0

@Rastafarnianin Już wiem jak będę prał brudne pieniądze

2

Tak powiem szczerze że trochę sporo tych reklam na stronie. Nie dość że PiS nam przykręca śrubę to jeszcze tu ..

0

@stone80 to z ruskiego pewnie tłumacz Google dal dupy

0

Ja tam już od dwóch lat mówię że Messi się skończył... Było minelo

0

Gdzie oglądacie ligę mistrzów?

0

@gbarca bo więcej placili

0

@Kgorecki2500 komunizm się śmieje z tego

0

@Volk Ja nie wiem o czym w ogóle jest dyskusja :D to był wałek w biały dzień

0

@FC1899Barca uważaj na tej stronie aktywnych jest sporo dzieci, które nie wiedzą co to życie :D ja też mam 2 tyg urlopu w roku i nie płacze

4

@ściah Nie wierze ze ktos ogladajacy pilke nozna dluzej niz miesiac moze pisac takie glupoty

Chyba ze troll

1

@Kamilos84 Tez to zauwazylem, walek jak uj xD Ebape wie ze VAR wylaczono na ten mecz

7

Ludziom mozna wcisnac straszna pandemie to czemu pare przekretow na boisku nie mozna hehe

2

Juz dawno takiej drukarni nie widzialem (Anglia na euro) ale chociaz kuponik siedzi

1

@DonMatteo901 bydło, ludzie to bydło :D

1

Komentarz usunięty

0

@anxted Glownym tematem jest to ze coraz gorzej sie zyje i pierdyliard nowych podatkow kogo obchodzi jakies lbqfht

0

@masq a daj spokoj piniondze to tera woda

0

Trochę słaby sposób na marnowanie czasu grając w tak mocno oskryptowaną grę jak FIFA. Nie wiem czy przez lata coś się zmieniło, ale dawniej widziałem już na początku czy wygram czy przegram mecz. Niedokładne podania, bilard który zawsze kończy się u przeciwnika, wolni piłkarze jak wóz z węglem. Dlatego brałem srebrne karty i chodzili jak przecinak. Ale to chyba ostatnia fifa 15 była w jaką grałem

1

@TheNekro94 Typowa praca gdzie większość to kobiety :D Też mam cyrk na kółkach i też nazywam się Wojtek.... czekaj czekaj, to Ty Paweł ? !

PS: O Tobie i Domi pewnie już wiedzą, to baby....

0

@ShinobiQWE Kryzys zywnosciowy kiedy w kazdej firmie wyrzuca sie tony jedzenia?? :D XXI wiek i ktos w to wierzy? Chociaz ludzie XXI wieku sa chyba podatni na wszystko

1

@Kapitan hawk Te statystyki sa brane z dupy

1

@norbi77 nic dodać nic ująć, bezużyteczny bramkarz

0

@sintesox Kuman, tylko ten..... ehh nie zaryzykuje bana

0

@Dani13 L4 musial jakos dostac polmozgu

0

@skakun95 Brawo kolego, brawo ktos tu jeszcze mysli

4

Całkiem niezły meczyk do pooglądania, w końcu.......

0

@Dani13 tak tak od lat już "tylko" szczęścia im brakuje. Aż żal było oglądać tego Sterlinga który nie wiedział co się dzieje na 9tce

0

@marcin62 Akurat tutaj się zgadzam z władzą, nie ma co się bawić w gierki Łukaszenki. Nawet UE siedzi cicho na ten temat, bo to już poważne sprawy a nie ratowanie futerek czy klimatu

3

Ile to już lat Guardiola geniusz. To samo klepanie, to samo niby siedzenie na polu karnym przeciwnika i co? Nic z tego. A skład na to potrzebny budowany w miliardach. Jego drużyny są najbardziej przereklamowane. W Barcelonie jedynie się udało, ale też potrzebował najlepszego piłkarza świata i 2 pomocników, do tego reszta składu na światowym poziomie.

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?