Wojcio
Dołączył/a: marzec 2014
23 obserwujących
49 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nudniejszego meczu dawno nie oglądałem. Dobrze, że to nie finał bo już całkiem by sobie tylko stali w polu karnym całą drużyną przerzucając piłkę na drugą stronę.
0
Trzeba przyznać, pełno tu tego sie panoszy.
0
Nie wiem czego szuka na tej stronie, może mózgu.
0
Mózgi stworzone przez propagandę.
1
Shadow_Man co ty odwalasz. Serio, jak dziecko....
0
Przeciez Bagnack na obronie :D
0
Ani to śmieszne ani straszne. Nijakie.
1
Ja już dałem spokój, tych wywodów dzieci z nikłą inteligencją nie należy czytać. Tobie też radzę. Tak samo schemat pt. "Mangala, Benatia, Danilo" ciągnie się w nieskończoność, bo ktoś o nich wspomniał pierwszy. Teraz doszedł także Reus, bo powstał taki artykuł o "rzekomym" transferze i już jest wymieniany w podstawowej jedenastce. Ehhhh mogłem nie poznawać tego portalu i kibicować Barcie jak wcześniej, bez czytania tych bzdet. Tak też chyba zrobię. Wartościowe wpisy normalnych użytkowników to na palcach można policzyć.
0
Oj panie nie popisałeś się z tą ligą holenderską. Chyba słabo ją oglądasz.
0
Mam dziwne przeczucie, że Valencia podpasuje stylem do Atletico i gladko wygraja.
0
Gadając o Kloppie pokazujecie poziom kibiców Barcy na tej stronie.... masakra!
0
W Rosji miał by już po karierze. Jak dla mnie to tam najwięcej wariatów gra.
0
Nie karm trolla
0
wpwelement mogles dac zdjecie lotniska hehe (w przypadku Alvesa często spotykane na boisku).
0
Polać temu panu!
0
Iniesta to kluczowy zawodnik. Bez wątpienia.
0
Po co mi te liczby jak każdy widzi jak gra CR7? Jednego to urzeka, drugiego nie, proste. Ja tam nie czuje jego fenomenu.
0
Fantastyczny chłopiec mnie także do Barcelony przyciągnął Ronaldinho i do dziś Barca może sobie odcinać za niego kupony. I ciekawe jest to co piszesz. Kiedyś rzeczywiście Real był galaktyczny (te nazwiska....), a dziś piłka zmierza w niezbyt dobrym kierunku. Nawet ogórki w la liga grają piłkę defensywną (nie wszystkie). Jeszcze premier league trzyma poziom, ale pożyjemy zobaczymy... Może i jestem zbyt młody, ale nie widziałem lepszego czarodzieja od Ronaldinho (Messi to geniusz, a Ronaldo jak dla mnie nieporozumienie, pompowany balonik).
0
Heh Don widzę przejęty, bo normalnie odpisuje jak człowiek hehe. A jakbyś stawiał teraz? Moim zdaniem atletico do finału dojdzie i wygra te Champions League co będzie wyczynem historycznym. Drużyna grająca wcześniej na poziomie ligi europejskiej wygrywa Ligę Mistrzów. Odwrotnie od Chelsea.
0
Dla tych brazylijczyków każdy mecz to ich indywidualny spektakl i muszą tak robić, bo wtedy się czują najlepiej i grają lepiej. Neymar to przyszłość, jak Messi się otrząśnie, to żaden klub nie będzie miał tak atamowego ataku (Ronaldo i Bale konkurujący ze sobą to nie konkurencja).
0
"Postaraj się nie odpisywać dla swojego własnego dobra..."
Heh myślisz, że Ci odpowie? A nawet jeśli, to będzie to wyglądało jak przepraszanie za wyrażenie własnej opinii (moim zdaniem głupiej trza przyznać hehe). Nie wiem po co się silisz aż takie długie teksty pisać, takich komentarzy przecież tu od groma (500 trenerów na jednym portalu).
0
Ogarnij się. Nie może człowiek mieć własnego zdania? A to, że Alexis źle wybrał to sprawa oczywista, nawet nie próbuj mi wmówić, że było inaczej. Twoje wpisy już widziałem i wychwalanie Sancheza.
0
Kolejny mecz, który utwierdza mnie w przekonaniu dlaczego to Neymar ma pierwszeństwo przed Alexisem przy wyborze podstawowej jedenastki.
0
Nauczcie się czytać.... Jezus Maria!
0
o a to zaskoczenie, no nieźle.
0
Ta nagonka na Barcę i sędziów była nawet śmieszna, nie powiem. Jednak teraz robi się już żałosna...
0
Montanaa skończ już chłopcze prowokować... jak na moje to wpisy Dona mogę czytać ignorując całą resztę tego syfu i bajzlu na stronie, bo widać, że swój chłop.
0
Bo Bale lepiej wygląda w białym...
0
Ja czytam bo meczu nie moge ogladac i powiem ci, ze jak choragiewki :D Raz czytam ze swietnie graja a 10min potem, ze dno i po meczu hehe.
0
Giggs to chodząca kostucha...