0

@BISHBASHBOSH Według mnie sportowcy tak jak każda inna osoba powinni mieć możliwość wyrażania swoich opinii politycznych, bez względu na to jak popularni są.

Akurat w przypadku sportowców ograniczenie jest czysto biznesowe - reklamodawcy nie lubią polityki i kontrowersyjnych tematów.

A to, że miliony dzieci i nastolatków dowiedzą się dzięki Yamalowi o ludobójstwie w Izraelu, to akurat spoko.

0

@BISHBASHBOSH wszędzie jest miejsce na manifestacje polityczne.
Niby czemu mamy zakazywać komuś wypowiadania się na jakieś tematy?

Sam nie uważam, żeby sportowcy mieli jakąś specjalną legitymację do takich tematów, bo zazwyczaj są ograniczeni intelektualnie, ale nie można nikomu tego zakazywać.

38

To mi Yamal zaimponował teraz.
Należy wspierać ofiary izraelskiego ludobójstwa.
Brawo za odwagę.

0

To mógłby być świetny transfer, ale chyb mało realny niestety.
W końcu bylibyśmy groźni na obydwu skrzydłach.

1

@malypuzon no ja nie wiem, jednak bicie się po mordach w klubie na takim poziomie to nie jest oznaka normalności.
To, że Vini tego nie robi, to jednak sukces :)

1

Jednak on okazał się jednym z normalniejszych w Realu xD

5

@damiano2112 Mbappe vs Vinicius to już chyba freak fight

2

Dobry obrońca i pewnie jeden z normalniejszych ludzi w składzie Realu

2

Teraz to już jestem prawie pewien, że Mourinho wróci i dostanie wolną rękę do transferów itd.

14

Vini się okazuje tam jednym z normalniejszych xD

2

Kolejne szachy 5D w wykonaniu Lucho

0

@ShawnC kto wie co wydarzy się przed następnym sezonem :)

1

@Zoker Za Flicka na szczęście też potrafimy grać nieźle z kontry. Chociaż było to widać lepiej w zeszłym sezonie niż w tym.
Ale to raczej kwestia tego, że przeciwnicy ustawiają się bardziej defensywnie, bo już wiedzą co jest grane.

0

@ShawnC De Jong już nie ma pewnej pozycji w pierwszym składzie. Gavi i Bernal go wygryzą.

0

@Aequlibre powinniśmy to wdrożyć natychmiast, szczególnie, że Flick potrafi w pressing

2

@Kgorecki2500 No w sumie prosty patent, ale genialny w swojej prostocie.

1

Widzieliście ten paten Lucho z wybijaniem piłki na aut blisko pola karnego przeciwnika przy rozpoczynaniu gry?

Genialne.
Ile razy zaczynaliśmy normalnie i traciliśmy gole w pierwszych minutach po pressingu przeciwnika.

1

Nazbierali sobie pokemonów to teraz mają.

U nas polityka na szczęście była zupełnie inna. Być może przypadkiem, ale jednak wyszło super. Sama obecność Lewego i Szczęsnego wiele mówi. To są goście, którzy ogarniają ekipę, tworzą atmosferę i mają wysoką kulturę pracy.

Właściwie nie mamy żadnych toksycznych elementów, a jakby ktoś zaczął, to reszta ekipy go szybko ogarnie.

0

W końcu jakiś sukces

0

@buby dokładnie, płacisz górę hajsu, a dostajesz taką pikselozę

7

brzmi jak idealny obrońca na ławkę, a być może do pierwszego składu jak nie będzie transferów

0

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest

3

Łuninowi się Kurtuła włączył

1

Idealnie by było gdyby Lewy został jako rezerwowy/joker, Ferran out, a Osimen ogarnął się psychicznie i przyszedł do nas.

0

Super opcja sportowo, ale pytanie czy on nie zepsuje atmosfery w szatni i nie zepsuje całej dwuletniej pracy Flickowi.

0

@Kapitan9 potrzebujemy lewoskrzydłowego jak tlenu, więc popieram

2

a umie on na lewym skrzydle grać?

0

@Edoss no i wszystko się zgadza, nie wiem o co ci chodzi xD

0

@zbyglu Atleti stawia pół drużyny na swojej lewej stronie, czyli naszej prawej :)

0

U nas oprócz Bastoniego przydałby się ktoś kto zagra na lewym skrzydle i odciąży Yamala.
Bo teraz takie Atleti stawia pół drużyny na lewej stronie, żeby pokryć Yamala i jesteśmy pozamiatani.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?