0

@LAMC_10 Dom z ogrodem na wsi w pobliżu jakiegoś większego miasta, tak żeby nie być zupełnie odciętym od cywilizacji.

2

@Stary77 jeszcze pozwoli, wydaje się, że to kwestia psychy, a nie wieku

2

@zbyglu a Lewy marketingowo jest maszyną do zarabiania pieniędzy

14

@Lisek ale fakt, że ta procedura jest wybitnie głupia, żeby przez tak długi czas nie było oficjalnie prezesa. :)

1

@misterio jeszcze wróci, kwestia psychy

0

@jimmyltd to akurat dobrze, bo psychę łatwo naprawić

0

@Gaucho na Newcastle :)

1

@Jaro1279 niestety

1

Oby Araujo nie potrzebował drugi raz do Izraela jechać, bo tam już lej po bombie zostanie

1

@Litman panie, tu wszyscy młodzi z wyjątkiem Cancelo i Lewego xD

0

Yamal grać musi, pewnie ma to w kontrakcie, więc dobre i to, że tylko 30 minut zagra

2

Po raz kolejny powtarzam, że Cancelo z przodu to jest topka

0

Gil Manzano - Estrabadurczyk

0

Newcastle ćwiczy obronę przed meczem z nami.

0

@Eklerek to serio tak? xD

2

Po wczorajszym meczu to nie wstrzelił się w dobry moment xD

0

@tbas trochę nie ma wyjścia, pierwszym składem raczej nie wyjdziemy.

4

W sumie to nasza obrona się trochę ogarnęła i nawet nieźle zagrała w porównaniu do początku sezonu.

Z obroną z początku sezonu tu by było 0:4 luźno.

1

@Mily-95 jakiś rodzaj treningu na dobicie i może kontrola zmęczenia?

0

@Ryoumen tam powinna rezerwa wyjść, bo wszyscy zmęczeni

0

@joloskyy jest takie powiedzenie, że się bata nie ukręci. Flick nie jest tu niczemu winien.

0

@Mily-95 ale że nasi?

0

W niedzielę to trzeba rezerwowy skład wystawić

0

dobry wynik jak na takie zmęczenie

1

@trolownik no dokładnie i to ci sami co narzekali na wysoką linię xD

2

@malypuzon nie da się tak cisnąć co 3 dni, proste

6

Dobry mecz jak na razie.
Pamiętajmy, że to mecz na wyjeździe i najważniejsze to nie przegrać.

2

No i elegancko, teraz Newcastle

0

Ewidentnie widać poprawę w naszej obronie.
Przeciwnikom trudniej jest tworzyć bezpośrednie okazje.

0

uu, wchodzi kawaleria

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?