2

@Bolton Mówi to ziomek z oskórowanym człowiekiem na avku XD

0

@BulaKG Jaki Al? Al Bundy?

2

https://streamable.com/j22oau

Mars w tej chwili, 225 milionów mil stąd. Widok z łazika.

0

@Safrani Okey. Skoro napisałeś "nie", to masz rację - nie mylisz się.

1

@Safrani No to Ci pokazujemy, że jednak możesz się lekko mylić.

0

@Safrani Stwierdziłeś, że ludzkość poszła w złą stronę, bo ktoś dobrowolnie obejrzał filmik z morderstwa w Internecie.

1

@clyde Lata 90. (ok. 1993): ~ 0 oglądania filmików z kategorii gore na twitterze na 100 tys. osób.
Teraz (2023/2024): ~3-4 oglądania filmików z kategorii gore na 100 tys. osób

Cześć, toniemy jako ludzkość.

0

@Ojciec5tkidzieci Może dlatego, że jest to niepisana zasada i ktoś musiałby wytłumaczyć młodym kierowcom o co chodzi. Teraz masz google maps, yanosika czy inne nawigacje, w których są takowe ostrzeżenia. Młodzi tego używają, więc nie widzą potrzeby, żeby ostrzegać innych światłami. Kiedyś nie było telefonów i aplikacji, więc kierowcy radzili sobie w inny sposób.

3

@Safrani "500 i 100 lat temu ludzie chodzili srać za chałupę"

"Ludzkość poszła w cholernie złą stronę"

Czy widzisz, że sam sobie zaprzeczasz? Ludzkość poszła w cholernie dobrą stronę. Kiedyś ludzie oglądali egzekucje na żywo, zabijali się, mordowali na potęgę.

1

@Safrani Dobrze, że nie żyłeś chociażby 100 lat temu, bo pewnie omdlenia na każdym kroku.

1

@Frimpong Nawet za 5 000 PLN :D Wygrana Realu nic w moim życiu nie zmieni, a tak to kupiłbym sobie coś fajnego.

0

@FcPortoFan1999 Brak jakichkolwiek podstaw do czerwonej.

10

Wczoraj w meczu Palmeiras kontra Fluminense w brazylijskiej Serie A, Palmeiras w jakiś sposób rozpoczęło grę od środka w obu połowach.
Jeden z zawodników zwrócił uwagę sędziemu na co ten kazał mu „zamknąć mordę” i go zignorował.

Tam to jadą krótko z zawodnikami sędziowie XD

@escarabajo

0

@sergio5 Bardzo fajnie. Cristiano ma zajebisty mental, jest ambitny, więc trzymam kciuki, żeby coś sensownego mu z tego wyszło. Każdy powiew świeżości w lidze hiszpańskiej się przyda.

0

@RanDiFCB To mam nadzieję, że nie kupowałeś tej gry? :D

0

@qbsonFCBarca Trochę czasu to pewnie jeszcze potrwa, bo widać, że ten półautomatyczny spalony nie działa gdy jest tłok, czyli praktycznie przy każdym stałym fragmencie gry.

0

@GeneralXavi Przepisy są też coraz bardziej skomplikowane, a z drugiej strony przydałaby się jakaś aktualizacja przepisów związanych z VARem, bo praktycznie od jego wprowadzania nic się nie zmieniło.
@qbsonFCBarca Niestety takie mają wytyczne.

0

@RanDiFCB Wybiera się tam jakiś poziom trudności czy nie?

1

@Michu94 Fabregas w odróżnieniu od Xaviego nie dostał gotowego projektu z najwyższym budżetem w lidze. On tworzy też coś własnego. Mi się podoba ten pomysł, chociaż jego wypowiedzi po meczu nie zachęcają - po przegranym meczu, mówi rzeczy w stylu "byliśmy lepsi, bo większe posiadanie piłki mieliśmy".

3

@Michu94 No i tak się stanie. Są trzy opcje: Enrique, Fabregas albo Arteta.

1

@kubix05 Ale stary.

1

@Jakchcesz Czy to się łączy jakoś z innymi grami? Bo nie grałem w żadne soulsy, wukonga czy bloodborna, a słyszałem jednak dużo pozytywnych opinii o Elden Ring.

1

@Jakchcesz Mam w planach zagrać. Bo to jest gierka od tych od Soulsów, tak? Ci sami twórcy co Wukong, Bloodborne czy Dark Souls?

1

@Jakchcesz Nie grałem, nie znam się.

14

McDonalds w Niemczech usuwa widok jedzenia w swoich reklamach od wschodu do zachodu słońca. Chodzi o to by nie było przykro muzułmanom poszczącym w trakcie Ramadanu.

https://zapodaj.net/plik-GqZI6FqJzh

Niech nie pokazują w telewizji reklam drogich samochód, bo mnie nie stać i mi też przykro jest.

1

@FCB24 Czyli zszedłeś z "100% słuszna" do "na dwoje babka wróżyła" :D
Widzisz, sytuacja nie jest zero-jedynkowa. Mnie tłumaczenie eksperta kupiło jednak.

2

@FCB24 Ekspert sędziowski @RafalRostkowski

"Moim zdaniem Kelly nie zasłużył na wykluczenie z gry. Anglik wyskoczył do piłki w sposób ostrożny i rozważny. Podjął taką decyzję, gdy ani za piłką, ani pod piłką nie było rywala. Gdy ją główkował, nie stwarzał żadnego zagrożenia dla rywala. To Yilmaz zrobił krok i postawił nogę w takim miejscu, że niejako sam podłożył ją pod korki przeciwnika. Na powtórkach trudno dostrzec jakąkolwiek winę Anglika."

I tutaj się w pełni zgadzam. Nie może być tak, że zawodnik boi się wyskoczyć do piłki, bo jak będzie już opadał na ziemię, to ktoś się mu napatoczy i na niego nadepnie.

0

@LOPEZ16 To prawda, fajnie jak mniejsze kluby wygrywają. Mam nadzieję, że Barcelona odpadnie, żeby Newcastle albo PSG sobie grało dalej.

1

Kalulu niesłuszna żółta w meczu z Interem.
Kelly niesłuszna żółta w meczu z Galatą.
No Juve to ma dopiero powody żeby na sędziowanie narzekać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?