0

@VeB 1899 oj tak oj tak, moje marzenie

0

@maroon powrót Do drużyny ale na ławkę mam nadzieję?

14

@Ronin47 a w życiu. On nie da Barcelonie zarobić ani grosza, prędzej odejdzie za darmo

9

???? Ronald Araujo czuje się silniejszy i jest podekscytowany powrotem. Jest „zimowym transferem” Barcelony.

ℹ️ Sport
Nawet nie będę tego komentował xd

24

Ale ich wszystkich tam dupsko swędzi, niech pójdą się przebadać na obecność robaków w dupie.
PS.slychsc wycie? Znakomicie

1

@tgrzeb nie no ja też uwielbiam, i piję go litrami na święta. Po prostu tak mi się kojarzy jego zapach xD

1

@626 w pisaniu o swojej niesamowitej mentalności w gownopostavch na instagramku napewno jest solidniejszy.

3

@pt9 zapach kompotu z suszu mi przypomina trochę czasy jak jarałem pety i na balkonie miałem słoik z wodą do którego wrzucałem spalone kiepy XD
A to dopiero początek jego zalet

1

@Puziol buldup espaniolców byłby piękny jakby Garcia dostał mvp w meczu z nimi XD

6

@Laminedependencia a Mareczek? Pięknie wkurwiony

1

@Safrani elegancko, aby do przodu nie do tyłu tego typu benc

28

Niech to ze za dwa dni są święta was nie zmyli - Real Madryt to najbardziej parszywy klub na świecie.

4

Dobra i tak MVP ładuje do realizatora co zezłomował Ter Stegena pod koniec meczu

10

@Filipem wtedy kartka w stu procentach zasłużona, jeszcze by wołali o 10 meczy zawieszenia

4

Garcia ma szanse na MVP czy znowu będą pchali Yamala?

7

Lewy co podryblowal xD

0

Potężny Holender z asystą, masterclass

2

Kibice villarealu mają 10iq łącznie

0

Ale by taki Carreras siadł na LO.. marzy mi się balde przyspawany do ławki

2

Stempel i nie ma żółtej? Stare, znałem

1

@Comentateiro sprzedać wszystkich, kupić wszystkich!!

1

Kunde też forma mutant.

1

Obronę to chyba z temu mamy

0

Nie ma kartki za to?xd

0

Ależ będą ciężary

4

Nie ma kartki xd

6

De jong co piłe skleił XDDD

2

Ale mnie kuje w oczy ten holenderski laluś z opaską:V

5

Elegancko, Yamal i Ferran z bandażem na łapie, dawka sterydianow i busterów przyjęta także dzisiaj Barca wjeżdża i rozjeżdża :D

0

@Gacu95 musisz wykupić PPV. To ze masz pakiet canal + nic nie zmienia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?