barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Perez robi ewidentnie Barcelonie na złość. Rok temu kupili już Carrerasa, teraz kupuje Cucurelle.
1
@Borneo ale kto mowi żeby Nawrocka miała byc matka chrzestna xd
1
@LAMC_10 to jest pytanie bardzo trudne
1
@Eklerek Świątek i Hubi juz skończeni, nadchodzi Era Chwalińskiej i Majchrzaka
1
@FcPortoFan1999 przynajmniej wygrał turniej ATP na każdej nawierzchni. Grono aktywnych tenisistow z tym osiągnięciem nie jest szerokie
2
Prime Hubi
2
Szlemowy Nadal 2022...
1
@NeroTFP1 ja też myślałem ze ogarnę Brazylię i Australię o 6:00, ale ciężko. Na Brazylii w 2. Połowie prawie zasnąłem, a na Australię wolałem jednak dalej pospać. Masakra..
0
Co można powiedzieć po nocy?
Brazylia - Maroko: niezły mecz w 1. Połowie, w drugiej Brazylia była bliżej wyjścia na prowadzenie, ale ogólnie remis to zasłużony wynik. Rapha widać, ze wraca po kontuzji, ale dość aktywny był w ataku. Na indywidualnościach mogą zrobić ćwierćfinał, ale nie wiem co dalej. Ten środek pola i pozycja "9" bolą.
Szkocja - Haiti: Haiti pozytywnie zaskoczyło i szkoda, ze nie wyrównali tak jak Katar z SUI. Szkocja wygrała, ale biorąc pod uwagę nastepne mecze uważam, ze 1 gol to moze byc za mało i mogą znaleźć sie w gronie 4 drużyn, ktore nie wyjdą z 3. Miejsca.
Australia - Turcja: dla mnie bardzo pozytywny wynik, Turcja jak na razie kolejny turniej nadmuchany balonik i na razie z potencjałem do dużego pęknięcia - nastepni rywale to USA, a Paragwaj raczej sie ogarnie, bo oni nie są tacy słabi.
Ogólnie jak na razie z europejskich drużyn tylko Szkocja ratuje honor 3 punktami, ktos powie, ze faworyci jeszcze nie grali, ale IMO widać, że zmęczenie europejskim sezonem + trudności z aklimatyzacją dają się we znaki. Zobaczymy jak będzie z postępem turnieju, ale ja tu widzę, że na tym Mundialu moze byc sporo pozaeuropejskich niespodzianek.
2
@ACMaldini3 no to mamy to co 4 lata na euro. 2 nastepne mundiale tez w sumie w normalnych godzinach, tylko Arabia znowu zima
0
@Lionel_Messi10 po co, juz swoje na tym turnieju wygrał. IMO będzie kończył z reprezentacja po tym mundialu
12
Europejskie drużyny jeszcze bez zwycięstwa na Mundialu.
1
@Gibbon_FCB jakaś Szwecja Tunezja myślę ze ma szansę
3
Infantino wcisnął na Mundial 2030 mecze z okazji 100 lecia w Am. Południowej, by pozbyć się jakiekolwiek konkurenta do Arabii Saudyjskiej w 2034. W dobrym świecie Mundial 2030 byłby w Am. Południowej, w 2034 w Europie albo na odwrót. Idąc rotacją kontynentów obowiązującą w FIFA w 2038 Mundial może się odbyć tylko w Oceanii (np. Australia i Nowa Zelandia) albo ponownie w USA - co biorąc pod uwagę stosunki łysego z Trumpem jest to możliwe...
0
@Criss18Barca chodzi o konwersję sygnału telewizyjnego z amerykańskiego NTSC na PAL, ktory jest w Polsce
2
Ale że Shaqiriego nie ma?
2
Czyli będzie jakaś kontrowersja. Marciniak w 2022 a teraz to dwóch roznych sędziów.
0
@Herato w 2016 roku każdy z trzech krajów miał starać sie o organizacje mundialu indywidualnie. W kwietniu 2017 roku jednak zdecydowano sie na połączenie trzech kandydatur
0
@partymaker tu nie ma porównania
1
Mateusz Borek na tym Mundialu kibicuje Argentynie, Francji i Senegalowi.
0
No cóż, gdyby Polska grała na Mundialu to moze nie bylibyśmy najgorsi, patrząc na RPA
3
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Danny Gaucho Curacao czy Haiti akurat skorzystało na tym ze trzech gospodarzy z CONCACAF nie grało eliminacji
0
Ale takie Brazylia - Korea Północna to bym se obejrzał. W ogole co brazole wtedy bułę męczyli w tym meczu xd
1
@Konradowskyy z Afryki nie jedzie Nigeria a jest RPA.
1
@misterio piękny byl to turniej
2
Bramkarz RPA kocik
0
Trump: w weekend możliwe podpisanie umowy z Iranem w Europie. JD Vance będzie przedstawicielem strony amerykańskiej.
5
Jest i muzyczka z GTA V.
0
W przypadku 1. Miejsca w grupie Meksyk zagra 1/16 u siebie i ew. 1/8 finału u siebie. Od ćwierćfinałow wszystkie mecze w USA.