2

@majkiii no i żeby nie skończyli jak Girona po 2 latach. IMO lepiej dla takich klubów zacząć od LE/LKE

3

Ostatnie takiego zesrańsko jak Milan to Borussia z Mainz

6

No to juz po Cremone, w takim razie Milan grać!!!

2

Cremonese zrob dla nas cos miłego

1

@takisobiektos prędzej pyknie go na trawie przy krótszych wymianach niz na mączce

0

Jakby Djokovic wyleciał juz w 1R to by sobie zrobił duzy prezent przed Wimbledonem. To tam ma największą szanse na 25 GS, tym bardziej jak nie będzie Alcaraza.

5

Pierwsze info o referendum na stronach TVP Info o 21:25. Czystej wodzie gratuluję czasu reakcji

3

@urbipl Widzew XD

5

@Comentateiro nigdzie nie powiedziałem, że chodzi mi tylko o miasta rządzone przez ludzi z KO. Bardziej mam na myśli to, ze odwoływanie włodarzy samorządowych w referendach do tej pory bylo "tematem tabu", bo po co, i tak się nie uda itd.

5

@ikar34 Nie. Myśle, że chcą dobrego gospodarza, a z jakiej partii to drugorzędna sprawa.

14

Brawo Kraków. Oby teraz za ciosem poszły inne miasta. Dość godzenia się na marazm.

1

Rosja chce zakończyć wojne z Ukrainą. Jednakże nie da rady tego zrobić dogadując się z Ukraińcami, bo Ci czują sie mocni i są gotowi - poprzez "dronizację" wojny - jeszcze długo się trzymać.

Drugim sposobem jest deeskalacja przez eskalację. Samo ponowne użycie przeciwko Ukrainie Oriesznika to za mało. Uważam, że naturalnym ruchem Rosji będzie rozszerzenie wojny na inne państwa regionu (tak jak zrobił to Iran) - pierwsze w kolejności są państwa bałtyckie. Jednakże nie będzie to lądowe uderzenie jak na Ukrainę, a nękanie państw ciągłymi atakami dronów, czy próby wewnętrznej destabilizacji. To drugie widzimy już w Polsce od kilkunastu dni. Na Łotwie w wyniku napięć do dymisji podał się już rząd.

Ryzyko wybuchu pełnoskalowej wojny NATO z Rosją dalej pozostaje niskie. Ale uważam, że w najbliższych miesiącach nastąpi poważny "incydent" w państwach bałtyckich, być może w Polsce również. Jego celem będzie próba stworzenia podziałów w Europie co do dalszego utrzymywania twardej linii wobec Rosji i dalszego wspierania Ukrainy.

3

Ruch poza barażami. Coś pięknego. Brawo Polonia

1

@Criss18Barca 2-3 lata spokojnie jeszcze w dobrej dyspozycji moze byc

6

Mallorca spada z ligi, no ja bym poszedł po Muriqiego. Na pewno zgodziłby sie na role Jokera. Żaden piłkarz z przypadku nie strzela 23 goli w LaLiga

1

Ambasada USA w Kijowie ostrzega o możliwości dużego ataku powietrznego na Ukrainę w najbliższych 24 godzinach. Użyte mają być m.in. pociski balistyczne Oriesznik

2

Al-Arabiya, saudyjskie medium panstwowe: w ciągu najbliższych godzin ogłoszone zostanie porozumienie pomiędzy Iranem, a USA.

Axios: Netanjahu jest zaniepokojony porozumieniem USA z Iranem i naciska na Trumpa by wznowić ataki na Iran.

1

@FcPortoFan1999 Muhammad Ali i nie wiem

4

@FcPortoFan1999 jak w robocie dzisiaj?

0

Mateusz Borek: Aleksander Usyk znajduje sie na podium najlepszych pięściarzy wagi ciężkiej w historii

1

Widzę, że moda na dubajskie juz sie zakończyła, teraz Lotus na czasue

5

@Piotrek1993 odejście z Europy to prawie jak zakończenie kariery

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@PatrychoO te boty sa pod różnymi typami postów na X. Na szczęście (jeszcze) da sie je szybko odróżnić od postów i analiz pisanych przez człowieka. Ale wkurzające to jest

3

Fajnie, ze część presezonu będzie w Europie, bez tych wojaży na drugi koniec świata.

5

Świetny wynik bramkowy, kapitalny bilans trofeów, a przychodził po sezonie pełnym wątpliwości w jakim kierunku pójdzie klub. Piłkarz, ktory swoimi golami pomógł wynieść Barcę z powrotem na szczyt. Ale myślę, że profesjonalizm Lewego i jego chęć wygrywania też wniosła bardzo wiele do szatni, szczególnie jest to bezcenne dla młodych zawodników. Potrzebowaliśmy po latach marazmu takiej postaci światowej klasy w szatni.

Dziękujemy Lewy! To była przyjemność.

0

No to jest najlepszy wybór.

6

Mysle ze jak w przypadku Messiego Laporta cos tam gada, ze chcielibyśmy żeby został (Lewy), ale konkretu żadnego nie będzie. Perspektywa pozbycia sie takiej pensji na pewno jest kusząca dla zarządu. Poza tym niestety, ale poza kilkoma wyjątkami Lewy nie dał argumentów w ostatnich miesiącach żeby w przyszłym sezonie był pierwszym wyborem na pozycji napastnika. Wejście w role Larssona tez go nie interesuje. Tak wiec odejście chyba jest jedyną opcją.

10

No ogólnie jak chce sie grać o 100 pkt to robienie fety 2 dni z rzędu i po 48h grać na wyjeździe to trochę zły pomysł. Tak na przyszłość.

7

To te ukradzione rozgrywki, Perez?


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?