7

Diaz chyba nie zdaje sobie sprawy co by zrobiła mu lokalna publika 80 lat temu

0

gdyby Deco stał na trybunach to by Diaz to strzelił

1

Bawarskie disco polo na trybunach, no ludzie kochani z taką muzyką nie można wygrać z krulewskimi CF

1

Kompany nie ubrał się na wędkarza i to jego wina

6

Terminator na boisku i poza nim

6

Real Madryt próbujący zmniejszyć dystans do Barcelony w lidze:


1

i od kilku lat na wcześniejszej emeryturze ...

10

Mbappe szybko się podniósł bo zobaczył, że sztab medyczny chce iść w jego stronę i nie wiadomo czy dobrym kolanem by się zajęli

12

farta ma Neuer, że Ter Stegen nie pograł w tej Gironie bo by go wygryzł he he

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Huijsen ma minę jakby reds malinowy nie wszedł zbyt dobrze

0

brakuje Araujo przy boku Upamemacano w tym Bayernie

2

Bernabeu zaraz zacznie po niemiecku śpiewać

1

a Belliś to już w Getafe czy gdzie?

1

@KrychaFCB czyli zaraz Real do niego zadzwoni

2

a Bastoni co tym Włochom ugotował? xD

0

Szwedzi dzisiaj skończą to czego nie skończyli pod Częstochową

1

A jeszcze większy kryminał to niewykorzystanie sytuacji przez Albanię, chyba zwiechę mózgu mieli co ci Polacy odwalają

4

To jest kryminał jak wracała ta obrona

1

No, ale fajnie chłopaki grają towarzyski meczyk, nie ma co się wysilać

1

Znacie jakiś fajny klub w Manchesterze?

3

A pamiętacie czasy jak Araujo mógł odejść do Juventusu?

2

Przestał uderzać w twarz przeciwników i znalazł czas na strzelanie goli

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jaki jest kataloński odpowiednik Choroszczy? Pacjent wam uciekł

1

remis imienia realu madryt

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Araujo jest zmęczony intensywnym sezonem, musi odpocząć

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

taką Barcelone Xaviego zapamiętałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?