0

@L4ngusta Ale masz zakola - przegrałeś jednak.

0

@Faro ależ piękne zdjęcie wybrali

0

@Rastafarnianin W czwartek w nocy było -12, a w ten czwartek ma być +17. Amplituda 29 stopni, trochę niezdrowo.

0

@Chimera Po co chodzić do kościoła i słuchać ciągle tego samego, skoro można się w domu pomodlić? XD
Pytam z ciekawości, bo nie jestem wierzący.

0



Collins wchodzi na boisko i przy pierwszym kontakcie taki błąd

1



Ale strzał Turka

1

@Jakchcesz Jak się mylą na naszą korzyść, to cichutko wtedy na LR :D

2

https://streamin.link/v/b817b5f0

Bramer Sociedad jaki sabotaż

1

@clyde Nie sądzę. Co mecz oglądam w La Liga to kwiatki takie są, nie tylko u nas.

6

Jeśli myślicie, że sędziowie się uwzięli na Barcelonę, to czasem obejrzyjcie mecze La Ligi bez udziału Barcy. Teraz leci Sociedad - Oviedo. Obrońca Oviedo faulował Oyarzabala w swoim polu karnym bez walki o piłkę. Brak rzutu karnego, brak wykluczenia, nawet faulu nie było i chwilę później Oviedo wali bramę.
Sędziowie w LL są po prostu słabi.

1

@Tomaszekkkkk O Bernalu to już pisałem kilka razy, że La Rambla okrzyknęła go talentem na miarę Busquesta po kilkudziesięciu minutach jego gry w pierwszym zespole, a potem, podczas jego kontuzji, czekali na jego powrót jak na zbawienie.
Dla mnie on dalej jest kotem w worku.

1

@Damian11 To były mecze pokazowe...

1

@Kgorecki2500 Kolejna, która kradnie content...

https://www.facebook.com/share/r/1DK1bes54k/

Trzeba się oduczyć przeglądania tych rolek podczas srania, bo niektóre filmy, tylko zrobione przez innych "twórców", widziałem już kilkanaście razy. Każdy od siebie kradnie, a najlepsi są Ci, którzy kradną żarty od angielskojęzycznych twórców i nieudolnie na polski je tłumaczą.

6

@Blue9 Tymczasem ja z Garminem, którego ładuję przez 30 minut raz na 17 dni XD

21

@MesQueUnClub_87 Burger Drwala.

4

@Kgorecki2500 Ale na burgera w McDonaldzie za 40 zł to już nie żal? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Jednak Argentyńczycy przejęli coś po Niemcach po drugiej wojnie :D
Wpada w ucho ta przyśpiewka opowiadająca historię o tym, że czarnoskórzy po nocach przebierają się za kobiety i stają się damami lekkich obyczajów, bo muszą zarobić na żarcie xD

https://streamable.com/lmxpyv

3

@Arden Możliwe, ale jednak klub klubowi nierówny. W Liverpoolu Diaz grał dużo gorzej niż w Bayernie. Nie mówię, że grał źle.

1

@Arden W Bayernie to każdy z ofensywnych piłkarzy w tym sezonie wygląda świetnie :D

0

@ACRAB95 Patrząc na to, że do Arabii taki Fabinho, Gelano czy Nunez przychodzili za +40 milionów, to można jednak się pokusić o negocjacje.

0

80 milionów i mogą go zabierać.

0

@karolszymek Pierwszy raz spotkałem się, żeby facet zwracał uwagę na wygląd swojego telefonu :D

3

@FCB24 Film "Nieśmiertelny" po "Gomorrze" był też całkiem spoko.

0

@Macior79 Ekitike? Serio?

0

@Rhaan Podałem Ci definicję ze słownika, ale Ty nadal przy swoim XD

0

Dzisiaj Jaga zwycięstwo, a Lech remis.

1

@ranger3120 Od początku. Chociaż w tej produkcji największą robotę robi lektor pan Walentowicz.

4

@daniel32778 Tej, ale nie oglądaj anime z dubbingiem.

0

@July_6_BcN Nie gadaj...

0

@July_6_BcN Zależy. Na gotowaniu i sprzątaniu prędzej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?