Wojcio
Dołączył/a: marzec 2014
23 obserwujących
49 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ten gościu narobił tu kont i spamuje wszędzie. Bodajże jego pierwsze konto to "FerdynandKiepski" i tak się zaczęło, a teraz ma ich paręnaście. Banować tego gościa nie wiem co moderatorzy robią.
1
Wyjdź z tej strony multikonciarzu!
2
Dojrzaly ten Denis
1
Abidala nie da sie nie lubic
1
ja to tam chu* popatrz na artykuly
1
Cos duzo tych literowek na stronie wypelzlo
1
Ten gościu mądrze się wypowiadał. Dzisiejsze trolle nnie dorastają mu do pięt.
1
Destro mój pozytywisto :D
1
Haha co za rozmowa wymiatacie ludzie nie ma co na fcbarca.com :D
1
On nigdy nie przestanie płakać.
1
Wypieprzaj z tej strony dziadu multikontowy!
3
Wiek jak na "doświadczonego" stopera dobry. W ogóle nie wiem co to za moda na "młode wynalazki", a przy tym chwalenie Mirandy i Godina, którzy najmłodsi nie są. Oczywiście to Barcelona ma złą politykę, bo ma 28 i 31 letnich stoperów, a Atletico jest świetnie prowadzone. Aha, zapomniałem, w fifie można fajnie rozwinąć sobie młodego stopera.
3
Da Silva dos Santos de La Fuente to u mnie w fife się bardzo dobrze rozwijał. Niestety jeszcze nie ma go na rynku, ale powinniśmy go sprowadzić, na pewno, ile jeszcze takich głupich komentarzy tutaj będzie.
1
Nie odpisujcie tym trollom. Zakładają to multikonta i myślą, że są śmieszni, spójrzcie na te profile. Niezn4ny, Georg, Nemek, fecebok1234567, wszystko to samo. Haha sami sobie nawet odpisują.
1
Finał w LE? No nie wiem, w czołówce LE to już naprawdę dobre zespoły grają.
1
Zapisaną na papierze toaletowym z biedronki tzw. srajtaśma.
2
Serie A jest słaba, bo mają kryzys właśnie takie drużyny jak Milan, Inter. Nawet Juve nie miało jakichś wielkich transferów. Jak dla mnie obok francuskiej najnudniejsza liga z tych, które obserwuję. A tak apropo, co sądzisz o zwolnieniu Seedorfa?
1
Arsenal jeszcze namiesza w PL. Oni dopiero wchodzą na właściwe tory. Ramsey, Ox, nawet dryblas Sanogo to dobra przyszłość. Arsenal ma chyba największy potencjał z czołówki Pl i to bez szejków, rusków i piniendzy wyczarowanych. Życzę im jak najlepiej.
1
Chociaz nie maja tylu sezonowcow... Wenger jest swietny ale wam potrzeba wygranej LM co 2 lata i ligi gdzie dominuja 2 zespoly. Inni to nieudacznicy bo za male pieniadze dochodza do cwiercfinalu LM
0
Komentarz do usunięcia.
1
Nabijacie im wyświetlenia, a oni sobie kabze nabijają. Sponsorem dodatkowego sparingu Barcelony gazeta wrocławska :D Ludzie ludzie
0
Draxler przereklamowany, oglądałem go w Schalke, nic ciekawego. Jeśli gdzieś się nie przeniesie to świat o nim zapomni.
0
Costa to dobry napastnik, ale myślę, że Mandżukić lepszy jednak. On i Lewy mieliby zażartą walkę o wyjściową jedenastkę. Nie ździwię się, jak Costa w Chelsea nie będzie wymiatał, a bramek nastrzela tyle co po prostu solidny napastnik.
1
No dokładnie. Fifa to mafia, zacznijmy słuchać pana PolacoBlaugrana, dowiemy się kto jest PRAWDZIWYM wychowankiem.
1
Czyli ni ma wychowanków. Głupie te twoje myślenie.
2
Don jak zawsze w formie ;) Masz takie przemyślenia jak ja, oglądać tego robokopacza to zaszczyt!
1
Czasem trzeba zrobić zmianę szatni, Real co roku wybiera i przebiera.
1
Mogłoby być jakieś zdjęcie w całej okazałości
1
Borussia też wykupuje Bundesligę, tylko zgrywają kopciuszka, ale chcą być alternatywą dla Bayernu.
1
Bo w Barcy 9 też w pewnym sensie rozgrywa, a jak nie masz w składzie Messiego to grasz czym możesz :D