1

@BorzyKrzys uuu jaka agresja, bo się opinia nie spodobała xD

5

Jedyna Ola Mirosław nie zawiodła na IO z naszych była faworytką wspinaczki i bez zbędnego pierniczenia zrobiła swoje, a zdecydowana większość pojechała sobie na wycieczkę turystyczną+ plus ci komentatorzy próbujący wmawiać mi że miejsce 15, 13 czy 10 danego zawodnika jest sukcesem. Dobrze że ten cyrk już się kończy xD

1

Gratulujemy 10 miejsca no ja pierniczę xD. Polscy olimpijczycy i nasze sukcesy xD

1

Polka gdzieś na końcu w biegu na 1500m a Babiarz przeżywa jakby po medal biegła xD

1

Trzeba wierzyć że Maria jeszcze odpali

1

@MesQueUnClub96 na igrzyskach olimpijskich?

0

No tak i teraz pewnie będą przez 12-13 minut bieg na 5km pokazywać. Co tam kur za ameba za realizację odpowiadają w Paryżu...

1

Dziady z TVP nie pokazują rzutu oszczepem da się to gdzieś obejrzeć?

1

@mordini123 dzięki:>

0

Maria Andrejczyk o której dziś rzuca po medal?

0

Szkoda tej porażki, ale Francja dziś wybitna, a co do naszych dziś byliśmy po prostu słabsi, ale dziękujemy za emocje, a mecz z USA na zawszę w pamięci

0

@Encore posypała się nam gra dramatycznie w końcówce

0

Fornal dawaj kolejną legendarną przemowę i napier.. się z nimi

3

Złoto siatkarzy, złoto Julii Szeremety i medal Marii Andrejczyk. Czy proszę o zbyt wiele?

0

@Sulimo spróbuj a się dowiesz:D

3

Druga połowa USA vs Serbia na TVP 1

1

Szkoda że nie ma już zasady bramek na wyjeździe, ale i tak brawo Legia, bo jest zaliczka przed rewanżem u siebie

3

Gol Legia na 3:2

0

Bramka dla Legii jaki kurde spalony

1

Legia na 2:2 Brawo

3

Człowiek skacze po kanałach rzucił okiem na kabarety tam Robert Górski i spółka i szok, bo w tv cenzurują słowo"muzułmanin" WTF xD

0

Durne te zapasy najpierw Polak dostał punkt z d.. następnie Ukrainiec to samo później naszego rzucił i wygrał xD

0

@MesQueUnClub96 był czas się przyzwyczaić do tego że polska piłka to jest dramat

0

Legia fatalna w obronie

2

Wczoraj był dzień sukcesów na IO co odbiło się na wynikach Jagiellonii i Śląska. Dziś na IO sukcesów brak to może chociaż Legia wygra i punkty do rankingu zdobędzie?

0

@AndresCuccittini napoje gazowane niestety:/

0

Mamy dziś jakieś szanse na medale czy pozostaje cieszyć się z tego "brązu" Szpakowskiego? :D

3

Brawo Julia mamy finał:)

0

Moim zdaniem finał

3

@blakkudium wtyk amerykański

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?