bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Myślę że przy swoim wzroście Messi gra fantastycznie głową.
0
A co do sprawy Pepe to i tak do końca nie wierze.A po za tym my musimy zagrać swoje i tyle ale nie ma co ukrywać że Leo będzie mógł sobie ostro po jeździć po Albiolu.
0
Nie wiem czym wy się przejmujecie grała Barca B z drużyną która gra w Seria A i walczyli jak równy z równym więc myślę że było OK :)
0
nowy19pl
Co ty gadasz wczoraj grali mecz ligowy i dzisiaj optymalny skład ?Wiesz że w czwartek gramy z Realem??Villa powinien zagrać sporo reszta to rezerwa.
0
Biała koszula ?
0
Mnie tylko dziwi dlaczego (oczywiście dobrze dla nas)Arsenal dał go nam co tu dużo mówić za grosze?
0
A co do meczu z Realem myślę że będzie dobrze.Najważniejsze żeby nie stracić bramki i być może Pepe u nich ale wątpię nawet gdyby miał zagrać z chełmem na głowie to będzie grać
0
Al FCB
Może i tak ale jest wiele takich drużyn w Lidze gidze Tello będzie sobie radził i dzięki temu da odpocząć któremuś ze skrzydłowych.A tak po za tym to mamy potężną kadrę i jeszcze jak dołączy Song to ławką będzie baardzo mocna : Thiago,Fabregas,Song,Villa/Pedro,Tello,Adriano,Masche/Puyol ahhh
0
Myślę że Tello zamknął wszystkim buzie.Dobry mecz dobranoc !!:)
0
miki998877
Coś ci się pomyliło od kiedy Abi gra na PO ?
0
kandale1
A przed transferem mówi że te najlepszy DM na świcie
0
Song pilkarzem FCB !!!
0
I Bardzo dobrze.
0
Na kanonierach już kila osób napisało że Song dzisiaj przejdzie testy medyczne u nas??Wie ktoś coś na ten temat?
0
Songa nie ma w składzie oraz na ławce rezerwowych na mecz z Sunderlandem wygląda na to że na 99% będzie u nas!!uff
0
mesi8191
Hulk to moje małe marzenie szkoda że w tym okienku u nas się nie zjawił.
0
Dziś lub jutro Barcelona ma ogłosić kupno Songa z Arsenalu za kwotę oscylującą w granicach 20 milionów euro. [Mundo Deportivo]
0
Ostro.
0
Przykro mi to mówić ale zawiódł mnie ten chłopak....chyba że za dużo od niego wymagam.
0
Wenger: Song może odejść
0
Najważniejsze że Arsenal pozwoli odejść Songowi.
0
Skurvensoid
Nie powiedział że nie chce odchodzić
0
alianta2
To daj Barca zaoszczędzi ;D
0
Przepraszam za dubla.
0
http://www.goal.com/en/news/596/exclusive/2012/08/16/3311099/arsenal-ready-to-give-green-light-for-15m-song-move-to
0
http://www.goal.com/en/news/596/exclusive/2012/08/16/3311099/arsenal-ready-to-give-green-light-for-15m-song-move-to
Proszę
0
Oj żeby się udało !!!:)
0
Brosik
Wszystko jest na Goal.com ;)
0
"Goal.com" donosi, że Barcelona doszła z Arsenalem do porozumienia w sprawie kwoty transferu za Alexa Songa.
Barelona ma zapłacić "Kanonierom" 15 milionów funtów
Ciekawe...
0
"Goal.com" donosi, że Barcelona doszła z Arsenalem do porozumienia w sprawie kwoty transferu za Alexa Songa.
Barelona ma zapłacić "Kanonierom" 15 milionów funtów