0

Gruby ledwo chodzi xD

12

2 asysty i gol i zjazd do zamrażarki na następne 5 meczy, stare znałem

3

Co to są za farciarze XDDDDD

1

@Derean stare znałem

3

Trzask pękających dup tych psycholi słychać na dolnym Śląsku.

0

@Seledynowy boli cię wielki Lamine Yamal

0

@Gaucho dwa miliony ojro to williamsom na waciki starczy.

1

Ale go okradł z asysty unai gomezXD

0

No hej Nico, co tam u Ciebie? Skąd to zwątpienie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?