Xaviball
Dołączył/a: marzec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston na ten moment spoko, ale teraz wchodzi etap gdzie Leo się odpalił kosmicznie i raczej ta strata szybko zostanie nadrobiona:D
1
@Sulimo typowy Raków Papszuna
2
@FcPortoFan1999 angielski klub przepłaca? Stare znałem
1
Szkoda że Chelsea na tym zakupach hurtowych zapomniała kupić kogoś kto potrafi gola strzelić
8
Cristiano Ronaldo wicemistrzem superpucharu Arabii Saudyjskiej, a hejterzy i tak powiedzą że sukcesów ni ma( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Legia sama prosiła się o kłopoty i mamy 0:1 Brøndby
0
@PatrychoO Dla mnie to jest chore zagrali 2 kolejki i już mecze przekładają. Zmęczenie sezonem czy co i nasze kluby chcą grać w euro pucharach co 3 dni xD
0
@ranger3120 rzuć na podłogę w starej Nokii działało:P
0
Komentarz usunięty
5
Komentarz usunięty
0
@ranger3120 covid zaczął się od zjedzenia nietoperza ;) a małpia ospa od tego, że ktoś wyd.ał małpę? XD
5
Gdzie transmisja porażki Realu w meczu z Atalanta będzie?
0
@lucca87 Olmo na ławce z meczu z Valencia to i tak nieźle słysząc o problemach z rejestracją:D
0
@lucca87 klimat panujący w Barcelonie nie sprzyja takim transakcją np De Jong za nic w świecie nie ruszy się ze słonecznej Hiszpanii
13
@tbas tylko Sławek nie rządzi, a Donald już tak więc tego by można było rozliczyć lub nie stawiać krzyżyka na jego partię pamiętając poprzednie rządy "ojca kłamstwa" Tuska
28
@NeroTFP1 dlatego trzeba być inteligentnym i głosować na Donalda Tuska ten to jest słowny gość jak obieca tak zrobi np 100 konkretów, a nie przecież to żart i wyrwane z kontekstu, ale że to donek to problemu nie ma prawda? @macio_944 xD
0
Bodo dobija Jagiellonie 4:1
0
3:1 no to raczej po zabawie zostaje walka o awans do LE
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Pululu co nie wykorzystał prezentu od rywali :/ szkoda
6
@RosjaninBut mnie to najbardziej rozwaliła ta otwarta próba cenzury że strony komisji europejskiej obrońcy demokracji i wolności słowa kur.a xD
0
Bodo 2:1 kiepska Jagiellonia w ostatnich minutach
0
Niestety Bodo na remis
0
Za bardzo Jaga oddała inicjatywę Bodo to się może źle skończyć
0
GKS Katowice 1:0 Piast Gliwice i cóż za asysta Mateusza Kowalczyka:o
2
@tomek8756 Zdecydowanie czerpią korzyści z napływu nielegalsów. Wzrost przestępstw, zmniejszenie bezpieczeństwa ogólna destabilizacja kraju.
Nie rozumiem jak można nie chcieć tego u nas, w końcu zyskamy kilka medali na igrzyskach olimpijskich xD
@Kgorecki2500 NPC tylko na konkretnym stanowisku:D
1
@Pedri16Future zapomnij temat będzie nadal grzany, a Gepard Romeo już leci z farmazonem:D
1
@Kondziubarca Laporta będzie kręcił jak najdłużej byle winę za niepowodzenia zwalić na innych, typowy polityk
6
@KrychaFCB przez wybory uśmi....:)(tego słowa napisać nie można bo kasują xD) będziemy mieli podobny gnój jak na zachodzie. :) Będą się uśmiechać słuchając o gwałtach wzroście przestępstw po wpuszczeniu obcych nam kulturowo nieasymilujących się nielegalnych imigrantów, ale media już o to zadbają by pelikany dostały papkę, która przekona ich, że spadek bezpieczeństwa i ogólna destabilizacja kraju jest dla nas dobra
0
Jazda Puszcza z ogórkami xD