6

Mallorca spada z ligi, no ja bym poszedł po Muriqiego. Na pewno zgodziłby sie na role Jokera. Żaden piłkarz z przypadku nie strzela 23 goli w LaLiga

1

Ambasada USA w Kijowie ostrzega o możliwości dużego ataku powietrznego na Ukrainę w najbliższych 24 godzinach. Użyte mają być m.in. pociski balistyczne Oriesznik

2

Al-Arabiya, saudyjskie medium panstwowe: w ciągu najbliższych godzin ogłoszone zostanie porozumienie pomiędzy Iranem, a USA.

Axios: Netanjahu jest zaniepokojony porozumieniem USA z Iranem i naciska na Trumpa by wznowić ataki na Iran.

1

@FcPortoFan1999 Muhammad Ali i nie wiem

4

@FcPortoFan1999 jak w robocie dzisiaj?

0

Mateusz Borek: Aleksander Usyk znajduje sie na podium najlepszych pięściarzy wagi ciężkiej w historii

1

Widzę, że moda na dubajskie juz sie zakończyła, teraz Lotus na czasue

5

@Piotrek1993 odejście z Europy to prawie jak zakończenie kariery

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@PatrychoO te boty sa pod różnymi typami postów na X. Na szczęście (jeszcze) da sie je szybko odróżnić od postów i analiz pisanych przez człowieka. Ale wkurzające to jest

3

Fajnie, ze część presezonu będzie w Europie, bez tych wojaży na drugi koniec świata.

5

Świetny wynik bramkowy, kapitalny bilans trofeów, a przychodził po sezonie pełnym wątpliwości w jakim kierunku pójdzie klub. Piłkarz, ktory swoimi golami pomógł wynieść Barcę z powrotem na szczyt. Ale myślę, że profesjonalizm Lewego i jego chęć wygrywania też wniosła bardzo wiele do szatni, szczególnie jest to bezcenne dla młodych zawodników. Potrzebowaliśmy po latach marazmu takiej postaci światowej klasy w szatni.

Dziękujemy Lewy! To była przyjemność.

0

No to jest najlepszy wybór.

6

Mysle ze jak w przypadku Messiego Laporta cos tam gada, ze chcielibyśmy żeby został (Lewy), ale konkretu żadnego nie będzie. Perspektywa pozbycia sie takiej pensji na pewno jest kusząca dla zarządu. Poza tym niestety, ale poza kilkoma wyjątkami Lewy nie dał argumentów w ostatnich miesiącach żeby w przyszłym sezonie był pierwszym wyborem na pozycji napastnika. Wejście w role Larssona tez go nie interesuje. Tak wiec odejście chyba jest jedyną opcją.

10

No ogólnie jak chce sie grać o 100 pkt to robienie fety 2 dni z rzędu i po 48h grać na wyjeździe to trochę zły pomysł. Tak na przyszłość.

7

To te ukradzione rozgrywki, Perez?


9

A ile ukradziono Barcelonie dziadek? Bo po 5 sekundach juz przyszły mi na myśl 2 mistrzostwa. Za 13/14 i 16/17

0

Tańcz Vini, tańcz. Ta samba Ci się należy.

0

To chyba jest Real Oviedo.

5

Piątek, upadek Realu Madryt i zaczynamy.


0

Co to za kalafiora dali do sędziowania na ten mecz xd

4

Wielu ma bekę z kampanii Barcelony w LM, ale warto zobaczyć, ze od 2014 roku taki Bayern zagrał tyle samo finałów LM co Barcelona. Czyli 1.

0

To oczywiste.


2

Grzej się, pewnego Włocha trzeba wyjaśnić...


5

Dobrze ze PSG nie wygra Pucharu Francji, przynajmniej tryplet obroniony nie będzie. No i tez odpadniecie Bayernu sprawi, ze dalej będziemy na rowni z nimi jezeli chodzi o liczbę wygranych trypletów

6

Mówcie co chcecie ale taki wesoły futbol w 1/2 LM to trochę przesada. Ale w sumie jak skończony Real wchodził jak w masło w ta obronę to co sie dziwić.
Niestety my musimy trafiać na autobusy i nie prędko sie przekonamy co moglibyśmy zrobić z takim Bayernem czy PSG.

7

Co myślisz o tym wojskowym?


3

97-letnia nowojorska restauracja nadal serwuje colę w staromodny sposób.


4

Legia spadek auuuuu

5

Dzisiaj Legia moze wrócić do gry o utrzymanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?