aspr1me
Dołączył/a: lipiec 2023
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Cancelo noga rozjebana, ale movement po golu lepszy niż cała reszta na boisku xD
0
Fermin powinien więcej grać, ma ten dryg do piłeczki
5
No zarycz no!!!
0
Zaczynamy zabawę
2
Może Lewemu od tego strzału w głowę coś przeskoczy i zaczynamy wszystko od nowa
4
Lewy jak odbił od kory XDDD
3
Święty Pepie miej ten klub w opiecie
9
Dajcie paczkę trytytek Xaviemu, przyda mu się
2
Eh jeszcze druga połowa a już nie mam czym rzygać.
1
Może uda się w przerwie podmienić Oriola na tego Sandro?
1
Vitor Roque myślał, że przychodzi do Barcelony a trafił do Pogoni Szczecin
5
Vitor Roque po pół roku w Barcelonie: "Xavi orał mną pole"
https://img1.dmty.pl//uploads/201004/1272228978_by_ZychuP_600.jpg
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
To co jutro jakaś wspólna kolacja, poważnie porozmawiają i jedziemy dalej?
0
W tej drużynie nawet Messi w top formie by nic nie dał, nie ma koncepcji
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Wierzę, że przyjdzie nowy trener, zawoła Balde i powie mu możesz być przekotem tylko zmień to i to
3
Roque chyba nie mógł gorzej zacząć nauki europejskiego futbolu xD
5
Xavi jeżeli kochasz Barcelonę to ją zostaw ...
0
Araujo już myślami w Monachium
19
Xavi musi dymać Ankę za to, że pozwala Lewemu grać
0
Raphinia to obok faweli nawet nie przechodził
0
Wygenerowano etykietę zwrotną. Adresat: Madryt
1
Xavi dawaj miskę, będe rzygał
1
Poszukiwany Robert L., ostatni raz widziany rok temu przed wyjazdem na MŚ.
1
Pedri pakuj się
0
Świderski by się przydał
2
Aż dziwne, że Peda trafił w tą piłkę. Nie przesiąkł jeszcze kadrą chyba.
0
@VeB 1899 my też nie możemy na to patrzeć
0
Felix denerwujesz mnie chłopie