0

Yamal gadał swoje przed meczem i zebrał za to karę. Kto sieję wiatr zbiera burzę i myślę, że nikogo zachowanie piłkarzy Realu dziwić nie może. Mnie za to dziwi jaki przestraszony był Yamal na boisku .

0

Zagraliśmy gówno i nie zasłużyliśmy na nic no ale nie oszukujmy sie aktualnie personalnie leżymy i na więcej nas nie stać. No a gol po ewidentnym faulu na Cubarsim. Nic nam nie sprzyjało dziś.

0

Prędzej zostanę księdzem niż Real dziś 3 punkty zdobędzie.

1

@macio_944 i kiedy to ulepszenie na PS5 ?

2

Wiem, że Cubarsi kiepski ma ten sezon ale kompletnie nie rozumiem wpychania tutaj na siłę Araujo. Spoko, strzelił ostatnio gola ale czy pamiętasz tacie poprzedni jego fatalny występ z Sevilla ? Obojętnie jaki składem wyjdziemy to w obronie będą kłopoty prawdopodobnie.

0

Oby Yamal ich dziś ładnie urządził, będzie boleć dwa razy bardziej.

7

Dobrze jest jest mieć małe dziecko, wtedy zmiana czasu Cię nie obchodzi, śpisz zawszę tak samo mało.

3

Lance do boju, szable w dłoń, Madrycioka goń, goń, goń!

0

@Derpowsky nie zauważyłem problemu nigdy z C+.

2

@pt9 legancki fiolet

2

Nie ma Rafy, nie ma Lewego i Yamal też w formie nie optymalnej. Naprawdę boję się w tym momencie i o przód i o tył. Jeśli pomoc nie będzie gonić Realu to po ptokach.

5

Przez takie występy jak wczoraj Lecha nigdy ekstraklasy ani samego Lecha nie będę traktować poważnie. Dużo kasy, stadiony po 40 k a jadą gdzieś w pizdu i dostają oklep. Fajnie, że w jakiś tam rankingach nie jesteśmy ostatni ale jakoś mnie to nie przekonuje.

1

Real jak to Real w sumie wygląda tak samo jak zawszę. Bardziej nurtuje mnie pytanie ile my jesteśmy w stanie dać dobrej piłki w niedzielę. Liczę, że Flick wygra doświadczeniem i umiejętnościami nad Alonso.

1

@esem91 a Juve nie odbija Realu ? Daj spokój, podjedziemy na SB i zrobimy swoje, jak prawie zawsze.

5

Juve robi eksperymenty z trenerami, Motta teraz jakiś Tudor. Na litość boską, we Włoszech to trzeba stawiać na Allegriego i tyle, zawszę wyniki będą.

28

@juarez no nie kurwa, bardzo miłe były. Ciekawe czy ty w tej sytuacji byś nie spanikował a co dopiero dziecko.

0

Desire Doue ale to jest fajny piłkarz. Oby nasz Yamal też tak się rozwijał i utrzymywał poziom.

4

@Eklerek dobrze, że do Realu nie poszedł.

0

@reloaded Tylko większość meczy gdzie jest jeden mecz to najlepsi grają z kelnerami, więc kto by to oglądał.

0

@barcanawieki nie wyłożymy 30 mln, może będzie jakaś zabawa w kolejne wypożyczenia itp.

9

@Roobo jak wiele produktów, podnoszą cenę a dodatkowo zmniejszają gramaturę. Kawa z 500g na 400. Czekam aż ludzie zaczną kupować tylko to co naprawdę niezbędne i skończy się dojenie a wielu tego typu zachłannych firm padnie na mordę.

2

@MessiForeverTheBest Żyje i jest w wieku @Comentateiro

0

Robert Więckiewicz, jaki to jest zajebisty i autentyczny autor.
PS. Polecam wszystkim serial Minuta Ciszy.

0

Na klasyk wróci Arnold lub Carvalaj? Real ma takie drewno w pomocy, że musimy ich wypunktować.

0

@LeoMessiiBarcaPepa Generalnie dawno nie było klasyku gdzie obie ekipy były w gazie no ale każdy mecz to widowisko bez wyjątków.

0

@Konradowskyy wstawanie nigdy nie jest przyjemne.

0

No to co, pozostaje nam w tej paralitycznej formie i tak dać lekcję Realowi co ich najbardziej zaboli. Obawy mam największe ze strony Yamala. Jesteśmy w takiej sytuacji, że tylko dzięki jego błyskowi jesteśmy w stanie wygrać wielkie mecze no a chłopak ewidentnie głowę ma gdzieś indziej w tym sezonie.

2

@Sysia11 Chłop został sprzedany przez Real czy w jakiś łatwy i tani sposób mogą go sprowadzić spowrotem ? Co jak co ale martwi mnie ten gość.

0

United to jest taka dziwna ekipa. Grają gnój od kilku lat a jak przychodzą mecze z czołówką to nagle z dupy potrafią zdobyć 3 punkty.

0

@Bernard777 W ogóle on coś strzelił w tej PL ? Bo taki miał być killer o coś cicho o nim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?