2

Jakby pomyslec to sporo pkt zawalila obrona, a i wszystko pewnie po trochu.

4

hejterku Roberto grajac w rezerwach zjadal wszystkich obecnie grajacych pomocnikow, a teraz nawet w glownej druzynie gra dobrze, choc malo

1

Nie dziwi mnie ze Alen na lawce, jesli ma cos osiagnac to musi grac odpowiedzialnie i poprawic podania. Adama tez walil glowa w sciane, dobrze go kryli. Ogolnie to bramka z niczego ustawila mecz. Tragicznie nie bylo ale widac brak harowania na boisku, niepewni stoperzy, Ortola niesamowicie gra nogami, swietnie, najlepiej z druzyny wyprowadza pilke, mogl miec asyste. Oby mloszi sie utrzymali.

1

Tuż po przejściu przez barierkę.

1

Całkiem nieźle grają z Las Palmas, ale oczywiście bramka z niczego zamiotła wszystko.

0

Po tylu zwycięstwach ciężko stawiać na Real, bo w końcu przyjdzie potknięcie i tak to z reguły bywa.

0

Oho to chyba jeden z tych nieskutecznych meczy Dongou..

0

To już prędzej Pedro, za ciężki kaliber dla niego.

1

Mam takie pytanie. Z jakich stron korzystacie, aby oglądać Barcę B? Bo rojadirecta ma bardzo ubogą ofertę, rzadko jest tam link, który mi nie ścina

8

Grają ciągle Ci sami, a Lucho do tej pory nigdy nie wystawił tej samej jedenastki. Takie tam pierdzielenie...

0

A ile byś chciał za 18 letniego bramkarza? 200 tys. euro? To dobrze, że klub nie robi mu problemów.

0

To korupcja nie babole. Z Villareal.sedzia podarowal im zwyciestwo.

0

Zastanawiam sie co na Barce B postawic, ale chyba dopiero po poczatku meczu postawie.

6

Trochę mu się nie dziwię, kozioł ofiarny wśród kibiców, w lato był już w sumie za burtą, a jednak jest ważny i zapewne pożegna się ze złotem, tyle ile sam waży.

1

Na mundialu z łokcia, tutaj z kolanka. Tak, nie Barca, a Anglia jest jego miejscem.

1

Nie wiem czy wiesz, ale tak naprawdę FIFA ma jakieś niedopracowane skrypty, albo specjalnie tak zrobili. Po prostu słabsze drużyny mają bonusa, a silniejsze są osłabiane. Ja ze swoim średnim składem grajki po 1000zł doszedłem do 3 ligi, wzmocniłem skład lekko, bo Fabregasem, Rodrigo (Valencia), Xavi, Miranda i doszedłem do 1 ligi (moim piłkarzom dałem tam atrybuty jastrząb itd.). No i tak sobie klepałem, gdy grasz z silniejszymi składami lub równymi widać różnicę. Przy słabszych Twoi piłkarze tracą balans, szybkość i całkiem inaczej poruszają się po boisku (jeśli grasz jak Barcelona to zobaczysz, że DM się prawie nie podłącza do ofensywy, z silniejszymi robi prawie za 4 napastnika). Ogólnie ta FIFA 15 to straszny niewypał, poruszają się jak paralici, na bramkarzy znajdziesz patent już w 3 meczu, są strasznie słabi, polecam Bravo zamiast Ter Stegena. Nie mówiąc o taktyce jak ludzie wznawiając grę przechodzą pół boiska niczym pachołki (tu to już twórcy drwią z graczy). Wrzutki to też prosta broń, ten FUT to jakiś okrojony jest. W FIFA 13 grałem dłuuugo i to offline, 15 po paru nocnych grach i w sumie po tygodniu odrzuciłem w kąt, a trochę kosztowała.

1

To co robil z Mainz czyli spadek z bundesligi? Grubo

1

To nie moja opinia, zebrałem z komentarzy o Montoi.

0

transfermarkt to cienko zbiera te staty

1

Tyle co Tello siedział na ławie to sukces byłoby dostać 15 mln, bardzo dobrze, że go wypożyczyli, nigdy człowiek nie wie, czy nie posiada większego potencjału.

0

Chyba jednak nie bardzo. Ja lubiłem oglądać Tello jak wchodził, ale u Martino się zagubił.

11

Nie wyrzuca piłek w trybuny i jest świetny w defensywie. Zamiast wrzutek próbuje dograń po ziemi, bądź oddanie do tyłu, co jest lepszym rozwiązaniem, do tego podłącza się do ofensywy tylko wtedy kiedy trzeba. Niestetyy Barca i wuefista Enrique, z którym ma konflikt marnuje jego potencjał na TOP 5 prawego obrońcę świata.

0

To jak wygrać w totka.

2

Po prostu mistrzowski tekst!

1

Ale po co plan B, sklad jest kompletny jesli Dani przedluzy umowe.

2

Takie ze i tu i tu jesli chcesz zawodnika z powrotem to musisz doplacic, a jak nie potrzebujesz to sprzedajesz.

2

Byc moze dlatego ze Roberto konkurowal z takimi graczami jak Xavi Iniesta i Fabregas. Gdyby odszedl do jakiejs Almerii i sie pokazal to bylby kolejnym kandydatem do zbawienia pomocy, a tak dostaje malo szans. Poki co jakosciowo Roberto jest lepxzy od Alena, porownywalny z Rafinha. A to ze klub chce go zatrzymac w pierwszej druzynie mowi o nim dobrze moim zdaniem.

1

A gdy Real robil podobnie z Carvajalem to bylo wychwalanie Pereza

1

Do Destro

2

Dokladnie. Naiwnym trzeba byc, aby myslec, ze mlokos udzwignie nasza pomoc, nawet Rafinha musi byc lepszy. Zarzad dobrze zrobil, ze zapewnil dobry rozwoj chlopakowi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?