0

Taki wynik obstawiłem, ale dla Brazylii. Chorwacja nie będzie łatwym przeciwnikiem.

0

Hehe ktoś się zapomniał wylogować.

0

Człowieku to jest tylko internet, a Ty się jątrzysz i rzucasz jakbyś miał na pienku z nimi. Weź tabletki na uspokojenie i wróć.

0

Dobra inicjatywa!

0

Grał porównywalnie to jak możesz go nazwać zapchajdziurą? Zapchajdziura to był Tello, a nie Cesc, tyle w temacie.

0

Twój wpis aż żal komentować.

0

Ja za to zauważyłem.

1

To Valdes chciał zrobić gorzej dla klubu i odwróciło się to przeciwko niemu.

0

I dlatego ta zapchajdziura grała więcej meczów niż obydwaj wymienieni panowie? Ludzie, skąd się bierzecie...

0

Przestaniesz te głupoty powtarzać?

1

Na krzywy ryj też wpuszczacie? Bym się wkręcił.

0

Nieźle to włodarze Milanu niszczą ten klub. Seedorf pod koniec nabrał pkt, a i tak go wywalili. Takie zmienianie trenerów jak rękawiczki nie przyniesie niczego dobrego.

0

Kibicowanie Barcelonie ma jeden duży plus. Dzięki świetnej szkółce ten klub wciąż będzie w czołówce świata.

0

Też tak uważam. I jakby nie patrzeć jest młody. Coś musi być na rzeczy, skoro trenerzy wolą mieć Roberto w składzie każdy sezon.

0

Hehe brakuje już siły na komentowanie enty raz to samo?

0

Na jakim świecie żyjesz? Piłkarz też zawód, a Ci ludzie jak nikt inny znają swoją wartość. Grać dla kraju z którego uciekli w poszukiwaniu lepszego życia? I czemu mamy ich oceniać? Kamerun bogaty nie jest, ale nie bój się, ludzie bogaci są wszędzie tam gdzie trzeba.

0

Dobry piłkarz.. Błędów mu nikt nie wylicza. To coś znaczy.

0

Dokładnie. Tylko żal, że tacy najwięcej się udzielają.

1

Nie wiem co chcesz udowodnić. Większość ludzi ma po prostu problem z używaniem mózgu.

0

:-( - właśnie tak

0

Tak, strasznie oglądało się ten mecz. Było mi żal Włochów...

0

Dokładnie. Nic dodać nic ująć, chociaż przesadzasz z tym Ozilem. Zobaczymy jak sobie poradzi, drugi sezon w Anglii go czeka.

0

Nie umie wyprowadzać piłki? Nie powiedziałbym. Czasami na stoperze nadaje większe tempo akcjom niż Busi.

1

Zabłysnąłeś, nie ma co.

0

Coś mi się obiło o uszy, że na mundialu w bramkach będą kamery pokazujące, czy piłka przekroczyła linię bramkową. Ma to wyeliminować błędy sędziowskie. To prawda?

1

I zawsze coś ciekawego od Dona można przeczytać, pozdrawiam :)

0

Heh szkoda, że zapewne po sezonie opuści nas ten pozytywnie zakręcony człowiek. Jednak na każdego przyjdzie czas. I tak szczerze? On musi coś brać, nie ma bata :D

0

Lord Bendtner? Czy mówisz o tym samym lordzie, który bohatersko w jednym meczu tego sezonu uratował 3 pkt Arsenalowi? (niestety nie pamiętam z kim grali)

0

Na pewno będzie się mocno wyróżniał. Jakby nie patrzeć to gracz Barcelony, który na małych przestrzeniach potrafi grać dobrze. Jestem pewien, że spokojnie sobie poradzi.

0

Akurat z Thiago nie wiadomo, czy po prostu nie odszedł do Pepa. Jednak jeśli kontuzje go wykończą, to nie ma nawet co płakać nad rozlanym mlekiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?