1

Jakiś Bardagdżi może, Robercik, nawet jakiegoś młodego wpuścić

0

@partymaker z piłką przy nodze to jest topka

1

@Dankho94isback może on wie co się działo w środę ;)

0

Nasi widać, że zmęczeni albo nie chcą się forsować za bardzo.
Athletic szybszy na razie od naszych.

5

@Xxxbarca4ever nie no, nie obrażaj Pan

0

od Lewego nawet w najgorszej formie się tak bardzo nie odbija

0

Sprytnie. Deal za przedłużenie kontraktu zawsze spoko. :)

2

@KrychaFCB też obstawiam, że to tylko gest przed wyborami

0

@Kozinho. może Robercik jeszcze powstanie

1

@Jakchcesz a grał niedawno w jakimś towarzyskim meczu, więc jest w rytmie meczowym.

6

No dobra Ćwiąkała, nie bądź taki niedostępny i dawaj ten filmik

1

@Trupi21 myślę, że Eto też by się słabo odnalazł w dzisiejszej piłce. Jest dużo bardziej fizyczna.

29

No z Lewym byśmy to po prostu wygrali.
Było bardzo dużo okazji i zamieszania w polu karnym, gdzie Lewy czułby się bardzo dobrze.

1

@tomcias10 na ataku to przede wszystkim jest z niego chucherko i nie potrafi się nawet zastawić jak choćby Lewy.

0

W sumie dla wielu kibiców taki mecz jak wczoraj jest dużo ważniejszy niż ten puchar.
Myślę, że nawet marketingowo i finansowo może przynieść o wiele więcej korzyści, bo więcej ludzi będzie chciało oglądać taką Barcelonę.

16

Araujo trochę zrozumiała jak to jest być Lewandowskim i sam był sfrustrowany z powodu braku okazji :)

0

Jak my mogliśmy zagrać aż tak źle w tym Madrycie.

4

Brawo za ten mecz

1

Pedri bez sił robie Sorlota jak dziecko

1

Nawet jak nie wygrają, to świetny mecz.
Nie ma się czego wstydzić.

0

uspokoić grę teraz trochę i atakować

2

W sumie to ja nie wiem jak tam spalonego nie było xD

2

Cubarsi znowu się nie obejrzał do tyłu jak podawał do bramkarza.
To jest komedia.

Co nie zmienia faktu, że to jego świetny mecz.

3

Cancelo też genialny drybling

1

Balde niepotrzebne ryzyko jak zwykle

1

ale śmieszną rozgrzewkę robi Atleti xD

2

Rashford musisz

0

@Toretto ja mówię o Kounde i o jego pozycji, a nie o lewej stronie.
To, że Balde jest słaby to żadne zaskoczenie.

0

Ktoś ma statystykę ile przebiegły obie drużyny?

1

@mr Barca no chyba że tak, to faktycznie da się zauważyć jego brak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?