3

@michal26 Broń Boże krytykować lub wątpić w sens decyzji Inii nawet tych debilnych jak podatki klimatyczne lub pakty migracyjne. Masz wątpliwości co do słuszności tych decyzji to jesteś radykalny prawak lub ruska onuca przecież to są argumenty dla idiotów, ale co najgorsze to gadanie "Jesteś z nami, albo przeciwko nam" działa

6

@clyde ja wiem ale nie powiem, bo trzeba być tolerancyjny, ale podpowiem powód zaczyna się na i a kończy na nżynierzy:]

3

No mega dziwne, że Argentyńczyk olał typa, który budował kampanię wyborczą na jego nazwisku, a później go oszukał

0

Niestety Eliza została z tyłu, ale i tak będzie dziś świetny wynik 8 pozycja brawo:)

0

Do boju Eliza!!!

1

Kanada 3:2 Finlandia to koniec dla Suomi. 35 sekund do końca

0

Niestety remis, ale Finowie prosili się o tego gola

4

Finlandia 2:0 Kanada gol i to w osłabieniu

0

4:3 Kanada wygrywa po dogrywce

1

Kanada na 3:3 na 3:27 do końca 3 tercji

1

@zadafcb pachnie sensacją coraz bardziej

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kanada Czechy po dwóch tercjach 2:2

0

Hokej na lodzie ćwierćfinał Kanada Czechy
Po pierwszej tercji 1:2 dla reprezentacji Czech. Na ten moment pachnie niespodzianką

2

Kanada Czechy 1:2 dzieje się w ćwierćfinale hokeja na lodzie. Oczywiście jeszcze kupa czasu, ale Kanada pierwszy raz w opałach na tym turnieju

0

Skończone skoki uratowały nam igrzyska:D

0

O kurde mamy medal!!!

0

No puszczaj Norwega gnoju jeden

4

Sedlak wyeliminował nas z walki o medal

0

Skończymy z dwoma medalami chyba trochę słabo

1

No i niestety...

0

Grubo teraz pojechali

1

Pierwszy Polak niestety słabo

2

No to zaczynamy łyżwiarstwo szybkie na 500 metrów mężczyzn oby z medalem/ami naszych

0

Finlandia gol na 3:1 grając w osłabieniu

0

@LukaszFan podobno łyżwiarstwo szybkie mężczyzn na 500metrów

0

Holender powtarza przejazd

1

@Stinger_ Nie lubię Norwegów po prostu, bo za nimi zawszę jakieś przekręty idą jak w skokach narciarskich było czy mistrzowie astmatyków w biegach

0

Niestety Botn chyba ze złotem:/

3

Jutta Leerdam jest top chociaż myślałem, że wynik Kok nie do poprawienia:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?