barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Kiedy upada Alcaraz, upada tenis.
1
@tbas no i dobrze, znowu człowiek poczuje sie 12 lat mlodziej
3
Rafael Nadal wygrał 52 półfinałów z rzędu turniejów rozgrywanych na mączce.
Sopot 2004 - Roland Garros 2014. GOAT.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mekston a Dubai d'Or kto wezmie?
0
@Jarema2000 do tej za rok.
0
Są różne zdania. Jest jeden Borek. Dobranoc.
https://x.com/dawid_dadu/status/1970231934233235721
1
Lotnisko w Kopenhadze zostało tymczasowo zamknięte z powodu aktywności "kilku dużych" dronów
1
A co Rambla powie na to?
0
Takie są fakty. Rolę "Złotej Piłki" od kilku lat przejęło Dubai d'Or.
1
Fabrizio Laporta. That's it.
0
Gra jest skończona.
2
To będzie katastrofa
1
@Encore no prawda jest taka, że Rashford ma sufit bardzo wysoko.
1
Żałoba w Canal+. Przykre obrazki.
1
Czekamy na trzeci najwiekszy comeback w historii
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Fantastyczny Chłopiec i Real też by miał w czapę, ale UEFA nie pozwoli na to by znowu wypadli poza TOP 8
0
When Rafael Nadal owned Jannik Sinner at Roland-Garros.
0
@Criss18Barca kiedyś by człowiek powiedzial ze Libii, ale czasy sie zmieniły
1
Ręką Militao? To nie jest karny
2
No to się musiało tak skończyć.
0
Kręcidło i Rudzki na majku, nie zrobicie tego Canal+, prawda?
0
No i wszedł kuponik na samobója komuś z rodziny :]
4
Koniec MediaMarkt, jaki wszyscy znamy. Chodzi o Chińczyków.
1
No i git, bardzo fajny stadion. Szkoda, że nie ma kilku tysięcy więcej miejsc
1
3 lata temu Roger Federer ogłosił koniec kariery.
0
@JohnKennedy 2:17 peak cinematography
1
Co sądzisz o tej scenie? @JohnKennedy
0
Nie wracajmy już na Olimpijski. Szkoda, że Johan Cruyff nie ma kilku tysięcy więcej miejsc