1

@FC1899Barca Tutaj nikomu nie przegadasz. Wszyscy be tylko czlapiacy Messi bog fuutbolu

0

@AssisMoreira mocny jestes haha

0

No i szczepionki już obowiązkowe. Jesteśmy oficjalnie bydłem

0

@NemeZis93 Coraz więcej ludzi panikuje

2

@ObywatelPL czemu ten flet zaczyna grać dramatyczniej gdy policjanci zaczynają się topić :D

1

@Statistics Prosta sprawa - tvn płaci doktorkowi, ten zarobiony a ludzie wciąż maniakalnie oglądają newsy covidowskie od tvn

1

@DawidekFCB Jak Twój organizm za parę lat zacznie się sypać to wrócisz do miesa

7

@MESSIah16 hahahahahhahaha to poleciał

0

@Azi debile, co tu dużo mówić

0

@Pawlak1992 Ten półgłówek to najwyżej baranka w ściane może sobie strzelić

0

@Quarhodron i jak tam?

2

@Pawlak1992 wezcie przestancie z tym Depayem. Cale szczescie ze go nie zobaczymy

0

@PatrychoO ma troche mentalność lewaka też.

0

gramy bez grubego parodysty i da się jakoś oglądać

0

Poszedłem na kibel i nie widziałem drugiej bramki.... JASNA CHOLERA!!

2

@IronSanHybrid A żebyś za te zielone kupił sobie coś wymarzonego :)

7

Skoro mamy codzienne podsumowania ruchów na rynku transferowym od @IronSanHybrid proponuje kasować wszystkie posty, gdzie są podawane plotki przez media. Pozdrawiam

1

@IronSanHybrid nie ma nic zlego w byciu plebsem

2

@IronSanHybrid Info Tier 1
Prosze o oznaczenie

0

@MESSIah16 szczelionka jest dla tych ktorzy na niej zarobia krocie

4

@DonMatteo901 Prawdziwi bohaterowie! Wzorowe zachowanie!

0

Na sts juz sie nie da obstawic ze Messi zostaje. Cos sie kroi

3

Nie chce mi sie pracowac. Hmm.... moze zrobic sobie testy na covid a nuz widelec cos wyjdzie i 3 tygodnie urlopu

0

@RadekACCA kolega ma racje - odpusc sobie. Takie rzeczy dla ludzi z mozgirm

9

@marcin000019 Tak tak wszystko sam Messi robi

2

Slaba ta LM w tym roku. Polowy meczow naeet nie ogladalem, piknik

0

Kurde muszę zmienić avatar. Długo to nie trwało

0

@MaziFCB A mnie to zastanawia jak ludzie ignorują że w dzisiejszym futbolu mieć takiego człapaka jak Messi pod którego ustawiona jest gra to też poważny problem, a ten też coraz rzadziej zalicza udane dryblingi, stał się mega schematyczny. No i oczywiście jego giermek Suarez, który nikt nie wie co robi jeszcze w tym klubie

0

@asfghb nie wiem czy najlepszy, drugiej polowy nie ogladalem

0

@D10SLEO no tak bo to Lewy ma ksywe "gruby" w Bayernie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?