0

@ranger3120 dzik izotonik to napój bogów

4

turkom to ktos jajka chyba odcial. Ale nie pierwszy raz jak slabo na turnieju wypadaja

0

@Eklerek no i co w tym niby złego

1

Chyba najsłabszy mecz mistrzostw swiata póki co

1

@Roobo wczoraj kurasą, dzisiaj te kapocostam....

2

@TR3YWAY ludzie dostali strasznego pierdolca na punkcie kotów i psów

0

Co oni tak dziwnie ten kraj nazywają. Curacao to Kurakao i tyle a nie jakiś podrabiany francuzik na mikrofonie

1

@Kgorecki2500 i jak tam rimejk podoba się?

1

@NeroTFP1 ciekawe czy we Francji mają kibiców repry Polskiej

1

@Pawlak1992 ja się aż tak dużo nie udzielałem/nie udzielam także nic dziwnego. A Ciebie kojarzę bo miałem kolegę na którego wołaliśmy Pawlak xd

1

@Pawlak1992 o Ciebie pamiętam ze starych czasów bo i nick masz taki prosty i łatwy do zapamiętania. W podobnym czasie konta założyliśmy. Przejrzałem swoje komentarze, ale to chyba nie są wszystkie od początku bo na pewno kiedyś pisałem jak typowy gimbus xd

0

@pt9 przyszły tydzień ma być jeszcze zimniejszy brrrr

0

@Arkon sorki ale Ty serio myślisz że mieszkanie na wiosce jest równe życiu w aucie xd

1

Jedyna dobra rzecz z tego finału to to że nasz Luis Enrique zwany wuefista obronił LM. Chłop może przebić największych trenerów

1

@LAMC_10 o jak fajnie że wszystkiego C+ nie przejęło. Dzięki

0

O kurde finał zara. Gdzie puszczają

0

@ShawnC no dobra bankruta raczej trudno zrobić przy tej popularności Barcy ale średniakiem spokojnie możemy się stać. Już dostawaliśmy w lidze europy od eintrachtu baty. Dobrze że ten Tebas jeszcze hamuje kluby przed wydawaniem na lewo i prawo

1

@ShawnC ale cię jadą za mówienie prawdy. Ostatni duży transfer jaki był w Barcelonie to Coutinho 20 lat temu ale ludzie piszą że dług to nie problem xd tak naprawdę cienka granica, gorsze wyniki i może być bankrut

1

@Lionel_Messi10 a czymu tak. Co on takiego przez karierę zrobil

22

@Comentateiro aj ta poezja, gdyby nie ona z drzewa bysmy nie zeszli. Dac im jeszcze z 500mln czemu nie

0

@RanDiFCB takie pindolenie widac tutaj ze specjalnie pajacuje

2

Serio zrobili sobie z Mambeppe kozla ofiarnego kiedy to on jest jedyny ktory cos tam gra w realu? xD

0

@MesQueUnClub_87 ze sprzedazy tych pilkarzy nie bedzie nas stac nawet na porzadnego napastnika

1

@macio_944 no nie wiem czy az tak swietnie jest byc kibicem Barcy. Problemy finansowe, wszystko posklejane na trytytki i nie widac zeby mialo cos sie zmienic

1

@Adran360 ale tak szczerze czy to zły prezes? Sypie kasą a za transfery też raczej on sam nie odpowiada

0

@Kozinho. o chollera to juz szosty rok braku oficjalki leci

0

@partymaker a o co niby chodzi w crypto. zwykly scam i uzywane w szarej strefie

5

Ale wczoraj każda sytuacja stykowa na korzyść Realu sedziowana. Z czasem to już przewracali się od podmuchu wiatru

5

@July_6_BcN ja taką piję i bez problemu

0

@Tasde On jest chyba jeszcze kapitanem tej drużyny.... Xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?