1

@Sulimo polecisz ten telefon ?

0

@APTAPT pytanie ile to jest 40 procent pensji

0

@xvcWinterSoldier Klasyczna Barcelona, może jakoś to będzie.

0

@Safrani Kounde co nie grał na stoperze od kilku lat ;)

3

W ogóle nie wiem jak mając parę stoperów Martin Cubarsi my myślimy o sprawdzenie Cancelo. Ja wiem, że oni grają z sercem ale nie bądźmy naiwni, każdy poważny rywal w LM będzie wjeżdżał w nas jak chłopaki na dyskotece w Mariole.

3

Cancelo jak dobrze pamiętam nie pokazał u nas nic i niby co ma teraz zrobić? Zdecydowanie wolałbym jakiegoś solidnego stopera.

0

@clyde jak tyle kasy to ładuj w Dior Fahrenheit

2

Mass Effect trylogia, tak czy nie ?

0

@Sulimo o ile znam ten serię to 3-6 to jest to samo.

0

Tak człowiek sobie patrzy na Ole Ciupe i się zastanawiam, jak to jest opierać całe swoje życie na dupie i cyckach.

0

@clyde jestem w połowie

0

Kingdom Come 2 w końcu na sensownej promocji w PSStore, może to ten moment by zaatakować...

0

W nowym roku życzę Wam abyście po prostu byli szczęśliwi bo co więcej.

0

@Elvisek bez niego to finał przed TV

0

@Rifek Ma taką samą łazienkę 5m2. Liczę 1km2 powierzchni podłogowej. Nie liczymy powierzchni ścian, sufitów itp. Majster liczy za M2 podłogi.

13

@BulaKG Zawszę pamiętam i nawet konia nie walę w Sylwestra, wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

1

@Bykunn Wiesz po prostu mam dylemat bo robota u mnie za cały remont to będzie 40 k. A sąsiadka miała jakiś tam dwóch polecanych majstrów co wzięli za samą łazienkę 5 M2, 30 k za robotę. Więc ciężko mi to sobię wszystko przeliczyć.

0

Witam, może jest tu jakiś majster lub osoba która robiła remont. Czy cena 1k za M2 robocizny w dużym mieście jest w normie czy duża/mała? Majster powiedział mi, że tak sobie liczy. Wchodzi w to każdy rodzaj prac od płytek, po elektrykę i hydraulike. Robimy kompletny remont i się zastanawiam czy taki sposób liczenia za pracę jest uczciwy.

0

Też w ostatnich miesiącach na Eleven 4k macie takie jakby spadki FPS-ow ? Wymieniłem ostatnio kabel HDMI ale bez różnicy i się zastanawiam czy tego wina i szukać jeszcze jakiegoś lepszego/szybkiego czy takie problemy są po ich stronie?

4

@Unbe 200 milinów premi to się boje zapytać ile ona zarabia rocznie.

0

Nie dziwię się jak pod prysznicem doznał kontuzji Christensen. Jak gra to nad wyraz dobrze ale chyba jest zbudowany z papieru.

0

Karaś to ma fuksa , że doznał kontuzji i ostatecznie nie zawalczył z AJ. Przecież to mogła być masakra na miarę Pudzian-Najman. Że ktoś w ogóle wymyślił taki pojedynek.

0

"rzeczywistości ciągłej sprzedaży. Gdzie "być" przestaje cokolwiek znaczyć."
Dziś te słowa Myslovitz wybitne pasują do otaczającego nas świata. Wszystko jest na sprzedaż.

0

Papszun wydaje się być takim gościem mającym pieczątkę jakości. Zobaczmy jak to wyjdzie.

4

@mordini123 jedna z najbardziej ikonicznych bramek z el clasico

0

@derus 942 zł dokładnie

1

@juarez Raczej kiepsko strzelasz. Mówię o twardych liczbach które można znaleźć w necie.

0

@gaucho104 Trochę gadasz głupoty bo największy problem z alkoholizmem mamy teraz. Pijemy na głowę 2/3 razy tyle czystego alko co za komuny. Na czym opierasz zdanie,że 30 lat temu było najgorzej? Bo tak Ci się wydaje?

1

@Chada Są te tacy jak jak, ja którym te trunki zabrały rodziców i zmarnowały dzieciństwo. Pozdrawiam.

27

@Ojciec5tkidzieci Wiadomo, chorym i pijanym łatwiej się rządzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?