2

@kubix05 i elegancko skakał na skakance

1

@PatrychoO współczucia

1

@PatrychoO drugi raz piecze?

0

Podbijanko
Artykuł sprzed 15 minut, a komentarze sprzed 10 godzin

6

Czy babcia jest starsza, czy młodsza od Lapcia?

0

@arasz1819 Rio Ferdinand z dyńki

14

Ale przecież przebierał się tam Messi, czy Ronaldo

0

To ci Zagłębie, to ci Korona

1

@kubix05 "Jestem barmanem na tym dancingu"

0

@Giwera będzie gdzieś transmisja?

0

@jaras121 a jo sie pytom kaj som Szombierki Bytom?

1

@RosjaninBut kurde, jak już kopiowałeś tekst to mogłeś to "s" dopisać w słowie czau ;-)

15

Przy hiszpańskich sędziach czerwona w co trzecim meczu ;-)

0

Tak z ciekawości @Redakcja , jak wygląda klikalność artykułów o Barca Femeni?

1

@LAMC_10 silny, szybki, wysoki i drewniany

2

@RC28 to nie rządowi żeby doliczać trzecią połowę

10

A gol dla Albacete nie był czasem ze spalonego? Dali jedną, krótką powtórkę i wyglądało jakby głowa strzelca była na spalonym. Barcelonie sprawdzają o pół wkręta, a tu nawet dobrej powtórki nie dali.

1

@kubix05 całe życie drugi

1

@misiulator też bieganie, w tamtym miesiącu 264km

1

@kubix05 Bolo łącznik

1

Parodia westernu z tymi karnymi dla rządowych

1

@Gibbon_FCB nie wiem, znając życie to pewnie z dupy i graliby do usranej śmierci

0

Ten karny dla rządowych prawidłowy, czy naciągany?

5

Wygląda jak Yamal z Temu

0

@tbas rzucił kukurelą jak szmatą

0

@ProMILs a nawet lodzie

0

@Filipem za chwilę

0

Koniec męki Ferrana, ewidentnie nie miał dzisiaj dnia

1

Ferran, mimo gola, ewidentnie dzisiaj pod formą.

3

Ferran odwrotnie niż Samson, im dłuższe włosy tym.jest słabszy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?