Xaviball
Dołączył/a: marzec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Barcelono jesteś wspaniała.
Piękna choć ciężko wywalczona remontada, a co do malkontentów płaczących o przegraniu sezonu kiedy piłka wciąż była w grze jesteście żałośni kibicem się jest, a nie kur... bywa
2
No i co tam płaczki dalej sezon przegrany?
2
Pół godziny do końca meczu bez względu na wynik Barca wciąż będzie liderem, a tu już pojawiają się opinię o przegrywaniu sezonu. Ładna odklejka u niektórych xD
1
Ja tam wierzę że coś strzelimy po przerwie i wygramy trochę wiary płaczki, bo aż żal czytać was w przerwie xD
0
@dmcteam też myślałem że o Legię chodzi xD ale jak tak to Kowal ma rację
0
@dmcteam PP wygrają
0
Kwestia awansu w meczu Arsenal Real rozstrzygnięta to chociaż sobie człowiek na luzie Inter Bayern obejrzy
0
@Kengo Już mogli Voldemorta czarnego zrobić wtedy czarny pan by się chociaż zgadzał xD
0
@Kuchar Real dostanie w czapę 2 gole i tyle będzie, aż takich cudów nie ma nie odrobią tego :)
21
@bartekvisca im szybciej odpadną tym lepiej. Wiem potencjalne zwycięstwo w finale byłoby epickie, ale porażka to byłby dramat
0
Jeden mecz zawieszenia za bandycki atak Mbappe, a madryckie gnoje jeszcze szczekają coś o lidze Negreiry
0
@Encore Moim zadaniem nietykalność miała na to wpływ, bo przez lata nie miał rywala na swojej pozycji i wiedział, że jak by nie bronił to i tak będzie grał. Ciekawe może obecność Wojtka będzie miała wpływ i Mats się odbuduje
1
GKS Katowice pokonuję Puszczę Niepołomice 3:1 i twierdza nowa Bukowa pozostaje niezdobyta:P. W poniedziałek mecz Lechia Gdańsk vs Stał Mielec po którym Puszcza może znaleźć się w strefie spadkowej
@FcPortoFan1999
1
Sebastian Bergier z dubletem i GKS Katowice 2:1 Puszcza
@FcPortoFan1999
0
@FcPortoFan1999 To już ten etap sezonu, że pora na klasyczny zryw Zagłębia zakończony w okolicach 10 miejsca:P
0
Wszystko by się udało gdyby nie ta druga połowa
6
Premier league? Ekstraklasa? Nie widać żadnej różnicy
1
@gumaz byłem na orliku, ale chyba nie z @Zoker
5
@Eklerek Gdyby i tam się to skończyło to by człowiek machnął ręką, ale niestety ten syf się rozejdzie
8
@Eklerek Nie szczuj chłopie oni tak się asymilują skończymy z tą mową nienawiści, bo to są biedni ludzie szukający swojego miejsca i inne tego typu pierdy;)
4
@Andrzej_Majonez Chłop gra świetnie to jest chwalony, ale gdy zachowuje się idiotycznie jest krytykowany nie ma w tym nic dziwnego
0
@FcPortoFan1999 Jaga walczy o mistrza i gra wciąż w Europie, Legia finał PP plus gra w Europie. Nie spodziewałem się że nasze kluby dadzą radę dzielić grę w Europie i na naszym podwórku
0
Szkoda że nie udało się wygrać, ale i tak jest fajnie, bo przypominam w Madrycie -4 :)
1
Chłop z gwizdkiem ładny error w głowie, bo to nie tak miało wyjść xD
2
No i co tam panowie @KamQiX i @ryzy21 :P
0
Wyluzujcie nie wygrają już tego madryciaki
12
Drukarnia pod Real? Stare znałem
2
Valencia bierze ten remis na luzie ja to wierzę
0
@FcPortoFan1999 Wydawało się niemożliwe, ale Śląsk chyba uniknie spadku
0
Valencia gra jak gra fatalnie w tym sezonie, ale Real M to dopiero ogóry co ich ograć nie potrafią xD