0

Myślę że przy swoim wzroście Messi gra fantastycznie głową.

0

A co do sprawy Pepe to i tak do końca nie wierze.A po za tym my musimy zagrać swoje i tyle ale nie ma co ukrywać że Leo będzie mógł sobie ostro po jeździć po Albiolu.

0

Nie wiem czym wy się przejmujecie grała Barca B z drużyną która gra w Seria A i walczyli jak równy z równym więc myślę że było OK :)

0

nowy19pl
Co ty gadasz wczoraj grali mecz ligowy i dzisiaj optymalny skład ?Wiesz że w czwartek gramy z Realem??Villa powinien zagrać sporo reszta to rezerwa.

0

Biała koszula ?

0

Mnie tylko dziwi dlaczego (oczywiście dobrze dla nas)Arsenal dał go nam co tu dużo mówić za grosze?

0

A co do meczu z Realem myślę że będzie dobrze.Najważniejsze żeby nie stracić bramki i być może Pepe u nich ale wątpię nawet gdyby miał zagrać z chełmem na głowie to będzie grać

0

Al FCB
Może i tak ale jest wiele takich drużyn w Lidze gidze Tello będzie sobie radził i dzięki temu da odpocząć któremuś ze skrzydłowych.A tak po za tym to mamy potężną kadrę i jeszcze jak dołączy Song to ławką będzie baardzo mocna : Thiago,Fabregas,Song,Villa/Pedro,Tello,Adriano,Masche/Puyol ahhh

0

Myślę że Tello zamknął wszystkim buzie.Dobry mecz dobranoc !!:)

0

miki998877
Coś ci się pomyliło od kiedy Abi gra na PO ?

0

kandale1
A przed transferem mówi że te najlepszy DM na świcie

0

Song pilkarzem FCB !!!

0

I Bardzo dobrze.

0

Na kanonierach już kila osób napisało że Song dzisiaj przejdzie testy medyczne u nas??Wie ktoś coś na ten temat?

0

Songa nie ma w składzie oraz na ławce rezerwowych na mecz z Sunderlandem wygląda na to że na 99% będzie u nas!!uff

0

mesi8191
Hulk to moje małe marzenie szkoda że w tym okienku u nas się nie zjawił.

0

Dziś lub jutro Barcelona ma ogłosić kupno Songa z Arsenalu za kwotę oscylującą w granicach 20 milionów euro. [Mundo Deportivo]

0

Ostro.

0

Przykro mi to mówić ale zawiódł mnie ten chłopak....chyba że za dużo od niego wymagam.

0

Wenger: Song może odejść

0

Najważniejsze że Arsenal pozwoli odejść Songowi.

0

Skurvensoid
Nie powiedział że nie chce odchodzić

0

alianta2
To daj Barca zaoszczędzi ;D

0

Przepraszam za dubla.

0

Oj żeby się udało !!!:)

0

Brosik
Wszystko jest na Goal.com ;)

0

"Goal.com" donosi, że Barcelona doszła z Arsenalem do porozumienia w sprawie kwoty transferu za Alexa Songa.

Barelona ma zapłacić "Kanonierom" 15 milionów funtów
Ciekawe...

0

"Goal.com" donosi, że Barcelona doszła z Arsenalem do porozumienia w sprawie kwoty transferu za Alexa Songa.

Barelona ma zapłacić "Kanonierom" 15 milionów funtów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?