VinDiesel
Dołączył/a: grudzień 2024
Wrocław
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VeB 1899 oj tak oj tak, moje marzenie
0
@maroon powrót Do drużyny ale na ławkę mam nadzieję?
14
@Ronin47 a w życiu. On nie da Barcelonie zarobić ani grosza, prędzej odejdzie za darmo
9
???? Ronald Araujo czuje się silniejszy i jest podekscytowany powrotem. Jest „zimowym transferem” Barcelony.
ℹ️ Sport
Nawet nie będę tego komentował xd
24
Ale ich wszystkich tam dupsko swędzi, niech pójdą się przebadać na obecność robaków w dupie.
PS.slychsc wycie? Znakomicie
1
@tgrzeb nie no ja też uwielbiam, i piję go litrami na święta. Po prostu tak mi się kojarzy jego zapach xD
1
@626 w pisaniu o swojej niesamowitej mentalności w gownopostavch na instagramku napewno jest solidniejszy.
3
@pt9 zapach kompotu z suszu mi przypomina trochę czasy jak jarałem pety i na balkonie miałem słoik z wodą do którego wrzucałem spalone kiepy XD
A to dopiero początek jego zalet
1
@Puziol buldup espaniolców byłby piękny jakby Garcia dostał mvp w meczu z nimi XD
6
@Laminedependencia a Mareczek? Pięknie wkurwiony
1
@Safrani elegancko, aby do przodu nie do tyłu tego typu benc
28
Niech to ze za dwa dni są święta was nie zmyli - Real Madryt to najbardziej parszywy klub na świecie.
4
Dobra i tak MVP ładuje do realizatora co zezłomował Ter Stegena pod koniec meczu
10
@Filipem wtedy kartka w stu procentach zasłużona, jeszcze by wołali o 10 meczy zawieszenia
4
Garcia ma szanse na MVP czy znowu będą pchali Yamala?
7
Lewy co podryblowal xD
0
Potężny Holender z asystą, masterclass
2
Kibice villarealu mają 10iq łącznie
0
Ale by taki Carreras siadł na LO.. marzy mi się balde przyspawany do ławki
2
Stempel i nie ma żółtej? Stare, znałem
1
@Comentateiro sprzedać wszystkich, kupić wszystkich!!
1
Kunde też forma mutant.
1
Obronę to chyba z temu mamy
0
Nie ma kartki za to?xd
0
Ależ będą ciężary
4
Nie ma kartki xd
6
De jong co piłe skleił XDDD
2
Ale mnie kuje w oczy ten holenderski laluś z opaską:V
5
Elegancko, Yamal i Ferran z bandażem na łapie, dawka sterydianow i busterów przyjęta także dzisiaj Barca wjeżdża i rozjeżdża :D
0
@Gacu95 musisz wykupić PPV. To ze masz pakiet canal + nic nie zmienia