15

Barcelono jesteś wspaniała.
Piękna choć ciężko wywalczona remontada, a co do malkontentów płaczących o przegraniu sezonu kiedy piłka wciąż była w grze jesteście żałośni kibicem się jest, a nie kur... bywa

2

No i co tam płaczki dalej sezon przegrany?

2

Pół godziny do końca meczu bez względu na wynik Barca wciąż będzie liderem, a tu już pojawiają się opinię o przegrywaniu sezonu. Ładna odklejka u niektórych xD

1

Ja tam wierzę że coś strzelimy po przerwie i wygramy trochę wiary płaczki, bo aż żal czytać was w przerwie xD

0

@dmcteam też myślałem że o Legię chodzi xD ale jak tak to Kowal ma rację

0

@dmcteam PP wygrają

0

Kwestia awansu w meczu Arsenal Real rozstrzygnięta to chociaż sobie człowiek na luzie Inter Bayern obejrzy

0

@Kengo Już mogli Voldemorta czarnego zrobić wtedy czarny pan by się chociaż zgadzał xD

0

@Kuchar Real dostanie w czapę 2 gole i tyle będzie, aż takich cudów nie ma nie odrobią tego :)

21

@bartekvisca im szybciej odpadną tym lepiej. Wiem potencjalne zwycięstwo w finale byłoby epickie, ale porażka to byłby dramat

0

Jeden mecz zawieszenia za bandycki atak Mbappe, a madryckie gnoje jeszcze szczekają coś o lidze Negreiry

0

@Encore Moim zadaniem nietykalność miała na to wpływ, bo przez lata nie miał rywala na swojej pozycji i wiedział, że jak by nie bronił to i tak będzie grał. Ciekawe może obecność Wojtka będzie miała wpływ i Mats się odbuduje

1

GKS Katowice pokonuję Puszczę Niepołomice 3:1 i twierdza nowa Bukowa pozostaje niezdobyta:P. W poniedziałek mecz Lechia Gdańsk vs Stał Mielec po którym Puszcza może znaleźć się w strefie spadkowej
@FcPortoFan1999

1

Sebastian Bergier z dubletem i GKS Katowice 2:1 Puszcza
@FcPortoFan1999

0

@FcPortoFan1999 To już ten etap sezonu, że pora na klasyczny zryw Zagłębia zakończony w okolicach 10 miejsca:P

0

Wszystko by się udało gdyby nie ta druga połowa

6

Premier league? Ekstraklasa? Nie widać żadnej różnicy

1

@gumaz byłem na orliku, ale chyba nie z @Zoker

5

@Eklerek Gdyby i tam się to skończyło to by człowiek machnął ręką, ale niestety ten syf się rozejdzie

8

@Eklerek Nie szczuj chłopie oni tak się asymilują skończymy z tą mową nienawiści, bo to są biedni ludzie szukający swojego miejsca i inne tego typu pierdy;)

4

@Andrzej_Majonez Chłop gra świetnie to jest chwalony, ale gdy zachowuje się idiotycznie jest krytykowany nie ma w tym nic dziwnego

0

@FcPortoFan1999 Jaga walczy o mistrza i gra wciąż w Europie, Legia finał PP plus gra w Europie. Nie spodziewałem się że nasze kluby dadzą radę dzielić grę w Europie i na naszym podwórku

0

Szkoda że nie udało się wygrać, ale i tak jest fajnie, bo przypominam w Madrycie -4 :)

1

Chłop z gwizdkiem ładny error w głowie, bo to nie tak miało wyjść xD

2

No i co tam panowie @KamQiX i @ryzy21 :P

0

Wyluzujcie nie wygrają już tego madryciaki

12

Drukarnia pod Real? Stare znałem

2

Valencia bierze ten remis na luzie ja to wierzę

0

@FcPortoFan1999 Wydawało się niemożliwe, ale Śląsk chyba uniknie spadku

0

Valencia gra jak gra fatalnie w tym sezonie, ale Real M to dopiero ogóry co ich ograć nie potrafią xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?