1

Handball jak nic

2

@TR3YWAY brzydka jak noc, a liczba spermiarzy i tak się pewnie zgadza. Powtarzam to nie raz i znów powtórzę Absurdalnym jest płacenie za coś co masz w internecie za darmo i to z każdej kategorii, bo jak wiadomo jeśli coś w przyrodzie istnieje to na bank jest z tego porno xD ale nie moje pieniądze i nie mój cyrk

0

Atletico co za ofensywne 2 minuty:o

4

@ranger3120 A ja nie, politycy niech spier od tej akcji

1

@Encore wszystkie top, ale Gladiator minimalnie przed Braveheartem

11

Teraz trochę czuję się jak widzowie "Truman Show" gdy zakończono im transmisję D

8

Padło 200 milionów i podobno z tej okazji @wpwelement zawiesza swoje działanie na lr na 24 h. Tak więc panie i panowie hulaj dusza piekła nie ma.
Ktoś chętny puścić jakąś wiązankę dla testu( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Gdzieś do 19 chyba 200 mln padnie grubo

3

Lech 4:0 Legia złomowana

1

Legia w 1 lidze? Ja wciąż w to wierzę

7

Lecimy do godziny 20

1

Stało się proszę państwa

5

Tede dzwoni do Rycha

5

Hanka zaraz lot w kartony robi xD

5

Mamy to Yamal do dzieła

3

59 minut i milion do Yamala

2

64 minuty 2 miliony do Yamala

4

Bańka w minutę:o 3 miliony do Yamala

4

71 minut 4 bańki do Yamala :)

1

76 minut i 5 baniek do Yamala

4

Zostało 90 minut i 8 milionów do Yamala

0

8 mln w pół godziny wpadło Yamal koło 15 powinien wbić, bo to nie zwolnia

7

Szczęsny niech już pomalutku podchody do Yamala robi, bo to 150 do końca strima padnie

1

@michal26 A idź pan z tym systemem ja osobiście zbieram puszki kaucyjne wypite przez siebie nie ze śmietnika (jeszcze( ͡° ͜ʖ ͡°)) bo dużo napojów w puszkach pijam i u mnie kaucja to spora kwota na miesiąc będzie, ale pierwsza wyprawa kaucyjno/śmieciowa dopiero przede mną więc czy system działa dopiero zobaczę

0

@draxidox gdzieś czytałem plotki o rozszerzeniu systemu na opakowania po mleku właśnie. Tak więc już nie tylko puchy i butle będziemy zbierać xD

2

@mekston nic dodać, nic ująć

0

@Kgorecki2500 ale to na twojej ręce zrobiła, że są to nedobre novinky?:P

1

Na Twitterze vel X ostatnio widziałem rozpiskę zwycięzców LM do sezonu 2038 jak się nie mylę i tam było, że w obecnym sezonie wygrywa Barca tak więc dziś luźne 0:3 i idziemy po tytuł

3

@Roobo na jakiej podstawie reprezentacja z Europy ma jechać za Iran? XD

1

@FcPortoFan1999 dokładnie tym bardziej że mieli 120 minut ekstra z pp bez happy endu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?