Wojcio
Dołączył/a: marzec 2014
23 obserwujących
49 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Taki wynik obstawiłem, ale dla Brazylii. Chorwacja nie będzie łatwym przeciwnikiem.
0
Hehe ktoś się zapomniał wylogować.
0
Człowieku to jest tylko internet, a Ty się jątrzysz i rzucasz jakbyś miał na pienku z nimi. Weź tabletki na uspokojenie i wróć.
0
Dobra inicjatywa!
0
Grał porównywalnie to jak możesz go nazwać zapchajdziurą? Zapchajdziura to był Tello, a nie Cesc, tyle w temacie.
0
Twój wpis aż żal komentować.
0
Ja za to zauważyłem.
1
To Valdes chciał zrobić gorzej dla klubu i odwróciło się to przeciwko niemu.
0
I dlatego ta zapchajdziura grała więcej meczów niż obydwaj wymienieni panowie? Ludzie, skąd się bierzecie...
0
Przestaniesz te głupoty powtarzać?
1
Na krzywy ryj też wpuszczacie? Bym się wkręcił.
0
Nieźle to włodarze Milanu niszczą ten klub. Seedorf pod koniec nabrał pkt, a i tak go wywalili. Takie zmienianie trenerów jak rękawiczki nie przyniesie niczego dobrego.
0
Kibicowanie Barcelonie ma jeden duży plus. Dzięki świetnej szkółce ten klub wciąż będzie w czołówce świata.
0
Też tak uważam. I jakby nie patrzeć jest młody. Coś musi być na rzeczy, skoro trenerzy wolą mieć Roberto w składzie każdy sezon.
0
Hehe brakuje już siły na komentowanie enty raz to samo?
0
Na jakim świecie żyjesz? Piłkarz też zawód, a Ci ludzie jak nikt inny znają swoją wartość. Grać dla kraju z którego uciekli w poszukiwaniu lepszego życia? I czemu mamy ich oceniać? Kamerun bogaty nie jest, ale nie bój się, ludzie bogaci są wszędzie tam gdzie trzeba.
0
Dobry piłkarz.. Błędów mu nikt nie wylicza. To coś znaczy.
0
Dokładnie. Tylko żal, że tacy najwięcej się udzielają.
1
Nie wiem co chcesz udowodnić. Większość ludzi ma po prostu problem z używaniem mózgu.
0
:-( - właśnie tak
0
Tak, strasznie oglądało się ten mecz. Było mi żal Włochów...
0
Dokładnie. Nic dodać nic ująć, chociaż przesadzasz z tym Ozilem. Zobaczymy jak sobie poradzi, drugi sezon w Anglii go czeka.
0
Nie umie wyprowadzać piłki? Nie powiedziałbym. Czasami na stoperze nadaje większe tempo akcjom niż Busi.
1
Zabłysnąłeś, nie ma co.
0
Coś mi się obiło o uszy, że na mundialu w bramkach będą kamery pokazujące, czy piłka przekroczyła linię bramkową. Ma to wyeliminować błędy sędziowskie. To prawda?
1
I zawsze coś ciekawego od Dona można przeczytać, pozdrawiam :)
0
Heh szkoda, że zapewne po sezonie opuści nas ten pozytywnie zakręcony człowiek. Jednak na każdego przyjdzie czas. I tak szczerze? On musi coś brać, nie ma bata :D
0
Lord Bendtner? Czy mówisz o tym samym lordzie, który bohatersko w jednym meczu tego sezonu uratował 3 pkt Arsenalowi? (niestety nie pamiętam z kim grali)
0
Na pewno będzie się mocno wyróżniał. Jakby nie patrzeć to gracz Barcelony, który na małych przestrzeniach potrafi grać dobrze. Jestem pewien, że spokojnie sobie poradzi.
0
Akurat z Thiago nie wiadomo, czy po prostu nie odszedł do Pepa. Jednak jeśli kontuzje go wykończą, to nie ma nawet co płakać nad rozlanym mlekiem.