aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@kubix05 i elegancko skakał na skakance
1
@PatrychoO współczucia
1
@PatrychoO drugi raz piecze?
0
Podbijanko
Artykuł sprzed 15 minut, a komentarze sprzed 10 godzin
6
Czy babcia jest starsza, czy młodsza od Lapcia?
0
@arasz1819 Rio Ferdinand z dyńki
14
Ale przecież przebierał się tam Messi, czy Ronaldo
0
To ci Zagłębie, to ci Korona
1
@kubix05 "Jestem barmanem na tym dancingu"
0
@Giwera będzie gdzieś transmisja?
0
@jaras121 a jo sie pytom kaj som Szombierki Bytom?
1
@RosjaninBut kurde, jak już kopiowałeś tekst to mogłeś to "s" dopisać w słowie czau ;-)
15
Przy hiszpańskich sędziach czerwona w co trzecim meczu ;-)
0
Tak z ciekawości @Redakcja , jak wygląda klikalność artykułów o Barca Femeni?
1
@LAMC_10 silny, szybki, wysoki i drewniany
2
@RC28 to nie rządowi żeby doliczać trzecią połowę
10
A gol dla Albacete nie był czasem ze spalonego? Dali jedną, krótką powtórkę i wyglądało jakby głowa strzelca była na spalonym. Barcelonie sprawdzają o pół wkręta, a tu nawet dobrej powtórki nie dali.
1
@kubix05 całe życie drugi
1
@misiulator też bieganie, w tamtym miesiącu 264km
1
@kubix05 Bolo łącznik
1
Parodia westernu z tymi karnymi dla rządowych
1
@Gibbon_FCB nie wiem, znając życie to pewnie z dupy i graliby do usranej śmierci
0
Ten karny dla rządowych prawidłowy, czy naciągany?
5
Wygląda jak Yamal z Temu
0
@tbas rzucił kukurelą jak szmatą
0
@ProMILs a nawet lodzie
0
@Filipem za chwilę
0
Koniec męki Ferrana, ewidentnie nie miał dzisiaj dnia
1
Ferran, mimo gola, ewidentnie dzisiaj pod formą.
3
Ferran odwrotnie niż Samson, im dłuższe włosy tym.jest słabszy.