Wojcio
Dołączył/a: marzec 2014
23 obserwujących
49 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ranger3120 dzik izotonik to napój bogów
4
turkom to ktos jajka chyba odcial. Ale nie pierwszy raz jak slabo na turnieju wypadaja
0
@Eklerek no i co w tym niby złego
1
Chyba najsłabszy mecz mistrzostw swiata póki co
1
@Roobo wczoraj kurasą, dzisiaj te kapocostam....
2
@TR3YWAY ludzie dostali strasznego pierdolca na punkcie kotów i psów
0
Co oni tak dziwnie ten kraj nazywają. Curacao to Kurakao i tyle a nie jakiś podrabiany francuzik na mikrofonie
1
@Kgorecki2500 i jak tam rimejk podoba się?
1
@NeroTFP1 ciekawe czy we Francji mają kibiców repry Polskiej
1
@Pawlak1992 ja się aż tak dużo nie udzielałem/nie udzielam także nic dziwnego. A Ciebie kojarzę bo miałem kolegę na którego wołaliśmy Pawlak xd
1
@Pawlak1992 o Ciebie pamiętam ze starych czasów bo i nick masz taki prosty i łatwy do zapamiętania. W podobnym czasie konta założyliśmy. Przejrzałem swoje komentarze, ale to chyba nie są wszystkie od początku bo na pewno kiedyś pisałem jak typowy gimbus xd
0
@pt9 przyszły tydzień ma być jeszcze zimniejszy brrrr
0
@Arkon sorki ale Ty serio myślisz że mieszkanie na wiosce jest równe życiu w aucie xd
1
Jedyna dobra rzecz z tego finału to to że nasz Luis Enrique zwany wuefista obronił LM. Chłop może przebić największych trenerów
1
@LAMC_10 o jak fajnie że wszystkiego C+ nie przejęło. Dzięki
0
O kurde finał zara. Gdzie puszczają
0
@ShawnC no dobra bankruta raczej trudno zrobić przy tej popularności Barcy ale średniakiem spokojnie możemy się stać. Już dostawaliśmy w lidze europy od eintrachtu baty. Dobrze że ten Tebas jeszcze hamuje kluby przed wydawaniem na lewo i prawo
1
@ShawnC ale cię jadą za mówienie prawdy. Ostatni duży transfer jaki był w Barcelonie to Coutinho 20 lat temu ale ludzie piszą że dług to nie problem xd tak naprawdę cienka granica, gorsze wyniki i może być bankrut
1
@Lionel_Messi10 a czymu tak. Co on takiego przez karierę zrobil
22
@Comentateiro aj ta poezja, gdyby nie ona z drzewa bysmy nie zeszli. Dac im jeszcze z 500mln czemu nie
0
@RanDiFCB takie pindolenie widac tutaj ze specjalnie pajacuje
2
Serio zrobili sobie z Mambeppe kozla ofiarnego kiedy to on jest jedyny ktory cos tam gra w realu? xD
0
@MesQueUnClub_87 ze sprzedazy tych pilkarzy nie bedzie nas stac nawet na porzadnego napastnika
1
@macio_944 no nie wiem czy az tak swietnie jest byc kibicem Barcy. Problemy finansowe, wszystko posklejane na trytytki i nie widac zeby mialo cos sie zmienic
1
@Adran360 ale tak szczerze czy to zły prezes? Sypie kasą a za transfery też raczej on sam nie odpowiada
0
@Kozinho. o chollera to juz szosty rok braku oficjalki leci
0
@partymaker a o co niby chodzi w crypto. zwykly scam i uzywane w szarej strefie
5
Ale wczoraj każda sytuacja stykowa na korzyść Realu sedziowana. Z czasem to już przewracali się od podmuchu wiatru
5
@July_6_BcN ja taką piję i bez problemu
0
@Tasde On jest chyba jeszcze kapitanem tej drużyny.... Xd