Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@arasz1819 Kraść? Jak można być tak zaślepionym? Gralibyśmy swoje i nie remisowali/przegrywali z ogórkami to mistrz byłby nasz. Sędziowanie w Hiszpanii jest na tragicznym poziomie i nie raz, nie dwa sędziowie mylili się na korzyść Barcelony. Zdejmij klapki z oczu i popatrz na grę Realu, która wygląda o niebo lepiej niż żałosny futbol Barcelony, który Blaugrana prezentuje od pewnego czasu. Klepanie przez cały mecz wszerz boiska i liczenie na geniusz Messiego? To nie powinno wystarczyć na majstra i zapewne nie starczy.
3
@arasz1819 Chusteczkę?
Obiektywnie to im się należy, bo wygrali klasyk, a Barcelona pogubiła frajersko punkty na wyjazdach.
0
Do końca zostało 8 kolejek, gdzie Real nie może stracić żadnego punktu żeby mieć pewnego majstra. Barcelona za to musi zdobyć w tych 8 spotkaniach 24 punkty i liczyć na potknięcie się białych.
Jeśli Real wygra wszystkie pozostałe spotkania to trudno, należał im się w takim razie mistrz.
Jeśli Real nie wygra wszystkich pozostałych spotkań, a Barcelona tak i zostanie mistrzem to bardzo fajnie, należało nam się.
Jeśli Real nie wygra wszystkich pozostałych spotkań, a Barcelona pójdzie w jego ślady to straszny lipton, bo mistrz przegrany we frajerski sposób.
Jeśli Real i Barcelona wygrają wszystkie pozostałe mecze i Real zostanie mistrzem to patrz wyżej, ale przynajmniej walczyli do końca i będę wiedział, że w końcówce sezonu dali z siebie wszystko.
0
Ten gol Valencii to słusznie anulowany?
0
Czysto teoretycznie, zamienilibyście Ter Stegena na Oblaka?
1
@AmigoBlancos Dobra wiadomość, nie chciałbym Cię martwić, ale znam osobiście osobę, która też miała torbiela w pobliżu węzłów chłonnych. Oczywiście operacja musiała się odbyć żeby go wyciąć. Lekarze byli tak niekompetentni i nie sprawdzili czy ta osoba miała chorego zęba i podczas operacji ropa z zęba musiała dostać się do rany po torbielu. Skutek? Nowotwór i rok intensywnego leczenia (chemioterapie) ... Także jeśli masz w pobliżu szyi to wylecz wszystkie zęby.
0
Szukam grafiki przedstawiającej posłów, którzy zmieniali strony (PO, PiS) jak rękawiczki.
5
@Adamski69 Logiczna, obiektywna opinia.
2
Edison Cavani się świetni bawi podczas przerwy. Ostatnio na twittera wrzucił filmik jak strzyże owcę oraz kosą trawę ścina. Kiedyś słyszałem historię, że do jego wioski w Urugwaju nie ma dojazdu innego poza jednym autokarem, który się prawie rozpada.
0
@Odcinkowy Tak, będę i się mnie słuchaj :)
1
@Odcinkowy Toć już skończ nakręcać wszystko od samego początku. Rozumiem, że na początku gdy brakowało piłki to takie tematy przewijały się codziennie, ale teraz?
0
@DaPi Ja byłem na 3 studniówkach i na każdej się dobrze bawiłem :) Alkoholu nie nadużywałem, a porządna zabawa z kolegami z klasy brzmi fajnie
0
@jeyx77x Zabierają Ci kaucję, a jak ona nie wystarcza na naprawę to musisz wyłożyć hajs.
2
@macio_944 Zacząłeś kierunek malarstwo?
6
@Jaca27 Golem z karnego? Piątek miał udany epizod w Genoi i kilka meczy w Milanie, a potem wyszło na jaw, że koleś nie ma techniki użytkowej czy zastawki. Zaraz Herta go opchnie do słabszego klubu i zobaczymy czy tam sobie poradzi.
0
@ksobi Brzmi sensownie, bo właśnie przy hamowaniu i nagłych zwrotach bolało najbardziej.
0
@socha No właśnie obcięte
0
Wczoraj byłem na orliku pierwszy raz od ich zamknięcia i bolą mnie palce od nóg oraz paznokcie. Turfy nie są za małe, bo jeszcze tak pół rozmiaru wolnego miejsca jest. Ktoś ma podobnie? Jaki może być powód?
1
@gorgota A po kablu próbowałeś?
2
@DaPi Athletic Bilbao za to, że opierają się wyłącznie na baskach.
5
@Jaca27 Bo z tego co widziałem to dalej jest za sucho. Eksperci mówili, że żeby wszystko wróciło do normy to musiałoby padać nieprzerwanie przez 3 miesiące.
0
Buty NB z siatką to najgorsze co może być. Kupiłem sobie taki model elegancko z siateczką, po miesiącu siatka przetarta na dużym palcu. Reklamacja nie została przyjęta, odwołanie także. Buty oddałem do szewca, który mi siatkę naprawił i po kolejnym miesiącu siatka odchodzi już z boku butów.
Macie jakieś ciekawe modele butów do codziennego użytkowania?
8
@Pawlak1992 Miałem tak kilka razy. Częściej mam sytuacje gdzie się kimś biję i nie mam siły go uderzyć. Próbuję mu przywalić z całej siły w ryj, ale moje ciosy są takie spowolnione i lekkie.
17
Ciekawa grafika od onetu przedstawiająca 10 wymarłych ras psów:
https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/7zgktkpTURBXy82NGQ2Zjk3MDJiMWU3MjhjYzI4MGE2Yzg3YjBkZDY0OC5qcGeRlQLNAxQAwsM
2
Szpakowski o Bayernie, film złoto
https://www.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=9K8jvgLU3rI
0
@Barcelismo oj tak byczq +1
9
@lucas/catalan Bez dowodów nie nie robić, a domysły to zostawić dla siebie. Komenda przesiedział połowę swojego życia za niewinność, bo ktoś snuł tylko domysły.
Celebryci mają przerąbane pod tym względem, że jakaś kobita oskarży prawilnego celebrytę o molestowanie, a pewnie było tak, że się do niego zalecała, on wykorzystał sytuację i zostawił, a potem ma problemy.
12
@Norkusik Tak szczerze to 50 osób to jest spoko liczba na weselu. Nigdy nie rozumiałem tego, że ludzie zapraszają daleką rodzinę, z którą nie mają kontaktu. Wesele w towarzystwie najbliższej rodziny i przyjaciół wydaje się rozsądną i miłą opcją. Nic na pokaz
4
@MesQueUnClub_87 Popieram. Ja u siebie mam takie dni, że nie mam w co rąk włożyć, bo jest tyle pracy, a potem nadchodzi mały przestój i przez 2-3 nic się nie dzieje to strasznie mi się czas dłuży. Najgorsze jest udawanie, że się pracuje, jest to bardzo męczące.
6
Problemem w Polsce jest to, że wiele osób nie głosuje za kimś, ale przeciw komuś.
Ja w nadchodzących wyborach nie widzę żadnego kandydata, który byłby dobrym prezydentem.