barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Uukasz_93 tak właśnie wygląda Polska 2025, po co się uczyć i tracić czas, jak kasjerka w Lidlu za chwile zarobi na rękę tyle samo co spedytor z dwoma językami. Ale dwudzieste PKB na świecie
0
Djokovic przyaktorzy i wygrał w ostatnim secie? Lol :D
0
Polacy są oburzeni. Za dużo o Legii w Mocy Futbolu.
0
Jordanescu? Ale przecież widzieliście co zrobił z Rumunami na Euro 2024. Rozjechali Ukraińców, walka z Belgami. Tak Mati Borek go zachwalał. I to wszystko ma się po prostu skończyć?
1
@Popitek12 Polska vs RFN i powtórka meczu na wodzie/
4
Był gimmick na Mbappe, jest na Yamalu. Zobaczymy na ilu dniach stanie licznik
https://x.com/Has_LYscoredafk/status/1974827434563248514
2
akcent - pragnienie miłości
0
@mekston zobaczymy jeszcze jak w Paryżu dostanie cakewalk
4
I chcę Cię bardzo i nie mogę chcieć
I mieć chcę Ciebie i nie mogę mieć
I dawać wszystko i nie mogę dać
I brać chcę miłość i nie mogę brać
1
@fart Czesiek wolny, zadaniowiec.
4
@Hosh w Warszawie tylko Polonia
0
@FcPortoFan1999 Może Czesiek?
0
Koniec Legii .
4
@partymaker ten człowiek niczym się nie wyróżnia, Cubarsi posyła więcej ciekawych piłek do przodu niż on. Robi wszystko poprawnie, ale nie daje niczego ekstra. Więc nie ma żadnego powodu by miał zarabiać takie pieniądze
0
Najwięciej tytułów w roku kalendarzowym od rozpoczęcia ATP Tour:
Federer, Muster - 12
Djoković, Nadal - 11
Murray - 9
Sinner - 8
Alcaraz - 8*
0
@JanuszKorwinMikke i za Yilidiza na lewym skrzydełku...
0
@Mixtape Misiury z Mourinho do tego nie dopuszczą.
0
@FcPortoFan1999 z głowy Oskarze czy googlowałeś?
0
Patologia na Reymonta.
0
@Eklerek Śliczna jest, nie powiem.
0
Nie no czuć ten zbożowy aromat w głosie Borka. Haha, telewizja publiczna, jaki upadek xd
4
@arasz1819 w polskich mediach są prawie sami Madryle
0
@BorzyKrzys noo jest przystojny
0
Ciśnie Wisełka! Mniejsze zło musi wygrać
1
@FcPortoFan1999 @mekston Djoković to bierze i tyle. Tenis umarł
0
@FcPortoFan1999 z cytrynką!
0
@FcPortoFan1999 Ciekawe co wjechało, może rosołek...
0
Borek wczoraj zachlał w Dębicy, a już dzisiaj na Reymonta. Ciekawie czy zdąży na Moc Futbolu...
2
2:0 Górnik ahahhah!!!!
0
@FcPortoFan1999 mecz przyjaźni :rzyg: