0

@mekston na ten moment spoko, ale teraz wchodzi etap gdzie Leo się odpalił kosmicznie i raczej ta strata szybko zostanie nadrobiona:D

1

@Sulimo typowy Raków Papszuna

2

@FcPortoFan1999 angielski klub przepłaca? Stare znałem

1

Szkoda że Chelsea na tym zakupach hurtowych zapomniała kupić kogoś kto potrafi gola strzelić

8

Cristiano Ronaldo wicemistrzem superpucharu Arabii Saudyjskiej, a hejterzy i tak powiedzą że sukcesów ni ma( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Legia sama prosiła się o kłopoty i mamy 0:1 Brøndby

0

@PatrychoO Dla mnie to jest chore zagrali 2 kolejki i już mecze przekładają. Zmęczenie sezonem czy co i nasze kluby chcą grać w euro pucharach co 3 dni xD

0

@ranger3120 rzuć na podłogę w starej Nokii działało:P

0

Komentarz usunięty

5

Komentarz usunięty

0

@ranger3120 covid zaczął się od zjedzenia nietoperza ;) a małpia ospa od tego, że ktoś wyd.ał małpę? XD

5

Gdzie transmisja porażki Realu w meczu z Atalanta będzie?

0

@lucca87 Olmo na ławce z meczu z Valencia to i tak nieźle słysząc o problemach z rejestracją:D

0

@lucca87 klimat panujący w Barcelonie nie sprzyja takim transakcją np De Jong za nic w świecie nie ruszy się ze słonecznej Hiszpanii

13

@tbas tylko Sławek nie rządzi, a Donald już tak więc tego by można było rozliczyć lub nie stawiać krzyżyka na jego partię pamiętając poprzednie rządy "ojca kłamstwa" Tuska

28

@NeroTFP1 dlatego trzeba być inteligentnym i głosować na Donalda Tuska ten to jest słowny gość jak obieca tak zrobi np 100 konkretów, a nie przecież to żart i wyrwane z kontekstu, ale że to donek to problemu nie ma prawda? @macio_944 xD

0

Bodo dobija Jagiellonie 4:1

0

3:1 no to raczej po zabawie zostaje walka o awans do LE

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Pululu co nie wykorzystał prezentu od rywali :/ szkoda

6

@RosjaninBut mnie to najbardziej rozwaliła ta otwarta próba cenzury że strony komisji europejskiej obrońcy demokracji i wolności słowa kur.a xD

0

Bodo 2:1 kiepska Jagiellonia w ostatnich minutach

0

Niestety Bodo na remis

0

Za bardzo Jaga oddała inicjatywę Bodo to się może źle skończyć

0

GKS Katowice 1:0 Piast Gliwice i cóż za asysta Mateusza Kowalczyka:o

2

@tomek8756 Zdecydowanie czerpią korzyści z napływu nielegalsów. Wzrost przestępstw, zmniejszenie bezpieczeństwa ogólna destabilizacja kraju.
Nie rozumiem jak można nie chcieć tego u nas, w końcu zyskamy kilka medali na igrzyskach olimpijskich xD
@Kgorecki2500 NPC tylko na konkretnym stanowisku:D

1

@Pedri16Future zapomnij temat będzie nadal grzany, a Gepard Romeo już leci z farmazonem:D

1

@Kondziubarca Laporta będzie kręcił jak najdłużej byle winę za niepowodzenia zwalić na innych, typowy polityk

6

@KrychaFCB przez wybory uśmi....:)(tego słowa napisać nie można bo kasują xD) będziemy mieli podobny gnój jak na zachodzie. :) Będą się uśmiechać słuchając o gwałtach wzroście przestępstw po wpuszczeniu obcych nam kulturowo nieasymilujących się nielegalnych imigrantów, ale media już o to zadbają by pelikany dostały papkę, która przekona ich, że spadek bezpieczeństwa i ogólna destabilizacja kraju jest dla nas dobra

0

Jazda Puszcza z ogórkami xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?