aspr1me
Dołączył/a: lipiec 2023
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Grupa F, fajną ekipę zmontowaliście xD
5
Wasze kule też takie rozgrzane?
0
Abidal gotuj coś dobrego
0
A Może z tym Cancelo to chodziło tylko, że będzie lot anulowany?
1
Równie dobrze taki Grabara mógłby grać w Rakowie. Myślałem, że lepsi ci duńczycy xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Rust_Cohle Za Gaviego będziesz odpowiadał jako zbrodniarz wojenny ...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Arys Można wybrać 4 punkty? xD
1
Dobra, jednak ten Cancelo się przyda a jak będzie fikał to go Oriol ustawi i naprostuje xD
7
Trzeba Lewemu posmarować czymś nos to się podrapie i wtedy Ferran sobie pogra
2
@Cvzx jak się uśmiechnie to wygląda jak rekin xd
30
Dzwonili z oceanarium, rekin im spierdzielił
0
Ferran jakimś cudem od 1 minuty i tag #FerranTheShark będzie dziś płonął
0
Trzeba związać łapy Lewemu na następny mecz.
1
Enrique nie podpuszczam cię, ale nie kupisz Fatiego i nie zrobisz z niego Pana piłkarza.
4
Zamieszki na czacieeeee
0
Łapiesz przeciwnika nabijasz nim jego rękę i ez
0
Abde zejdź mi z oczu ...
0
Dajcie Xaviemu zimne piwko do tej kanciapy, cały upocony jest
1
Ferran powinien być już dawno na boisku.
0
Chociaż nie będzie trzeba oglądać przerywników jak im Xavi coś próbuje tłumaczyć xD
1
Zaraz wejdą nasze dwa świry i pewna wygrana 1:0 będzie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Za jakie grzechy oni doliczają tyle minut, żeby takie coś oglądać ...
1
Sędzia to rasista
1
Cancelo - dośrodkowanie, Neymar ... gol gol gol !!!
1
Piłkarze z takimi oczami mają większe szanse na to, że zdradzą swój klub.
https://zapodaj.net/plik-Gle2E0yFEf
0
@Pedri16Future no oczywiście - proste xD