0

@Arden a kto powiedział że nie jestem? :]

6

Trump dał taki warunek żeby wprowadzić sankcje, że jest on niewykonywalny, a przez to całe sankcje. Trump dobrze wie, że Słowacja i Węgry nie zrezygnują z ruskiej ropy, więc nie będzie możliwości wprowadzenia sankcji. Oczywiście w narracji nie Trump będzie winny tylko Europa.
A w ogóle prawda jest taka, że USA nie chce sie mieszać w żadną eskalację. Zobaczymy to w najbliższych tygodniach czytając nowa strategię obronną USA.

0

@Arden zobaczymy jeszcze przez noc. Moze to byc rozgrzewka tylko

10

Niestety trzeba sie przygotowac na to, że takie alerty mogą stać sie codziennością. Sparaliżowanie normalnego życia w wschodniej Polsce, ale bez bezpośrednich atakow, a przez niepewność, byłoby naturalną eskalacją wojny hybrydowej

0

Chiny dały zielone światło Rosji. USA w rozkroku. Europa z planem zbrojenia, ale spóźnionym o lata. Do gorącego konfliktu jeszcze daleko, ale granice hybrydowej wojny będą przesuwane.

1

Wszyscy dyskutują o czerwie a RSSS i tak tego nawet nie zremisuje xd

6

@tomek8756 oczywiście rosół

2

To koniec. Małysz ogłosił wiadomość całemu światu. "Nie ma pieniędzy".

6

Taka prawda.


1

@RozowaPantera Był i ponoć dalej jest.

0

@RozowaPantera Niestety.

4

Powiedzcie mi który kibic Barcelony założy koszulkę Realu i jeszcze będzie z nią pozował na zdjęciach? To tak do myślenia. Przed weekendem. Ligowym.


3

Ciężko w to uwierzyć, ale to prawda.


0

@JohnKennedy Pod względem politycznym Brazylia czy RPA też były słabe.

0

@BorzyKrzys Dua Lipa czy Alexandra Saint Mleux Redaktorze?

0

@JohnKennedy No jest rakietą.

0

Ona wygląda jak Roger Federer 2017.

0

Games gone .

1

@Encore aura .

4

AC Pajace
FC Po Nalewce

4

Poderwanie myśliwców, wszystko fajnie, ale nie daj Boże na dłuższą metę taki sposób obrony jest zbyt drogi do utrzymania. Takie są realia asymetrycznych konfliktów. Potrzeba tańszych środków obrony na takie drony


5

Dobry wieczór.


0

@gumaz 2x super combo i chyba można sie napchać

4

A tutaj ładne nawiązanie. Zabrakło tylko Kanady :)


5

Chore.

0

@FcPortoFan1999 i myślę, że za rok też będzie too strong. Se jeszcze poczekamy

1

@mekston zasłużenie

2

CARLOS ALCARAZ MISTRZEM US OPEN 2025!!1

0

Sinner za słaby serwis dzisiaj, a warunki teoretycznie mu sprzyjają. Bez 1. podania Alcaraz superior w wymianach

2

@Eklerek Alcaraz ma na niego sposób na hardzie, ogólnie ma na niego sposób. Jak Nadal na Feda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?