0

@Toretto No Cancelo robi robotę na prawej, brak utraty jakości

0

Nikt nie zauważył braku Kounde.

1

@tbas uff, może mu pewność siebie teraz podskoczy i druga połowa będzie lepsza

0

no jest grubo muszę przyznać, dla takich meczów się kibicuje

1

obyście nie żałowali tego Raphy do karnego xD

0

ufff, Atleti na szczęście dzisiaj psuje

0

@turhiay to zdecydowanie, nawet nie próbuj ich porównywać

1

obie setki Atleti po spalonym

0

Rashford za Ferrana koniecznie

1

Ale wrzutka Cancelo, on jest geniuszem pod tym względem

2

no mogłaby być czerwona już, centymetry

0

no jaja jakieś, wygwizdać tego sędziego

0

@JimMorrisonFCB jeszcze 5 musi być

4

Lamine niczym Neymar z PSG

0

Oby wpadł ten pierwszy gol to będzie piekło

0

Halina mam zawał

2

A ludzie chcą Lewego sprzedawać

0

@Criss18Barca taka taktyka Atleti

0

ech, już to widziałem w bramce

0

Oby Balde zagrał mecz życia

0

Fermin TOP mental

0

@The Game 10 Laporta importował z Indii. Nikt nie rozumie co śpiewają, ale jest głośno

0

No niemożliwe.
Zbliżają się wybory i jest doping. :)

3

Wylew w obronie w 3 minucie, a potem jechanie ich 5:1 do końca meczu.

1

W sumie logiczne jest, że będzie remontada, bo żeby awansować musimy zrobić remontadę. Nie ma innego wyjścia.

1

@Herato nie mamy innego wyjścia

0

Oby tylko nie wpadł jakiś Sorlot w 5 minucie

0

@_Synapsy_ jeszcze niedawno grał super zawody, a Raphinha już od jakiegoś czasu nie. Ale jednak tym, który powinien wypaść ze składu jest Ferran, a nie tych dwóch.

0

@konraden no Raphinha po prostu w ostatnich meczach grał piach, więc to normalne, że są wątpliwości. Ale tak po chwili zastanowienia to jednak Rasha bym dał zamiast Ferrana, a nie zamiast Raphinii.

0

Pytanie czy Raphinha jest obecnie w najlepszej formie.
Stawiałbym na Rashforda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?