barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
Misiaczek. Kto wie, ten wie
0
@BHAFCB Rządowi + zajezdnia + zero aury
7
Komentarz usunięty
6
Wszystkiego najlepszego dla Mateusza Borka!
4
@TR3YWAY Bułka z marketu nigdy nie będzie GOATem. Przykro mi.
1
@Adi123456789 musi przejść drogę Ronaldo czyli zostac "9", po 30tce zatraci szybkość. Ale to nie będzie poziom Cristiano
2
Wenezuela, teraz Nigeria. Kartele i obrona chrześcijan. Wspólny mianownik? Ropa naftowa... ;)
0
Pierdyliard karnych
1
We're so back!!!
0
Najlepszy piłkarz na świecie.
0
@maroon Interes Polski ważniejszy niż Wenezueli. Niestety, takie czasy ;)
0
@Destroyer_of_Worlds przez wojnę odpadają 3 stadiony, które mogłyby zorganizować finał LM: Łużniki, Stadion Olimpijski w Kijowie i stadion w St. Petersburgu
6
@thorin Ani PiS, ani PO nie mają wpływu na wielkich graczy, bo politycy tych partii żyją w świecie, który już nie istnieje. Za granicą to widzą i traktują nas jak frajerów, którym można wciskać kit o przyjaźni i obronie wartości.
3
Haha co ten człowiek pier... PiS opowiada się za Pax Americana w wielkim 2025 roku, sprowadzając rolę Polski do zderzaka amerykańskiego imperium i walki o interesy Ameryki, a nie Polski. I to ponoć ma gwarantować Polsce suwerenność i niepodległość.
Dwójka z przodu w sondażach zostanie na dobre. Tusk zaciera ręce, bo im bliżej wyborów, tym większe prawdopodobieństwo rozpadu w PiS. Kaczyński, Błaszczak i inni BMW biegną na ścianę.
1
Dostęp Zachodu do wenezuelskiej ropy może być gamechangerem. Największe złoża na świecie, szejki mogą się schować. Cena baryłki poleci mocno w dół, co zaboli Putina o wiele bardziej niż wszystkie sankcje.
0
@Transu96 za mało
0
To jest jakaś kpina by zrobić tak wolny kort na Mastersie
0
@Gibbon_FCB Honest Barca fan. Jak Kręcidło. Najgorszy typ
5
To juz jest koniec.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@blakkudium No ale tak to nie będzie wyglądać.
2
@partymakerTVN nie oglądam, Wyborcza nie czytam, PO nie głosuję, Dawtona nie kupuję
5
@partymaker Nie chcieli o tym mówić, bo sami są w tym po części utopieni. Dawtona, Trzaskowski, itd. Po prostu POPiS, rak III RP.
0
@Comentateiro to była prowokacja. Przygotowana akcja
11
@macio_944 po co w ogóle premier takie rzeczy komentuje?
0
@mekston Ma swoje argumenty
0
@gumaz Nie, uważam ogólnie, że będzie jedna lista koalicji w 2027. Kiedy w 2023 to nie miało sensu, za 2 lata może mieć. PSL i PL2050 zostaną skonsumowane, może będą jakieś odłamy, ale nic nieznaczące. Pytanie tylko co z Lewicą
2
@spiderman1899 Odpowiednia kobieta nigdy nie jest obciążeniem dla mężczyzny, ba, ona sprawia, że stajesz się lepszą wersją samego siebie.
Wnioski wyciągnijcie sami.
3
@D10SLEO PiS idzie na stabilne 25% za 2 lata. Telus jak i Bochenek to BMW, takich potrzebuje Kaczdogan by trzymać się u władzy w partii.
8
@Karol145 Ćwiąkała przyznał, że gdyby Ronaldo wygrał Mundial to postawiłby go nad Messim.