Xaviball
Dołączył/a: marzec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Wisła się chyba na dobre zadomowi w tej pierwszej lidze xD
2
@fart kto tam głównym rywalem Celtów do tytułu Cavs OKC czy może ktoś inny?
6
@tbas u nas zawodził, ale w Paryżu ma świetny sezon jest liderem więc nic w tym dziwnego
0
@FcPortoFan1999 z cyklu chu.. ale stabilnie:D
15
Puchar dla Pogoni jest jak tryplet dla Realu Madryt nieosiągalny xD
3
Pogoń co tam w gablocie z pucharami?
A dziękujemy klasycznie wciąż echo
0
3:4 ale to i tak nic nie dało
3
Chociaż wstydu w euro pucharach nie będzie, bo Pogoń i tak by w łeb na dzień dobry od byle kogo dostała
5
Pusta Gablota 2:4 Legia
0
A co to za Mgła w Warszawie
0
2:3 samobój Legii
1
Pogoń Szczecin to marzenie każdego polskiego klubu w finale. Ich to nawet Błękit Cyców by porobił w finale
4
Pusta Gablota 1:3 Legia
5
Grosicki ładne podanie do Tobiasza
2
1:1 jazda Pogoń Szczecin
6
Brawo bramkarz Pogoni jazda z drukarzami
0
Co ten varciniak odwala jaki karny
0
Dobra ręka nie ma gola
0
Dobra można wyłączyć 0:2
0
Oczywiście lepszej powtórki nie dostaniemy?:)
0
@Kapitan hawk trzeba uważnie obserwować zwłaszcza że i mecz Barcy za chwilę sędziuje
0
Do boju Pogoń Szczecin
1
@Wojciech123 a może @FcPortoFan1999 grilla odpala a nie puchar Polski?:P
0
@PatrychoO Wilk z wall street w TV to raczej nie warte oglądania, bo tam wyciszają przekleństwa i ogląda się to komicznie gdy co chwilę masz ciszę w eterze. Chyba że coś się zmieniło w tej kwestii, bo próbę oglądania tego filmu w tv miałem z rok temu:]
2
@fart Rudy Gobert wczoraj pięknie zdominował Lakers. Rzadko oglądam NBA ale porażki LAL zawszę cieszy:]
0
Kto mvp bo mi umknęło?
0
@Kgorecki2500 Jakie pytanie zadałeś panu Sławomirowi
1
@pt9 200% duża mapa Bastionem lub Inferno bo te zamki mam ogarnięte:D
3
Komentarz usunięty
2
Meczyk przyjemny najgorszy sędzia podejmujący kompletnie randomowe decydje