0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Grupa F, fajną ekipę zmontowaliście xD

5

Wasze kule też takie rozgrzane?

0

Abidal gotuj coś dobrego

0

A Może z tym Cancelo to chodziło tylko, że będzie lot anulowany?

1

Równie dobrze taki Grabara mógłby grać w Rakowie. Myślałem, że lepsi ci duńczycy xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Rust_Cohle Za Gaviego będziesz odpowiadał jako zbrodniarz wojenny ...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Arys Można wybrać 4 punkty? xD

1

Dobra, jednak ten Cancelo się przyda a jak będzie fikał to go Oriol ustawi i naprostuje xD

7

Trzeba Lewemu posmarować czymś nos to się podrapie i wtedy Ferran sobie pogra

2

@Cvzx jak się uśmiechnie to wygląda jak rekin xd

30

Dzwonili z oceanarium, rekin im spierdzielił

0

Ferran jakimś cudem od 1 minuty i tag #FerranTheShark będzie dziś płonął

0

Trzeba związać łapy Lewemu na następny mecz.

1

Enrique nie podpuszczam cię, ale nie kupisz Fatiego i nie zrobisz z niego Pana piłkarza.

4

Zamieszki na czacieeeee

0

Łapiesz przeciwnika nabijasz nim jego rękę i ez

0

Abde zejdź mi z oczu ...

0

Dajcie Xaviemu zimne piwko do tej kanciapy, cały upocony jest

1

Ferran powinien być już dawno na boisku.

0

Chociaż nie będzie trzeba oglądać przerywników jak im Xavi coś próbuje tłumaczyć xD

1

Zaraz wejdą nasze dwa świry i pewna wygrana 1:0 będzie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Za jakie grzechy oni doliczają tyle minut, żeby takie coś oglądać ...

1

Sędzia to rasista

1

Cancelo - dośrodkowanie, Neymar ... gol gol gol !!!

1

Piłkarze z takimi oczami mają większe szanse na to, że zdradzą swój klub.
https://zapodaj.net/plik-Gle2E0yFEf

0

@Pedri16Future no oczywiście - proste xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?