Xaviball
Dołączył/a: marzec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Handball jak nic
2
@TR3YWAY brzydka jak noc, a liczba spermiarzy i tak się pewnie zgadza. Powtarzam to nie raz i znów powtórzę Absurdalnym jest płacenie za coś co masz w internecie za darmo i to z każdej kategorii, bo jak wiadomo jeśli coś w przyrodzie istnieje to na bank jest z tego porno xD ale nie moje pieniądze i nie mój cyrk
0
Atletico co za ofensywne 2 minuty:o
4
@ranger3120 A ja nie, politycy niech spier od tej akcji
1
@Encore wszystkie top, ale Gladiator minimalnie przed Braveheartem
11
Teraz trochę czuję się jak widzowie "Truman Show" gdy zakończono im transmisję D
8
Padło 200 milionów i podobno z tej okazji @wpwelement zawiesza swoje działanie na lr na 24 h. Tak więc panie i panowie hulaj dusza piekła nie ma.
Ktoś chętny puścić jakąś wiązankę dla testu( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Gdzieś do 19 chyba 200 mln padnie grubo
3
Lech 4:0 Legia złomowana
1
Legia w 1 lidze? Ja wciąż w to wierzę
7
Lecimy do godziny 20
1
Stało się proszę państwa
5
Tede dzwoni do Rycha
5
Hanka zaraz lot w kartony robi xD
5
Mamy to Yamal do dzieła
3
59 minut i milion do Yamala
2
64 minuty 2 miliony do Yamala
4
Bańka w minutę:o 3 miliony do Yamala
4
71 minut 4 bańki do Yamala :)
1
76 minut i 5 baniek do Yamala
4
Zostało 90 minut i 8 milionów do Yamala
0
8 mln w pół godziny wpadło Yamal koło 15 powinien wbić, bo to nie zwolnia
7
Szczęsny niech już pomalutku podchody do Yamala robi, bo to 150 do końca strima padnie
1
@michal26 A idź pan z tym systemem ja osobiście zbieram puszki kaucyjne wypite przez siebie nie ze śmietnika (jeszcze( ͡° ͜ʖ ͡°)) bo dużo napojów w puszkach pijam i u mnie kaucja to spora kwota na miesiąc będzie, ale pierwsza wyprawa kaucyjno/śmieciowa dopiero przede mną więc czy system działa dopiero zobaczę
0
@draxidox gdzieś czytałem plotki o rozszerzeniu systemu na opakowania po mleku właśnie. Tak więc już nie tylko puchy i butle będziemy zbierać xD
2
@mekston nic dodać, nic ująć
0
@Kgorecki2500 ale to na twojej ręce zrobiła, że są to nedobre novinky?:P
1
Na Twitterze vel X ostatnio widziałem rozpiskę zwycięzców LM do sezonu 2038 jak się nie mylę i tam było, że w obecnym sezonie wygrywa Barca tak więc dziś luźne 0:3 i idziemy po tytuł
3
@Roobo na jakiej podstawie reprezentacja z Europy ma jechać za Iran? XD
1
@FcPortoFan1999 dokładnie tym bardziej że mieli 120 minut ekstra z pp bez happy endu