1

@RobsonPL La Rambla - portal od wszystkiego

3

@badej60 Busquets

1

@Triv44 Pruski. Czy wpłynęło to na moje życie? Nie mam bladego pojęcia.

5

@FC1899Barca Gdybyś Ty odpowiadał za nasze państwo to za 2 lata jedlibyśmy na obiad korę.

8

@FC1899Barca Bo gdyby na początku nie było wszystko zamykane i nie było izolacji to teraz zakażeń w ciągu dnia miałbyś miliony, a zgony w setkach tysięcy. Poza tym to nie jest tak, że wszystko wraca do normalności. Będą zachowane środki bezpieczeństwa, będzie trzeba maseczki nosić.

2

@darek60 To siedź sobie w domu do czasu aż wynajdą szczepionkę :) Mam nadzieję, że dasz potem sobie radę w tym postapokaliptycznym świecie. Pozdrawiam

0

@darek60 No ja na rynek pracy wszedłem w listopadzie. Nie było szans żeby sobie odłożyć jakąś większą sumę.
Poza tym podam Ci przykład pracowników Biedronki. Codziennie obsługują setki, jak nie tysiące klientów, dotykają artykułów, które pewnie były dotykane przez niejedną osobę, a nadal są zdrowi. Jak się myjesz, nosisz maseczkę i rękawiczki to nic Ci nie będzie.

5

@darek60 No ja pracuję cały czas i jakoś jeszcze nic mi się nie stało. Wystarczy zachować podstawowe środki ostrożności i szansa, że zarazisz się jest mała.
Poza tym lepiej pracować z ryzykiem zarażenia się koronawirusem niż siedzieć cały czas w domu, a potem nie mieć co do garnka włożyć albo popełnić samobójstwo, bo się długów narobi, że do końca życia ich nie spłacisz. Panika nieadekwatna do zagrożenia.

1

@D44H Czynsz + opłaty około 700 zł, a na życie około 1000-1200, ale też nie zarabiam najniższej, więc mi zostaje

0

@RichardWinters Np. SMYK. Pracowałem tam na początku studiów w Call Center, więc wiem, że to tak działa

22

@Olkovsky9 Wymiana byłej gwiazdy Sociedad i Atletico oraz aktualnej gwiazdy reprezentacji Francji i Barcelony, która w tym sezonie wielokrotnie otwierała wynik spotkania, na kota w worku, który miał dobry okres wrzesień - grudzień? Zdecydowanie nie

0

@ArterkHD Zazwyczaj jest tak, że nie trzeba sprzedawcy informować o tym, że się nie odebrało paczki. Po prostu procedury długo trwają. Pewnie paczka może do 14 dni leżeć na magazynie, a potem sprzedawca ma 14 dni na zwrot kosztów. Także poczekasz sobie jeszcze za pieniędzmi, ale jeśli chcesz to wszystko przyspieszyć to przedzwoń.

0

13

@AlicjaFCB Jak nie zaczniemy otwierać firm, sklepów to potem ludzie z głodu poumierają albo popełnią samobójstwo, bo takie długi będą. Poza tym nie będzie pieniędzy żeby leczyć chorych na inne przypadłości, a odmrażanie gospodarki pozwoli takie środki zdobyć. Dobrych ruch, że wszystko powoli zaczną otwierać

0

@MESSIah16 Ostatnio właśnie obejrzałem ten film. Wersja reżyserska trwała 3 godziny, ale wcale tego nie odczułem. Świetny film.

0

@Koors Stanowski

0

@Mesi12 Bo ich nie było. Teraz podobno zakupili 30 mln sztuk.

0

@tomono Sklep to przestrzeń publiczna, czyli teoretycznie ma obowiązek zakrywać twarz.

0

@gontex Kilka postów niżej pisałeś, że za 7 zł.

0

@Barca1992 Możesz chustą jakąś nawet zakryć

0

@Koors Piotr Świerczewski

0

Na Fortunie kurs 3.5, że dzisiejszy odcinek HejtPark o godz. 21:30 będzie oglądało min. 40 tys ludzi. Jak myślicie?

0

@MarioVeB! Już karty wyborcze roznosi rodakom za granicą :D

0

Pytanie do Was.
Czy na święta jedziecie do swoich najbliższych - rodziców, dziewczyn itd? Czy jednak odpuszczacie sobie w tym roku i nie chcecie narażać najbliższych na zarażenie?

1

@Mario96w Mokebe - Czarnoskóry mężczyzna, który zazwyczaj ma duże powodzenie u polskich kobiet.

2

@MichalZZZ @ProMILs
TWD - jest wątek homo
Gra o Tron - jest wątek homo
The 100 - jest wątek homo
Stanger Things - jest wątek homo
Przyjaciele - jest wątek homo
Biuro - jest wątek homo
Wikingowie - jest wątek homo
Dom z papieru - jest wątek homo
Peaky Blinders - jest wątek homo
Narcos - jest wątek homo
House of Cards - jest wątek homo
Orange is The New Black - mnóstwo wątków homo
13 powodów - jest wątek homo
Sex Education - mnóstwo wątków homo
Dark - jest wątek homo
Fear the Walking Dead - jest wątek homo
Locke & Key - powiedzmy, że był wątek homo
Hannibal - był wątek homo
Pępek Świata - był wątek homo
Legenda Korry - był wątek homo

Fargo - NIE BYŁO (CHYBA)
Czarnobyl - NIE BYŁO
Teoria Wielkiego podrywu - nie było (chyba)
Wiedźmin - nie kojarzę
Młody Sheldon - nie kojarzę
Westworld - nie kojarzę

Lista tych seriali, które oglądałem i kojarzę czy był jakiś tam wątek homo (mogłem się pomylić). A u Was jak tam?

5

@ProMILs Nie przypominam sobie serialu Netflixa, w którym nie było wątku lub bohatera homo ... Jest już to naprawdę męczące. W Sex Education było więcej postaci homo niż hetero.

9

@VenoM "Co to za napastnicy skoro oprócz goli niczego nie dawali?" XD

0

@Colon Szwecja i San Jose Sharks

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?