0

Silient Hill 2 Remake od 21 października w PS Plus Extra. Mocny miesiąc u niebieskich, najpierw The last of US 2 Remastered, Alan Wake 2 i teraz Silient Hill 2.

26

Chciałbym wrócić do czasów gdzie gry komputerowe mnie cieszyły. Dziś jest sprzęt, są gry a po całym dniu, człowiek już o 21 nie ma ochoty na nic. Dobranoc.

1

@Eklerek wygląda na tym zdjęciu jakby miał 2 metry

1

@blakkudium tak, byłem mikrofonem

0

Problem jest też taki , że w pomocy wyglądamy tak jakbyśmy grali w 2 nie w 3. No generalnie nie sądziłem, że to powiem ale posypaliśmy się w każdej formacji. Do momentu aż w pełnej dyspozycji nie wrócą Balde,Rafa i Yamal to chyba nie ma co liczyć na cuda.

0

@korni20 Plan jest taki, że wszyscy gotowi oprócz Gaviego, co pewnie w tym sezonie nie zagra w ogóle.

1

W ogóle te karne to jest niesamowite, każdy kto miał okazję kopać doskonale wie jak duża jest bramka a jak blisko to 11 metrów. Niesamowite jak presja niszczy najlepszych piłkarzy.

0

@szela1899 w tamtym czasie nawet fabregas się nie przebił w pomocy Barcy

5

No i niestety Wojtek przegrywa swojypierwszy mecz w La Liga, oczywiście popełnił błąd przy 4 golu ale absolutnie nie rozumiem jazdy po nim. Wszystko mu ładowali z 5 metrów do pustaka,. zaliczył kilka bardzo ważnych interwencji.

0

@RosjaninBut Tylko my za bardzo nie jedziemy na nim bo jak kojarzę to Yamal w tym sezonie chyba jeszcze nie był gotowy na 100 %, ciągle jakieś kłopoty.

0

@Ghandi Lewy i tak mam zajebistą skuteczność z karnych.

0

Nie chcę tutaj wróżyć już w październiku bo duży kryzys mieliśmy w pierwszym sezonie w listopadzie/grudniu ale jestem po stronie opinii, że poprzedni sezon to był taki typowy efekt nowej miotły i po prostu wszystko nam zagrało. Chciałbym się mylić ale patrząc na to jak wyglądamy na boisku to naprawdę ciężko mi uwierzyć w jakieś przebudzenie. Na papierze wszystko wygląda ciekawie z wychodzimy na taką Sevillę i gramy najgorsze 45 minut w erze Flicka. Czy to efekt mocnego treningu fizycznego, który przyniesie efekt w najważniejszych momentach? Bardzo bym chciał.

0

@ElKamil Na szczęście nie jesteś Flickiem.

1

No nic, bądźmy szczerzy, porażka 5-2 Realu z Atletico to nasz największy sukces w tej części sezonu.

1

Ale nas dymają po kontrach, prawie każdy.

0

A to co Wojtek dziś wybronił to zapomnieli ?

0

Araujo chyba wiadro yerby wypił taki elektryczy.

8

Fajna mamuśka na trybunach.

0

@KidusFCB nie wiem czy tak nisko jest śnieg.

0

@fcbarcafan19 Mówisz o piłce nożnej? Dwie wchodzą bezpośrednio.

0

@Ryse Wiesz, rozumiem, że mogą kręcić na tych 48 innych dodatkowych opłatach co masz na rachunku no ale typowo mam większe zużycie wykazane.

0

@KmN No nie wiem, ale ciągle się coś buduje na każdym kroku więc jakoś to luzie kupują. Widocznie bogatych jest stosunkowo dużo.

0

Myślcie, że energetyka może robić człowieka w uja ? Za ostatnie dwa miesiące mam sporo większe zużycie prądu niż wcześniej, mimo, że to był okres wakacyjny nie w sumie mówiąc 2 tygodnie nas w mieszkaniu nie było. Oczywiście nie będę tego reklamował bo to kwestia max 50 zł jednak trochę mnie to niepokoi na przyszłość, trza obserwować rachunki.

2

@BulaKG Dobra robota, też od 4 miesięcy regularnie wróciłem do biegania po latach przerwy. Kiedyś ze spokojem potrafiłem zrobić 18 KM na spokojnym niedzielnym treningu, dziś robię 6 KM tempem 6:50 ale jest co raz lepiej. Pozdrawiam i życzę wytrwałości.

1

@furiat25 niby tak ale oni mają tyle szybkich koni, że naprawdę to się nie dzieję. Osobiście uważam, że poprzedni sezon to był taki nasz dzień konia i była realna szansa na tryplet, która szybko się nie powtórzy.

4

Yamal jest świetny ale gdyby tak jak Messi wstawał z murawy i brał piłkę po każdym faulu bez zbędnego gadania to byłby jeszcze lepszy.

0

@bart_azz Do lat nie mamy szybkich, silnych i dynamicznych obrońców. Blade to jakaś nadzieja, że coś się ruszy na tym boku.

0

Muszę przyznać, że absolutnie mnie sprawdziła do parteru drużyna PSG. Nigdy bym nie przewidział takiej dysproporcji między tymi drużynami tym bardziej, że zagraliśmy naprawdę solidnym składem. Chyba brak Balde w formie był najbardziej odczuwalny. Ciężko będzie o LM.

0

@kemyt1995 efekt chyba sam widziałeś

2

PSG ma kadrę szeroką jak sam skurwysyn, aby z nimi rywalizować to trzeba wykorzystać każdą setkę a okazję mieliśmy doskonałe co najmniej 2. No i ten Olmo co nie daje więcej niż Fermin a kosztował kupę kasy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?