Xaviball
Dołączył/a: marzec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oskar @FcPortoFan1999 Pietuszewski dziś w podstawce?
1
@michal26 w tym sezonie mówić, że ktokolwiek z czymś leci w ekstraklasie to trochę szaleństwo:D
3
@Encore nie da się go lubić
3
@Kozinho. Jakbyśmy wygrali to też Rapha by nie wygrał
0
@BorzyKrzys Mońka młody chłopak on ma jeszcze czas. 19 lat gdzie tu pierwsza reprezentacja za 5-6 lat jak rozegra 300 spotkań na najwyższym poziomie wtedy pomyślimy xD Leśne dziadki i ta ich mentalność
Trener Lecha ma rację, ale nasz beton nie lubi jak ktoś im prawdę mówi
14
@clyde dobrze opisane zjawisko simpów, spermiarzy i całej reszty durni przykładających cegiełkę do rozwoju i normalizacji zjawiska kur... o przepraszam sexworkingu i innego upadku moralności, bo zamiast wyjść i poznać kogoś w realu to przegrywy siedzą i płacą gruby hajs, by zobaczyć kawałek cycka na 2 sekundy jakbyś tego typu treści nie miał za darmo w sieci xD
2
@KRISU77 to jest ekstraklasa tu nie da się przewidzieć
2
@michal26 oczywiście że trzeba będzie nazwać rzeczy po imieniu, ale różnica jest taka że USrael ma po swojej stronie media, które odpowiednie fikołki zrobią by ciemnej masie wmówić, że ich bombardowanie szpitali jest dobre, tak jak przy eksterminacji Palestyny gdzie wszędzie widzieli Hamas tak i tu się za chwilę dowiemy, że ten szpital to tak na prawdę kryjówka członków irańskiego reżimu. Świat jest pierd... nawet zbrodniarzy dzielą na dobrych i złych
3
Oh shit here we go again, ale spokojnie tym razem to już na bank Jankesi zniszczą program jądrowy Iranu.
Btw Trump jako gołąbek pokoju sprawdza się wyśmienicie;)
27
@Frimpong jem obiad
3
@michal26 Broń Boże krytykować lub wątpić w sens decyzji Inii nawet tych debilnych jak podatki klimatyczne lub pakty migracyjne. Masz wątpliwości co do słuszności tych decyzji to jesteś radykalny prawak lub ruska onuca przecież to są argumenty dla idiotów, ale co najgorsze to gadanie "Jesteś z nami, albo przeciwko nam" działa
6
@clyde ja wiem ale nie powiem, bo trzeba być tolerancyjny, ale podpowiem powód zaczyna się na i a kończy na nżynierzy:]
3
No mega dziwne, że Argentyńczyk olał typa, który budował kampanię wyborczą na jego nazwisku, a później go oszukał
0
Niestety Eliza została z tyłu, ale i tak będzie dziś świetny wynik 8 pozycja brawo:)
0
Do boju Eliza!!!
1
Kanada 3:2 Finlandia to koniec dla Suomi. 35 sekund do końca
0
Niestety remis, ale Finowie prosili się o tego gola
4
Finlandia 2:0 Kanada gol i to w osłabieniu
0
4:3 Kanada wygrywa po dogrywce
1
Kanada na 3:3 na 3:27 do końca 3 tercji
1
@zadafcb pachnie sensacją coraz bardziej
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kanada Czechy po dwóch tercjach 2:2
0
Hokej na lodzie ćwierćfinał Kanada Czechy
Po pierwszej tercji 1:2 dla reprezentacji Czech. Na ten moment pachnie niespodzianką
2
Kanada Czechy 1:2 dzieje się w ćwierćfinale hokeja na lodzie. Oczywiście jeszcze kupa czasu, ale Kanada pierwszy raz w opałach na tym turnieju
0
Skończone skoki uratowały nam igrzyska:D
0
O kurde mamy medal!!!
0
No puszczaj Norwega gnoju jeden
4
Sedlak wyeliminował nas z walki o medal
0
Skończymy z dwoma medalami chyba trochę słabo