aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kubix05 a na pierwsze danie zupa ogonowa
0
En-Nesyri do Aston Villi
2
@Messiah10 z Piątnicy, no bo skąd
2
@ShawnC broń Cię panie Boże od tego zakupu
1
@RosjaninBut tak bywa
1
@Jonyx najpiękniejsze 2-3 dni, potem babę z dzieciakiem wypisują ze szpitala
2
@Bernard777 odhaczyć nawet
1
@RosjaninBut za niewinność?
9
Pogra jak Guiu.
1
@Douglas https://www.fcbarca.com/132455-znamy-komplet-cwiercfinalistow-pucharu-krola-kiedy-losowanie.html
29
Dawać to Albacete
1
@macio_944 judaszowy uścisk
0
W sumie to Xavi jest wolny
1
@czosnekfcb no, nie miał nosa Pep, że oddał Erica
2
A co twierdzi wileki sparwiedliwy, emerytowany, Mateo Lahoz, on jeden pradę powie.
0
Może jeszcze nie przyjdzie.
0
@Walker epicki to był Dick Black La Festa Andrychów w kobiecej siatkówce.
0
@maroon aha, ok.
0
@maroon tak abstrahując, zakończyłeś po zwrocie "bojówkarze ICE" to skąd wiesz, że dalej było o Trumpie i biednych, dobrych imigrantach?
0
@partymaker to odnośnie Girony, Gironie może się przyda
0
City niech sypnie groszem, stać ich
1
@Eklerek tak zapytam, kto to?
3
@Safrani @kubix05 i tej scenie również Marian Łącz, ojciec aktorki Laury Łącz i reprezentant Polski w piłce nożnej
0
@Geble właśnie co.się stało że tyle doliczył sędzia?
7
@Schoogs ten ze zdjęcia ma 19 lat? Nieźle
1
Pierwszy raz oglądam skoki od dawna i tego typa co komentuje z Błachutem to nie da się słuchać.
3
@urbipl wkur... jak sędziował, wku... jak skończył
1
@kubix05 nie bój, nie bój, wyłączą Ci
2
@kubix05 a wszystko bez pieniędzy to ch...
1
@Frimpong te paski na ramionach są zbędne