bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Silient Hill 2 Remake od 21 października w PS Plus Extra. Mocny miesiąc u niebieskich, najpierw The last of US 2 Remastered, Alan Wake 2 i teraz Silient Hill 2.
26
Chciałbym wrócić do czasów gdzie gry komputerowe mnie cieszyły. Dziś jest sprzęt, są gry a po całym dniu, człowiek już o 21 nie ma ochoty na nic. Dobranoc.
1
@Eklerek wygląda na tym zdjęciu jakby miał 2 metry
1
@blakkudium tak, byłem mikrofonem
0
Problem jest też taki , że w pomocy wyglądamy tak jakbyśmy grali w 2 nie w 3. No generalnie nie sądziłem, że to powiem ale posypaliśmy się w każdej formacji. Do momentu aż w pełnej dyspozycji nie wrócą Balde,Rafa i Yamal to chyba nie ma co liczyć na cuda.
0
@korni20 Plan jest taki, że wszyscy gotowi oprócz Gaviego, co pewnie w tym sezonie nie zagra w ogóle.
1
W ogóle te karne to jest niesamowite, każdy kto miał okazję kopać doskonale wie jak duża jest bramka a jak blisko to 11 metrów. Niesamowite jak presja niszczy najlepszych piłkarzy.
0
@szela1899 w tamtym czasie nawet fabregas się nie przebił w pomocy Barcy
5
No i niestety Wojtek przegrywa swojypierwszy mecz w La Liga, oczywiście popełnił błąd przy 4 golu ale absolutnie nie rozumiem jazdy po nim. Wszystko mu ładowali z 5 metrów do pustaka,. zaliczył kilka bardzo ważnych interwencji.
0
@RosjaninBut Tylko my za bardzo nie jedziemy na nim bo jak kojarzę to Yamal w tym sezonie chyba jeszcze nie był gotowy na 100 %, ciągle jakieś kłopoty.
0
@Ghandi Lewy i tak mam zajebistą skuteczność z karnych.
0
Nie chcę tutaj wróżyć już w październiku bo duży kryzys mieliśmy w pierwszym sezonie w listopadzie/grudniu ale jestem po stronie opinii, że poprzedni sezon to był taki typowy efekt nowej miotły i po prostu wszystko nam zagrało. Chciałbym się mylić ale patrząc na to jak wyglądamy na boisku to naprawdę ciężko mi uwierzyć w jakieś przebudzenie. Na papierze wszystko wygląda ciekawie z wychodzimy na taką Sevillę i gramy najgorsze 45 minut w erze Flicka. Czy to efekt mocnego treningu fizycznego, który przyniesie efekt w najważniejszych momentach? Bardzo bym chciał.
0
@ElKamil Na szczęście nie jesteś Flickiem.
1
No nic, bądźmy szczerzy, porażka 5-2 Realu z Atletico to nasz największy sukces w tej części sezonu.
1
Ale nas dymają po kontrach, prawie każdy.
0
A to co Wojtek dziś wybronił to zapomnieli ?
0
Araujo chyba wiadro yerby wypił taki elektryczy.
8
Fajna mamuśka na trybunach.
0
@KidusFCB nie wiem czy tak nisko jest śnieg.
0
@fcbarcafan19 Mówisz o piłce nożnej? Dwie wchodzą bezpośrednio.
0
@Ryse Wiesz, rozumiem, że mogą kręcić na tych 48 innych dodatkowych opłatach co masz na rachunku no ale typowo mam większe zużycie wykazane.
0
@KmN No nie wiem, ale ciągle się coś buduje na każdym kroku więc jakoś to luzie kupują. Widocznie bogatych jest stosunkowo dużo.
0
Myślcie, że energetyka może robić człowieka w uja ? Za ostatnie dwa miesiące mam sporo większe zużycie prądu niż wcześniej, mimo, że to był okres wakacyjny nie w sumie mówiąc 2 tygodnie nas w mieszkaniu nie było. Oczywiście nie będę tego reklamował bo to kwestia max 50 zł jednak trochę mnie to niepokoi na przyszłość, trza obserwować rachunki.
2
@BulaKG Dobra robota, też od 4 miesięcy regularnie wróciłem do biegania po latach przerwy. Kiedyś ze spokojem potrafiłem zrobić 18 KM na spokojnym niedzielnym treningu, dziś robię 6 KM tempem 6:50 ale jest co raz lepiej. Pozdrawiam i życzę wytrwałości.
1
@furiat25 niby tak ale oni mają tyle szybkich koni, że naprawdę to się nie dzieję. Osobiście uważam, że poprzedni sezon to był taki nasz dzień konia i była realna szansa na tryplet, która szybko się nie powtórzy.
4
Yamal jest świetny ale gdyby tak jak Messi wstawał z murawy i brał piłkę po każdym faulu bez zbędnego gadania to byłby jeszcze lepszy.
0
@bart_azz Do lat nie mamy szybkich, silnych i dynamicznych obrońców. Blade to jakaś nadzieja, że coś się ruszy na tym boku.
0
Muszę przyznać, że absolutnie mnie sprawdziła do parteru drużyna PSG. Nigdy bym nie przewidział takiej dysproporcji między tymi drużynami tym bardziej, że zagraliśmy naprawdę solidnym składem. Chyba brak Balde w formie był najbardziej odczuwalny. Ciężko będzie o LM.
0
@kemyt1995 efekt chyba sam widziałeś
2
PSG ma kadrę szeroką jak sam skurwysyn, aby z nimi rywalizować to trzeba wykorzystać każdą setkę a okazję mieliśmy doskonałe co najmniej 2. No i ten Olmo co nie daje więcej niż Fermin a kosztował kupę kasy.