4

Te wywody nie zmienią tego, że trzeba mieć nieźle poczochrany beret, aby wchodzić na stronę rywala i prowokować tak, jak to robi 3/4 Twoich "współkibiców".

4

Ta strona to najlepszy przykład jak się kończy przesadna tolerancja.

2

Co ma gra Roberto do 2 bramek dla Eibaru? :D Ile Xavi miał do tej pory kluczowych podań, ile Iniesta asyst? Chłopak dobrze dogadywał się z kolegami, to jego pierwszy mecz w tym sezonie w podstawie. Oceniając całość jego pracy na boisku wypadł nieźle. Mi potrzebny psycholog, a Tobie polecam tabletki na uspokojenie :D

1

Patrząc na to, jak się po jego zejściu zaczęło otwierać Eibar, to moim zdaniem zagrał lepszy mecz niż jakikolwiek Andresa w tym sezonie, a przy wystawieniu z Xavim to Eibar ledwo piłkę powąchał.

1

Gorzej jak dojdzie do jakiegoś starcia ze skrzydłowym i go przepchnie jak gumową lalkę. Pedro to mega szczypiorek, można mieć zarzuty do Alvesa, ale on też potrafi się przepchnąć.

1

Masche na DMie, Rakitić i Xavi i Real być może ledwo coś piśnie, choć przy GD nigdy nic nie wiadomo.

0

Co byś powiedział o grze Roberto?

0

Tam po prostu zabrakło komunikacji.

1

Tyle mówiło się o braku stopera w Barcelonie, a tu się okazuje że sprawa wygląda nie najlepiej na bokach. Dobrze, że Alves gra na poziomie póki co, ale i jemu zdarzają się mecze w kratkę. Ten jednak b. dobry w jego wykonaniu, naprawdę harował i się wyróżniał, bez rażących błędów..

7

Wrażenia po meczu? Masche najlepszy DM świata, mimo że tyle tam nie grał. Znaleźć ogarniętego partnera dla Mathieu (może nawet Bartra?), czekać na Suareza i po potrójną koronę.

1

No i miał za sobą najsłabszy sezon w karierze.

2

Można mówić, że Pedro to zawodnik nie na Barcę, no ale cholera, takiej zniżki formy to ja jeszcze nie widziałem.

1

Alba w tym meczu miał chyba bardziej zadania defensywne i całkiem nieźle dogadywali się z Mathieu.

0

Jednak lepiej wypada Tobie ironizowanie w komentarzach niż analiza gry zawodników. Wracaj do tego starego, choć poziom bliski dna, to może w tym się odnajdziesz.

0

Hehe masz cierpliwość, nie ma co.

1

Dobry mecz Roberto. Wystawienie razem z Xavim i posiadanie 88-12, całkowicie zdominowali Eibar. Do tego napędzanie gry, gra na jeden kontakt. 2 strzały w pierwszej połowie, ale zablokowane. Zagrał lepiej niż Iniesta w większości swoich meczach, ale takiej kreatywności jak on chyba nie osiągnie. Dalej twierdzę, że to typ Xaviego. Ździwiło mnie, gdy wygrał pojedynek główkowy z o głowę wyższym przeciwnikiem.

1

Blokuje Montoye bo powinien czerwony dywan rozlozyc i zaprosic do pierwszej jedenastki otwierajac drzwi. Tak to dziala w normalnej druzynie, ale nie w Barcie.

1

I od nowa Polska Ludowa...

1

Ty jestes zwyklym trollem, teraz to zauwazylem.

1

Foster bojowniku internetowy co dzisiaj tak narwany jestes.

0

Dokladnie. Maja jakies uprzedzenia do Polakow?

0

Tak bywa, nie zawsze z górki.

0

Dziś Twój dzień, a za remis w handi to nie połowa wygranej czasami?

2

Nie ma co się jarać. Po meczu i tak będzie można poczytać, że słabo gra Barca, że wynik 3:0 jest do niczego, że Lucho nie ma jaj i tak w koło Macieju, zamiast podziwiać najlepszą drużynę na świecie.

1

Wyjdź z tej strony niedorobie i pozdrów przyjaciół, niedługo dołączą. Reported!

0

Tylko słowo o Realu i już się uaktywniłeś, reported.

0

Odkąd kiedyś zobaczyłem całą grę Roberto po wejściu to widzę teraz, że dużo pracuje na boisku, on ma DNA Barcy i na pewno się przyda nie raz.

0

Mówiłem, że nieźle ryzykujesz. No chyba, że szybko padnie bramka dla Barcy.

0

Gorzej, że tak czy siak się nie przesuwają.

1

Myślisz, że przyjdzie ktoś nowy i zespoły zaczną się otwierać? Guzik, tak teraz wygląda La Liga, tak Barca zdominowała ligę, że teraz nawet przed Rayo pozostałe zespoły stawiają autobusy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?