Xaviball
Dołączył/a: marzec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Pierwsza transza pomocy dla obszarów dotkniętych powodzią ma wynieść 21 mln zł w formie dotacji z Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej - ogłosiła minister klimatu i środowiska Paulina Hennig-Kloska.
1
@NeroTFP1 Nie mam, a jak to wygląda u cb, bo ten szczegół z ciekawości ominąłeś
1
@tbas Ja nie mam nikogo znajomego w armii, ale coś czuję że w kwestii sprzętu to my ładnie leżymy zwłaszcza jak oddajemy wszystko(bo w sumie nie wiemy dokładnie co) na Ukrainę, ale na papierze jesteśmy potęgą, bo mamy miliardowe kontaktu, a tu wychodzi że nawet sprzętu do ratowania ludzi brakuje
2
@tristan87 raczej na T Terlecki Ryszard
0
@michal26 klasyka w tym naszym kraju wszystko jako tako, a w zasadzie na odpier... Chociaż w wypowiedziach polityków czy innych urzędasów jesteśmy zawszę na wszystko przygotowani do czasu gdy wydarzy się katastrofa
0
Przez brak gry Leo człowiek zdarzył zapomnieć jakich cyrkowców ma Inter w obronie
2
@MesQueUnClub96 Håland nie lubi tego
0
Z ogórkami strzeli mnóstwo bramek, a w meczach o stawkę klasycznie zobaczymy Ghosting Håland xD
1
@Encore najbogatsza, bo w Europie regularnie dostają w łeb jeden wybryk City w LM tego nie zmieni
0
@Sulimo mecz Wieczystej z 2 ligi odwołali to i tu pewnie będzie podobnie
8
@BorzyKrzys Niech ona się cieszy, że dzięki urodzie klepie ładną kasę z Instagrama, bo szanujmy się, ale pewnie mało kto interesuje się nią że względu na jej skille piłkarskie, które są niższe niż u przeciętnego kopacza ekstraklasy.
0
W poniedziałek władze Manchesteru city mają być przesłuchiwani w sprawie naruszeń regulaminu premier league. Słynne 115 zarzutów za które może im grozić nawet degradacja. Jak oceniacie będą jakieś poważne konsekwencje czy raczej arabskie $$$ ich ochronią?
0
@mmaciass Z tego co czytałem to dziś w nocy
28
Tusk we Wrocławiu zapewnia, że nie ma powodu do paniki w kwestii zapowiadanych opadów, a więc Wrocławianie trzymajcie się tam mocno;)
3
@ObiwanKenobi może i będą łamać prawo, ale zrobią to w sposób uśmiechnięty;)
5
@NeroTFP1 Piękne czasy i oznaka wyjątkowej inteligencji zapisywanie klucza na płycie, którą za chwilę wkładałeś do napędu:D
2
@MESSIah16 Jak widać po krajach UE typu Niemcy czy Francja asymilacji ze strony inżynierów nie ma, a konsekwencji w postaci deportacji też nie widać, a gnój w Europie przez nich coraz większy. Jakie argumenty poza nieprzyjmowaniem tych uchodźców do Polski przekonują cię, że nasz kraj w razie wzrostu liczby emigrantów z Afryki poradzi sobie z ich asymilacją lub jej brakiem?
2
@Kondziubarca Moim zdaniem jeden z gorszych transferów w historii oceniając koszty transferu. Nie pamiętam dłuższego okresu gry kiedy Frenkie był liderem naszego zespołu
35
@misterio Wzrost gwałtów, zamachy terrorystyczne czy ataki nożowników za bycie"niewiernym" brak wiary w Allaha. Dziękuję za taki rozwój, który nam obecnie proponują. Mało przykładów tego rozwoju mamy w Europie Francja Niemcy czy w zasadzie islamska już Szwecja?
8
@MichuZ44 przypomnij sobie czasy covida i co się w Kanadzie działo, a po likwidacji fizycznego pieniądza każdego "niepokornego" będzie można ukarać
15
@MichuZ44 Ja płacę tylko gotówką, ale spokojnie przez takich jak ty niedługo zlikwidują gotówkę i władza będzie bez przeszkód ograniczać twoje wydatki. Cyfrowy pieniądz z datą ważności to jest dopiero przyszłość żyć nie umierać ;)
35
W ostatnich latach kadra Portugalii wcale nie była jakoś mocno gorsza od tej Argentyny. Potencjał na wygranie MŚ było, ale różnica była taka że lider Argentyny prowadził swój zespół od startu(mimo wpadki z Arabią) jak na "wojnę" po puchar, a dla lidera Portugalii ważniejsze było kłócenie się o to czy jego włos dotknął piłki przy bramce w meczu z Urugwajem :)
1
@Kidd oby to nie był jedyny sukces naszej kadry
0
@Pnog37 męczennik junior
1
@Pnog37 w tej piątce jest triumfator niestety
0
@Bobo25 football manager rozumiem?
10
@ranger3120 tragedia ale mamy takie czasy że ich leczyć nie można, a poklepywać potęgując ich zaburzenia
1
@Kgorecki2500 U mnie był wymóg ładnego, czytelnego pisania piórem by móc przerzucić się na długopis:D
27
@FCB_dimiC Przecież na wojnach giną zawszę niewinni. Główni zbrodniarze siedzą sobie spokojnie za biurkiem i liczą kasę
0
Tęsknię za LM w Polsacie wtedy chociaż mecze Barcy w TVP były, a po przejęciu LM przez Canal+ w otwartej tv będą jakieś odpady jak BVB vs club Brugge. Z całym szacunkiem, ale kogo interesuje club Brugge ktoś to w ogóle śledzi przez wzgląd na Skórasia?