1

Perez robi ewidentnie Barcelonie na złość. Rok temu kupili już Carrerasa, teraz kupuje Cucurelle.

1

@Borneo ale kto mowi żeby Nawrocka miała byc matka chrzestna xd

1

@LAMC_10 to jest pytanie bardzo trudne

1

@Eklerek Świątek i Hubi juz skończeni, nadchodzi Era Chwalińskiej i Majchrzaka

1

@FcPortoFan1999 przynajmniej wygrał turniej ATP na każdej nawierzchni. Grono aktywnych tenisistow z tym osiągnięciem nie jest szerokie

2

Prime Hubi


2

Szlemowy Nadal 2022...


1

@NeroTFP1 ja też myślałem ze ogarnę Brazylię i Australię o 6:00, ale ciężko. Na Brazylii w 2. Połowie prawie zasnąłem, a na Australię wolałem jednak dalej pospać. Masakra..

0

Co można powiedzieć po nocy?
Brazylia - Maroko: niezły mecz w 1. Połowie, w drugiej Brazylia była bliżej wyjścia na prowadzenie, ale ogólnie remis to zasłużony wynik. Rapha widać, ze wraca po kontuzji, ale dość aktywny był w ataku. Na indywidualnościach mogą zrobić ćwierćfinał, ale nie wiem co dalej. Ten środek pola i pozycja "9" bolą.

Szkocja - Haiti: Haiti pozytywnie zaskoczyło i szkoda, ze nie wyrównali tak jak Katar z SUI. Szkocja wygrała, ale biorąc pod uwagę nastepne mecze uważam, ze 1 gol to moze byc za mało i mogą znaleźć sie w gronie 4 drużyn, ktore nie wyjdą z 3. Miejsca.

Australia - Turcja: dla mnie bardzo pozytywny wynik, Turcja jak na razie kolejny turniej nadmuchany balonik i na razie z potencjałem do dużego pęknięcia - nastepni rywale to USA, a Paragwaj raczej sie ogarnie, bo oni nie są tacy słabi.

Ogólnie jak na razie z europejskich drużyn tylko Szkocja ratuje honor 3 punktami, ktos powie, ze faworyci jeszcze nie grali, ale IMO widać, że zmęczenie europejskim sezonem + trudności z aklimatyzacją dają się we znaki. Zobaczymy jak będzie z postępem turnieju, ale ja tu widzę, że na tym Mundialu moze byc sporo pozaeuropejskich niespodzianek.

2

@ACMaldini3 no to mamy to co 4 lata na euro. 2 nastepne mundiale tez w sumie w normalnych godzinach, tylko Arabia znowu zima

0

@Lionel_Messi10 po co, juz swoje na tym turnieju wygrał. IMO będzie kończył z reprezentacja po tym mundialu

12

Europejskie drużyny jeszcze bez zwycięstwa na Mundialu.

1

@Gibbon_FCB jakaś Szwecja Tunezja myślę ze ma szansę

3

Infantino wcisnął na Mundial 2030 mecze z okazji 100 lecia w Am. Południowej, by pozbyć się jakiekolwiek konkurenta do Arabii Saudyjskiej w 2034. W dobrym świecie Mundial 2030 byłby w Am. Południowej, w 2034 w Europie albo na odwrót. Idąc rotacją kontynentów obowiązującą w FIFA w 2038 Mundial może się odbyć tylko w Oceanii (np. Australia i Nowa Zelandia) albo ponownie w USA - co biorąc pod uwagę stosunki łysego z Trumpem jest to możliwe...

0

@Criss18Barca chodzi o konwersję sygnału telewizyjnego z amerykańskiego NTSC na PAL, ktory jest w Polsce

2

Ale że Shaqiriego nie ma?

2

Czyli będzie jakaś kontrowersja. Marciniak w 2022 a teraz to dwóch roznych sędziów.

0

@Herato w 2016 roku każdy z trzech krajów miał starać sie o organizacje mundialu indywidualnie. W kwietniu 2017 roku jednak zdecydowano sie na połączenie trzech kandydatur

0

@partymaker tu nie ma porównania

1

Mateusz Borek na tym Mundialu kibicuje Argentynie, Francji i Senegalowi.

0

No cóż, gdyby Polska grała na Mundialu to moze nie bylibyśmy najgorsi, patrząc na RPA

3

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Danny Gaucho Curacao czy Haiti akurat skorzystało na tym ze trzech gospodarzy z CONCACAF nie grało eliminacji

0

Ale takie Brazylia - Korea Północna to bym se obejrzał. W ogole co brazole wtedy bułę męczyli w tym meczu xd

1

@Konradowskyy z Afryki nie jedzie Nigeria a jest RPA.

1

@misterio piękny byl to turniej

2

Bramkarz RPA kocik

0

Trump: w weekend możliwe podpisanie umowy z Iranem w Europie. JD Vance będzie przedstawicielem strony amerykańskiej.

5

Jest i muzyczka z GTA V.

0

W przypadku 1. Miejsca w grupie Meksyk zagra 1/16 u siebie i ew. 1/8 finału u siebie. Od ćwierćfinałow wszystkie mecze w USA.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?